On The Prowl

Patricia BriggsKaren Chance Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Alfa i Omega (tom 0.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Berkley Books
fantasy paranormal romance
Alfa i Omega (tom 0.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantasy paranormal romance

Romantyczny paranormal romans. Lubię autorkę, książka wpisuje się w świat już stworzony przez nią w innych seriach. Rozbudowane postaci, dobre dialogi, bardzo łatwo i szybko się czyta. Przeczytana w jeden dzień, niestety zbyt szybko:) ... Ale są kolejne tomy:) Polecam

2019

Kolejny romans paranormalny. On zniewalający przystojniak porządnie umięśniony. Ona piękna z utajonymi zaletami i współczującym serduszkiem szara myszka po przejściach. Razem tworzą stadło typu basior i wadera. Początek kolejnego cyklu w świecie istot nadprzyrodzonych. Nieco łzawy początek, ale z potencjałem.

alfa & omega

UWAGA - gwiazdki dotyczą tylko pierwszego opowiadania - Patrici Briggs "Alpha&Omega"! Innych, wstyd przyznać, nie przeczytałam. Kupilam książkę tylko dla tego jednego, bo ono zaczyna cały cykl o Charlesie i Annie. W polskim wydaniu jest pierwszą częścią książki.

Opowiadanie Patricii Briggs - Alfa and omega.
Ta historia rozpoczyna nowy cykl Pani Briggs. Akcja jest umieszczona w świecie, który już wcześniej wykreowała dla Mercedes Thompson. Tutaj jednak mamy innych bohaterów – Charlesa, syna Marroka oraz jego partnerki Anny.
Mimo, że są to realia które wcześniej poznałam i pokochała, to myślę, że ta seria będzie mroczniejsza....

Przeczytałam amatorskie tłumaczenie i ogólnie książka mi się spodobała. Opowiada historię Anny, wilkołaczycy, która została przemieniona wbrew swojej woli. W stadzie jest postrzegana jako wilk uległy, więc jest wykorzystywana w straszny sposób. Nie nauczono jej też wszystkiego, co powinna wiedzieć o nowym życiu. Dopiero gdy poznaje Charlesa, dominującego wilka a zarazem...

Zaczęłam czytać tę pozycję w ciemno, nie wiedziałam o czym jest i czego mam się spodziewać. Zaskoczyła mnie ta opowieść gdyż jest to moja pierwsza przygoda tylko z wilkami. Polubiłam Annę i od samego początku miałam przeczucie, że jest kimś wyjątkowym. Szkoda, że ona sama o tym nie wiedziała i przeszła tak wiele zniewag i przemocy. Uświadomił ją on, przystojny o...

• Fantastyka
  • Po angielsku