Spell of the Highlander

Okładka książki Spell of the Highlander
Karen Marie Moning Wydawnictwo: Dell Cykl: Highlander (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Highlander (tom 7)
Dell
2006-05-30
Data 1. wydania:
2006-05-30
angielski
romans szkocja fantasy paranormal romance magia

Przeczytałam z przyjemnością. Z pewnością tez sięgnę po kolejna częśc tego cyklu. Historia miłosna jest tutaj wyjątkowo naiwna i pozbawiona zabawnych momentów ale sama akcja i ogólny pomysł świetny. Jesli pamiętacie postacie z poprzednich części, to wyobraźcie sobie, że autorka upchnęła w XXI wieku Szkota jeszcze bardziej macho niż druidzkie bliźniaki. Ha! Ten Szkot jest nawet bardziej twardy niż Robin. Aż cięzko to sobie wyobrazić.

Dodaj cytat z książki Spell of the Highlander