Into the Dreaming

Karen Marie Moning Wydawnictwo: Dell Cykl: Highlander (tom 8) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Dell
romans szkocja fantasy paranormal romance magia
Highlander (tom 8)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
romans szkocja fantasy paranormal romance magia

Na szczęście ta pozycja zasługuje raczej na miano krótkiego opowiadania - odniosłam nawet wrażenie, że redaktor pozbył się znacznej części. Opowieść jest mimo to nudna i zasadniczo odstaje od cyklu. Postac Szkota jest płaska i nie nosi w sobie żadnej pasji poza niewątpliwą skłonnością wykonywania rozkazów innych.

• Paranormal Romance
  • Przeczytane 2020
  • 😭 🙏 Do poszukania ... lub poczekania :(
  • Highlander - seria
  • Ebook
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!

Dodaj cytat z książki Into the Dreaming