Into the Dreaming

Okładka książki Into the Dreaming
Karen Marie Moning Wydawnictwo: Dell Cykl: Highlander (tom 8) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Highlander (tom 8)
Dell
2012-04-24
Data 1. wydania:
2012-04-24
angielski
romans szkocja fantasy paranormal romance magia

Na szczęście ta pozycja zasługuje raczej na miano krótkiego opowiadania - odniosłam nawet wrażenie, że redaktor pozbył się znacznej części. Opowieść jest mimo to nudna i zasadniczo odstaje od cyklu. Postac Szkota jest płaska i nie nosi w sobie żadnej pasji poza niewątpliwą skłonnością wykonywania rozkazów innych.

Dodaj cytat z książki Into the Dreaming