Pettson na biwaku

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Pettson i Findus literatura dziecięca
Pettson tältar
literatura dziecięca
Barbara Hołderna
Pettson i Findus
biwak ogród kury

Pettson i Findus zawsze wprawią w dobry nastrój. Co się przeczyta to się przeczyta, resztę dopowiedzą niepowtarzalne ilustracje, dzięki którym trochę dłużej czyta się te książki z dziećmi, bo co chwilę są jakieś pytania i komentarze. Wspaniałe chwile...
A i biwaki już nam chodzą po głowie. Może niekoniecznie w ogródku :-) Czekamy tylko na odpowiednią porę:-D

Okiem taty:
Fajna, choć momenty lepsze mieszają się z "słabszym" zakończeniem, ciut może zbyt abstrakcyjnym dla młodego "czytelnika"

Okiem Jurka:
"Najfajniejsze som kuly!"

Groteskowa historia, nie podobała mi się. Ale - zaznaczam - nie znałam wcześniej książek o Pettsonie i Findusie.

Całą rodziną uwielbiamy Pettsona . Co tu mówić historie ciekawe a ilustracje zawsze coś skrywają 😆

Ach te kury, wszystko chcą zepsuć!

Nam czyli mnie i mojemu 5 letniemu synowi ta książeczka spodobała się bardzo. Historia staruszka Pettsona i kota Findusa opisana w zabawny sposób a do tego piekne ilustracje ....Swietna kolorystyka, wiele detali...dopiero zaczynamy przygodę z ta seria książeczek i mam nadzieję, że wszystkie będą równie dobre

ssssssuperrr

Namiot z abstrakcyjnym poczuciem humoru. Parówka rulezzzz!!!

Nie ma to jak biwakowanie za szopką. Obowiązkowo należy zabrać do towarzystwa swoje kury.

• Dzieci
  • Skandynawia
  • Biblioteka
  • Dziecięce
  • Rodzinne poczytajki
  • Literatura dziecięca

Dodaj cytat z książki Pettson na biwaku