Minuta koguta

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Pettson i Findus literatura dziecięca
Tuppens minut
literatura dziecięca
Barbara Hołderna
Pettson i Findus
kogut opowieść staruszek

Ponoć "każdy swoje 10 minut ma...", są tacy którzy mają tylko jedną minutę. Jak zwykle fantastyczne opowiadanie, tym razem o panoszącym się kogucie na którego Findus znalazł sposób. Ilustracje rozbawiają do łez.

Uwielbiamy tych bohaterów :) Każda część ich przygód wciąga, bawi i edukuje.

Rewelacyjne, pełne humoru ilustracje i świetny tekst :) drugie spotkanie z Pettsonem i Findusem - bardzo owocne ;) Polecamy! Dawno tak niecierpliwie nie czekałam na zakończenie książki. PS dzieci oczywiście równie zachwycone ;)

Prosta historia z podwórkowego życia staje się fascynująca dla małego odbiorcy za sprawą szczegółowych, dowcipnych ilustracji, bogatej mimiki twarzy Pettsona, sprytu i pomysłom Findusa, zabawnych kur i innych ukrytych żyjątek. Twarze, oczy, postawy Pettsona i jego podopiecznych pełne są emocji, wyrazu. Wspaniałej zabawy dostarcza tekst i bogate w detale ilustracje.

Findusa walka o władzę ;)

Jak zwykle seria z Pettsonem mnie zachwyca...

Przygody pewnego staruszka, jego kota, bandy kur i biednego koguta. Dużo śmiechu dla małych i dla dużych :)Rewelacyjne ilustracje!!!!

Kolejna część o Findusie i Pettsonie, jak zwykle świetna. Rewelacyjne ilustracje poprawiają humor. Polecam

Dyskusje

• Literatura dziecięca
  • 2019
  • Dla dzieci
  • Dziecięce
  • Skandynawia
  • Rodzinne poczytajki

Dodaj cytat z książki Minuta koguta