rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
komedia kryminalna
 Kra Kra Krakowski kryminał Kra Kra Krakowski kryminał  Dom tajemnic Dom tajemnic  Sielski zakątek Sielski zakątek  Zbrodnia i Karaś
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
6 lata temu
Dobre ksiazki z dobrze nagranym audiobookiem
Od siebie, mogę polecić: sagę Pan Lodowego Ogrodu  Pan Lodowego Ogrodu - tom I  Pan Lodowego Ogrodu - tom II  Pan Lodowego Ogrodu - tom III  Pan Lodowego Ogrodu - tom IV Jacek Rozenek świetnie przeczytał! Wydawnictwa Fonopolis w formie słuchowisk -...
8 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2014)
Dorzucam na wymianę  Maximum Ride:  Eksperyment
10 lata temu
Co czytacie w ferie?
Obiecałam sobie, że zacznę czytać  Faust Faust aby zacząć w końcu prezentację maturalną, ale niestety musiałam wstąpić do księgarni i oto co z tego wynikło: Krótka piłka, Klucz Jeffersona, Historia kina. Tom 2. Kino klasyczne
10 lata temu
Pokazuje 6 z 10