Królewski bukanier

Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Synowie Krondoru (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Kings Buccaneer
Synowie Krondoru (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Andrzej Sawicki
powieść fantasy

Dobra książka. Niezawodny Nakor, ciekawa fabuła i postacie.

Druga powieść kończąca cykl "Synowie Krondoru", która to łączących bohaterów i wydarzenia wydanej wcześniej "Sagi o Wojnie Światów" z "Sagą o Wojnie z Wężowym Ludem". Fabuła i akcja trochę słabsza niż w poprzednich książkach z tej serii, jednak dla fanów Feist'a i Midkemii pozycja obowiązkowa.

dobrze sie czyta jak kazda powiesc Feista, ciekawa pistac Nicholasa, niektore watki moglyby byc inaczej rozwiniete lub poprowadzone, niemniej dobra ksiazka ale juz nie tak jak wczesniejsze czesci, pistac Nakora jak zwykle nie zawodzi

Ta książka uświadomiła mi jak nieubłaganie płynie czas. Nie wywarła na mnie ogromnego wrażenia, ale zawsze z przyjemnością wracam do tego świata.

Lud Królestwa Wysp, zapomniawszy o starszych nieszczęściach, jakich zaznał za czasów Wojny Światów, od dawna już zażywa owoców pokoju. Nicholas, najmłodszy z synów Księcia Aruthy, jest inteligentny i utalentowany, ale brak mu doświadczenia. Liczący na to, że życie w surowych warunkach zahartuje trochę rozpieszczonego młodzia, ojciec wysyła go wraz z niezbyt przejmującym się...

• Fantasy
  • Fantastyka
  • 2012
  • Raymond E. Feist
  • Fansastyka

Dodaj cytat z książki Królewski bukanier