Najdalsza podróż

Okładka książki Najdalsza podróż Robert A. Monroe
Okładka książki Najdalsza podróż
Robert A. Monroe Wydawnictwo: Galaktyka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Galaktyka
2020-01-01
1998-01-01

Polecam, ciekawie się czytało. Dla wszystkich osób, które poszukują głębszego sensu w życiu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tak trudno ocenić każdą z książek pana Monroe. Dla większości to stek bzdur, na pierwszy rzut oka, ale...dla kogoś kto już od dłuższego czasu siedzi w temacie jest to niesamowite. Kiedy czyta się z całą uwagą tę 3 część, odnosi się wrażenie że wychodzenie z ciała i przebywanie i nauka tam, jest niewątpliwie bardzo trudne. Jednak tak wielu ludzi pisze że również im się to udaje. Nie ukrywam, że chętnie dołączyłbym do tego zacnego grona. Póki co sny swiadome robią mi niezłe zamieszanie w głowie. W każdym razie nawet jak to bajka, czytało się wszystkie części wyśmienicie. Obeowcy napiszcie do mnie:)

Moim zdanie nie tak dobra jak dwie poprzednie części, w dodatku w moim odczuciu trudno miejscami zrozumieć co autor chciał przekazać, chociaż może nie skupiłem się na tyle żeby to ogarnąć. Mimo wszystko każdy kto przeczytał dwie poprzednie części zapewne sięgnie i po tą, z tym że tutaj trzeba naprawdę uważać żeby nie zgubić się w przekazie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Genialna książka dla zainteresowanych tematyką wychodzenia z ciała. Przeczytałam wiele z nich i uważam, że trylogia Monroe'a jest idealna dla osób, które chcą dopiero zagłębić się w tematykę związaną z OObe.
Dla osób posiadających wiedzę również bardzo polecam. Trylogia jest istną perełką, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ostatnia część. Najtrudniejsza w zrozumieniu i interpretacji, zawiera wspaniałe rozdziały ale też i takie zbyt "nowoczesne". Moja najpiękniejsza podróż w życiu, wspaniały czas i głębokie refleksje. Otwiera oczy, uczy i pomaga. Spodziewałem się pewnych fajnych rzeczy po trylogii ale nie aż tyle i nie z aż tylu dziedzin życia. Życia tego tu i tego tam :-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka jak i cała seria otwiera umysł, naprawdę polecam!

Ta książka jak i cała seria otwiera umysł, naprawdę polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja ulubiona część, ostatnia. Przekompilowało moje domysły kim tak naprawdę jesteśmy. Jednak aby być w temacie należy przeczytać pierwsza część , druga i tą. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No i wszytko się wyjaśniło. Zachęcam przed tą pozycją przeczytać wcześniejsze. Jedna z książek, która całkowicie zmienia spojrzenie na świat.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Idealne zwieńczenie trylogii.Część książki trudno się czyta,gdy autor dokonując różnych naukowo brzmiących analiz,usiłuje odnaleźć swoją"podstawę". Widać,że od publikacji poprzedniej książki,autor bardzo się rozwinął duchowo,co pomogło mu pogodzić się ze "śmiercią" żony,choć i tak nie był na nią przygotowany. Opisy Monroe'a nie zawsze są łatwe w zrozumieniu,ale nieustannie zaskakują i fascynują czytelnika. Moje pragnienie doświadczenia OOBE w pełni tylko się zintensyfikowało po lekturze trylogii. Aż smutno się robi,że autora nie ma z nami już 21 lat,ale pewnie już dawno osiadł na poziomie 27 lub przekroczył szczelinę 😊

Kontynuacja wspaniałej serii. Równie wspaniała co poprzednie pozycje jednak siłą rzeczy posiada kilka powtórzeń.

• Wiedza niepowszechna
  • Popularnonaukowe