Strategia organizacji. W poszukiwaniu trwałej przewagi konkurencyjnej

Krzysztof Obłój Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne biznes, finanse
8320816335
Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
biznes, finanse
8320816335

Napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawiera dużo wartościowych informacji wprowadzających do procesów budowania strategii.

Książka bardzo dobrze opisuje strategie wewnętrzne i zewnętrzne zarządzania organizmem takim jak firma. Treść jest bardzo przystępna i może stanowić doskonały materiał poglądowy nawet dla nowicjuszy.

Jest to zdecydowanie najlepsza książka jaką udało mi się przeczytać podczas studiów. Krzysztof Obłój z którym niestety nie miałem wykładów na Wydziale Zarządzania bardzo interesująco wprowadza nas w świat organizacji. Niesamowicie interesujące przykłady pozwalają studentom w miły i przyjemny sposób chłonąć wiedzę, którą przekazuje nam profesor Obłój. Można tylko żałować, że...

• Pracownia
  • Biznes
  • 2015
  • Biznes zarządzanie ekonomia n tech
  • 2018
  • Biznes, Ekonomia, Zarządzanie