Marketing 3.0

biznes, finanse
978-83-62195-92-3
Dorota Gasper
marketing klient satysfakcja zakupu produkt

Ciekawa pozycja obrazująca jak wygląda marketing w XXI wieku :)

Podobało mi się pół książki i końcówka. Lektura obowiązkowa dla osób pracujących nad zagadnieniami skupiającymi się nad działaniami marketingu i sprzedaży, a może i PR. Według mnie autor bardzo chciał, żeby każdy mógł zrozumieć jego słowa i napisał wszystko dość przystępnym językiem. To na pewno zaleta dla mniej doświadczonych osób, w tym i mnie. Mam sporo notatek, które...

Autor skoncentrował się na filozofii działań jakimi powinny się kierować współczesne firmy. Oraz na tym jak zmienił się marketing na przełomie lat i w którą stroną zmierza.

Obowiązkowa lektura dla osób prowadzących biznes i menedżerów - nie tylko tych związanych z marketingiem.

Polecam.

Kotler wprawdzie wszechobecny i zaraz wyjdzie nam z lodówki. Formuła książki bardzo górnolotna i brzmi niezwykle szlachetnie. Ale jest inspirująca co w marketingu jest bardzo ważne. Nie trzeba przecież traktować jej całkowicie serio. Największym chyba problemem jest budżet, jaki jest potrzebny do realizacji wskazanej koncepcji. Jak dla mnie najistotniejszą rzeczą w lekturze...

lllll-ppppppvhvcggvkh

• Marketing