Marley i Ja. Życie, miłość i najgorszy pies świata

biografia, autobiografia, pamiętnik
2009-01-01
Agnieszka Lis, Magda Papuzińska
psy pies

Książeczka do szybkiego przeczytania. Nie ma tu szczególnie interesującej akcji ani pięknych obrazów czy poetyckiego klimatu - jest za to dużo o psiej kupie, o entuzjazmie w niszczeniu przedmiotów, o psiej radości życia, energii, wierności, ciągłej psiej gotowości na zabawę, choćby ta zabawa nie mieściła się w kategoriach do nagrody na Najbardziej Elegancką czy Wyszukaną...

Piękny film, a teraz trafiłam na książkę. Wydawało się, że już nic mnie w niej nie zaskoczy, a jednak. Pełna humoru, zrozumienia i miłości dla czworonożnego pełnoprawnego członka rodziny. Po przeczytaniu Marleya i ja, zdecydowałam się jeszcze raz obejrzeć film, który teraz wydał mi się mocno spłaszczony, gdyż książka jest w 100% poświęcona Marleyowi i wielu szczegółów w...

Po obejrzeniu ekranizacji książki postanowiłam ją przeczytać. Przepiękna opowieść, pełna chwil szczęścia, radości ale też smutku. Bawi i wzrusza!
Warto obejrzeć ekranizacje bo należy ona do grona ciekawszych niż sama książka.

Super, gorąco polecam. Wzrusza i bawi.

Książka, która bawi i wzrusza. Chociaż film podobał mi się znacznie bardziej. :)

Książkę czytałam już pare razy wcześniej i kolejny raz mnie nie zawiodła - śmiałam się w głos, płakałam. Wspaniała powieść o życiu, nakłaniająca do głębszych refleksji

Właśnie skończyłam czytać książkę felietonisty jednego z największych amerykańskich dzienników Johna Grogana, "Marley i ja". Już dawno chciałam po nią sięgnąć, ale jakoś nie było ku temu okazji. Aż wreszcie zamówiłam ją w Śląskiej Bibliotece i zatopiłam się w lekturze. Co prawda po trochu wiedziałam o co w niej chodzi, bo na jakimś obozie sportowym oglądaliśmy film(to...

Jako absolutna beksa i miłośniczka zwierząt, polecam każdemu, kto miał kiedyś czworonożnego przyjaciela. Ciepła, wzruszająca i mądra.

Historia 13 lat z labradorem w rodzinie ma formę dziennika spisanego przez autora. Napisana lekkim językiem momentami b zabawna , są fragmenty zmuszające do refleksji zwłaszcza ostatnie rozdziały . Dla miłośników psów wartość dodana!

Bardzo fajna książka, podczas której można śmiać się w głos ale i płakać. Prawdziwe życia zwyczajnej rodziny z niezwykłym psem.

Dyskusje

2 836