Namiętność

Lauren Kate Wydawnictwo: Mag Cykl: Upadli (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Passion
anioły miłość klątwa fantastyka

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Miłość wędrująca w czasie

29 Link do recenzji

Uważam że najlepsza ze wszystkich części jakie przeczytałem. Podróże do przeszłości Luce zdecydowanie na plus. Dzięki czemu główna bohaterka nabrała charakteru i przestała być już taka irytująca jak w poprzedniej części. Zakończenie zaskakujące i też na plus. Nie jest to jednak arcydzieło. Momentami bywa nudna.

Niestety jedna z nudniejszych części, kiedy to Lucy wędruje do swoich poprzednich żyć i obserwuje w jakich okolicznościach dochodzi do jej śmierci. W pewnym momencie dołącza do niej kamienny gargulec i na koniec robi się najciekawiej. gargulec pokazuje swoją prawdziwą postać- jest Lucyferem i sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.

Kontynuacja Upadłych.Luce wierzy że jest sposób by nie ginęła co siedemnaście lat ale do tego musi wybrać się w przeszłość i wcielić się w swoje wcześniejsze życia.Gdy Luce krąży między wcieleniami podąża za nią Cam oraz zdeterminowany Daniel.Jej ukochany musi ją powstrzymać przed zmienieniem biegu historii inaczej ich miłość oraz oni sami przestaliby istnieć. Jak potoczy...

Logika tej książki zabija.

"-W każdym życiu wybiorę Ciebie , tak jak Ty zawsze wybierales mnie . Na zawsze. "-To jedno z najpiękniejszych wyznań miłosnych jakie kiedykolwiek czytałam.

W tej części Luce podróżuje przez Glosiciele po swoich poprzednich wcieleniach. Dziewczyna chce zrozumieć swoją miłość do Daniela i poznać powód ich przekleństwa.
Początkowo podróżuje sama , aż później zaczyna...

Kiedy sięgam po książkę oczekuję historii, która pozwoli zapomnieć mi o otaczającym mnie świecie. Ta książka należy do takich w 100%

Najnudniejsza część "Upadłych", wcieleń jest tyle, że idzie się pogubić, a historie podobne. Miałam mały problem z przeczytaniem tej części, ale warto było dla samego końca! Ostatnie wyjaśnienia ekstra! :D

Całe szczęście już skończyłam. Z niecierpliwością czekałam na koniec tej książki. Moim zdaniem jest ona jeszcze słabsza niż pierwsza część cyklu. Podróże Luce do przeszłości nie były ciekawe, były nudne. Praktycznie nic ciekawego się nie działo. Również rozdziały z perspektywy Daniela były beznadziejne. Wszedł w swoje wcześniejsze wcielenie bo uważał to za słuszne, a już w...

Ta część jest dość chwalona, ale niestety dla mnie jest najgorsza. :(

Seria książek idealna dla fanów romansu z fantastyką, mnie książka jak i cała seria zaskoczyła pozytywnie jedna z lepszych jakie czytałam.

Dyskusje

4 505