Przebaczenie

Lauren Kate Wydawnictwo: Mag Cykl: Upadli (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Unforgiven
Upadli (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Studniarek-Więch
upadły anioł anioły upadli

Dlaczego cała seria "Upadłych" nie mogła być napisana w takim stylu jak ta książka , czytało się ją bardzo przyjemnie i szybko, a główna bohaterka bardziej przypada do gustu niż Luce, ale błędów też nie zabrakło
-w 3 części rozstanie Cama i Lilith wyglądało inaczej, rzuciła w niego bukietem i uciekła, on wybrał stronę Lucyfera i od leciał po sprzeczce z Danielem. Potem nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Osobiście uwielbiam całą serie książek. Historie buntowniczego Cama przeczytałam niemal z zapartym tchem. Cały cykl uważam za genialnie napisany. Jeżeli ktoś lubi tematykę aniołów i demonów, z całego serca polecam!

Historia o przemianie Cama jest bardzo ciekawa i wciąga aż do końca

Moja przygoda z serią "Upadłych" zaczęła się w którejś klasie gimnazjum, nawet nie z mojej inicjatywy, bo nie miałam tej książki na oku. Wypożyczyła ją z biblioteka moja kumpela, a ja zaciekawiona wymieniłam się z nią i przepadłam w pierwszym tomie. W tamtych czasach kochałam takie historie - anioły, demony, wampiry, wilkołaki, to był mój główny kanon lektur, nie odkryłam...

Bardzo mnie wciągnęła i jest to najlepsza książka jaką do tej pory czytałam.

Albo się zestarzałam przez te lata przerwy, albo ktoś tu popełnił tom na siłę... :>

Książkę czytałam bez znajomości poprzednich tomów, co jednak nie sprawiło mi żadnego problemu ze zrozumieniem fabuły. Sama treść dość przyjemna, sporo uczy min. o tym , że uroda nie jest najważniejsza. Mam nadzieję że spodoba się każdemu tak samo jak mi.

Na półkach: , , , ,

Co jeśli mu się nie uda? Co jeśli utkwi w Piekle, a ona w wiecznych cierpieniach? Co jeśli nie uda mu się rozkochać w 15 dni dziewczyny, która go nienawidzi?
Moją recenzję znajdziecie na tej stronie: https://rozamiuslane.blogspot.com/2019/03/przebaczenie-lauren-kate.html

Tym razem czytamy o miłości pełnej cierpienia dziewczyny, która nie nie zasłużyła. Lilith ma życie pod górkę i nie ma pojęcia dla czego. Przyczyną jest Cameron. Czy uda mu się rozkochać ją w sobie ponownie i utrzymać tą miłość mimo przeciwności? Czy zrobi to szczególnie kiedy cała prawda wyjdzie na jaw?

Przyjemnie i z niecierpliwością czytałam historię Camerona. Byłam bardzo ciekawa zakończenie. Czy miłość wygra z nienawiścią? Czy Piekło przegra z Miłością?
Polecam na leniwe poranki :)

1 537
  • Chcę w prezencie