Blondynka na językach. Angielski USA

Beata Pawlikowska
językoznawstwo, nauka o literaturze 272 str.
Blondynka na Językach

National Geographic
językoznawstwo, nauka o literaturze
nauka języka anglistyka

Kup książkę

Ewidentnie nie jest to metoda nauki dla mnie, jestem wzrokowcem.

Chyba jeden z lepszych audiobooków do nauki języka.

Rewelacja. Zdecydowanie najlepszy samouczek! (Próbowałam wielu, książkowych jak i w formie mp3). Opcja angielski usa jest lepsza od brytyjskieg, bo łatwiej podłapać akcent. Także mamy bardzo wyraźnego lektora, a z brytyjską wersją mogą państwo mieć problemy, trzeba będzie często zerkać do książki gdybyśmy nie zrozumieli słów.

Wiele razy podchodziłem do nauki ang, kończyło sie rzuceniem nauki w kont z powodu irytującego, nie efektywnego wkuwania słówek i braku widocznych efektów. Dzięki tej książce wadziłem z dnia na dzień efekty które wykorzystywałem w praktyce.

Polecam głównie fanom autorki. Dobrze jest się uczyć formułek na głos.

Pamiętam jak ją kiedyś czytałam, bo musiałam zrobić sobie powtórkę przed wyjazdem na wakacje, i w sumie jest wszystko co potrzeba, ale nie wydaje mi się, żeby ktoś dzięki temu nauczył się języka... Wszystkie zwroty są tam oklepane, nic nowego ani ciekawego. A na dodatek... dla mnie okazały się nieprzydatne, ale to tylko moja opinia. Chociaż poziom naprawdę mógł być wyższy.

Świetna pozycja do nauki :) W zasadzie język brytyjski i USA się niczym nie różnią teoretycznie według p. Pawlikowskiej, natomiast w praktyce ma się to troszkę inaczej. Polecam w szczególności płyty dołączone do książek z tej serii.

Jakoś przez nią przebrnęłam, choć miejscami była dla mnie po prostu nudna. Wolałabym, żeby była na wyższym poziomie zaawansowania. Mimo wszystko powtórzyłam sobie kilka ważnych rzeczy.
Na pewno sięgnę po niemiecki, bo mam ogromne braki.

Jak dla mnie rewelacyjna. Muszę przyznać, że świetnie to sobie pani Beata obmyśliła, bo to naprawdę dobry sposób na naukę języków obcych. Jestem zadowolona z efektów poprawy mojego niegdyś "kalekiego" angielskiego. Polecam książkę tym którzy chcieliby rozpocząć naukę od podstaw, jak i również tym, którzy chcieliby się udoskonalić albo przypomnieć sobie co nieco! :) Ja z pewnośc...

Na półkach: , , , ,

Ciekawa, zupełnie nowa forma przyjemnej nauki. Trochę czasu zajęło przebicie się przez kompletne podstawy, reszta stanowiła świetną formę powtórki i z pewnością będę do niej wracać co jakiś czas. Z niecierpliwością czekam na język włoski, hiszpański i w mniejszym stopniu francuski.

Z przyjemnością wracam do tej książki w ramach powtórki, by nie cofać się więcej do pod...

Dodaj cytat z książki Blondynka na językach. Angielski USA