Blondynka na językach - Niemiecki

Beata Pawlikowska językoznawstwo, nauka o literaturze 240 str.
2010-10-05

National Geographic
językoznawstwo, nauka o literaturze
Beata Pawlikowska język niemiecki blondynka języki obce

Porównaj ceny i

Jest trochę niewielkich błędów, trzeba uważać. Polecam dla osób chcących nauczyć się na szybko trochę komunikatywnych zwrotów.

Bardzo jak dlanoe trafiona metoda nauczenia podstaw jezyka. Slucham plyty zagkdan do ksiazki i jezyk wchodzi sam mimowolnie.

Pozwala przypomnieć sobie i utrwalić zwrot. Nawet przy niewielkiej jak mi się zdawało i zapomnianej z czasem szkolnej znajomości języka łatwo mi było wrócić i sobie go powtórzyć. I wiele nowych słów dołożyć do mojej znajomości języka. Łatwiej mi także mówić. Dzieci się śmiały że chodzę po mieszkaniu i czytam po niemiecku ;-)Polecam

Niestety trudno mi jest polecić tą książkę. Tak nieprofesjonalnego samouczka do nauki języka obcego nigdy wcześniej nie spotkałam.
Autorka powołuje się na naturalną zdolność do uczenia się języków obcych poprzez słuchanie, powtarzanie i otaczanie się danym językiem. Tak jak uczymy się języka ojczystego. Zapomina jednak, że tą naturalną zdolność tracimy jako kilkuletnie...

Przydała mi się do przyjemnej powtórki z niemieckiego, którego od dłuższego czasu się tak właściwie nie uczyłam i tylko wegetowałam na lekcjach. Niemniej przy konstrukcjach pewnych zdań się zatrzymywałam i zastanawiałam, czy aby na pewno wszystko jest dobrze przetłumaczone. Według mnie jednak nie ma masakry, nawet jeśli występują tu archaizmy...bo kiedy ktoś chce się...

Chyba jeden z lepszych audiobooków do nauki języka.

Świetna ksiązka do nauki języka,szczególnie dla osób które język znają lub kiedyś się go uczyły i chciałyby sobie odświeżyć zobytą wiedzę.

Jako osoba,która mówi w kilku językach obcych i kiedyś spontanicznie zrobiła zakupy wielu z pozycji "Blondynka na językach" stanowczo odradzam zakupu powyższej i podobnych publikacji. Każda z tych językowych książek konsultowana była z ludzmi,którzy władają tymi językami jako ojczystymi. Po takiej korekcie wyszło bardzo wiele błędów. Od literówek,poprzez archaizmy na złej...

bardzo przystępna.

nauka z tej książki jest bardzo przyjemna a co najważniejsze są szybkie efekty :)

Dyskusje

• Chcę w prezencie