Eskimosi

Teresa Walendziak Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A. Cykl: Mitologie świata (tom 23) popularnonaukowa
2008-05-01
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
mitologia Eskimosi Inuici wierzenia
Mitologie świata (tom 23)
popularnonaukowa
mitologia Eskimosi Inuici wierzenia

Okładka książki Podróż przez kontynenty. Obyczaje i kultura Jolanta Koziorowska, Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki, Zdzisław Preisner, Teresa Walendziak
6,0
Podróż przez k... Jolanta Koziorowska...
Okładka książki Pióropusze i krawaty: Od zbrojnego oporu po współpracę z ONZ - Indianie w walce o swoje prawa Bartosz Hlebowicz, Dariusz Kachlak, Marek Maciołek, Ewa Nowicka, Marek Nowocień, Aleksander Sudak, Grzegorz Swoboda, Andrzej Tarczyński, Teresa Walendziak, Jarosław Wojtczak
7,5
Pióropusze i k... Bartosz Hlebowicz, ...