Dziewice do boju

Monika Szwaja Cykl: Klub Mało Używanych Dziewic (tom 2) literatura piękna 368 str.
2010-04-15

Sol
literatura piękna
Szwaja literatura dla kobiet

Kup książkę

Jak zwykle - książki Autorki zawierają sporo humoru, sympatycznych bohaterów i czyta się je z przyjemnością.
Są świetnym lekiem na depresyjne nastroje. Zdecydowanie poprawiają samopoczucie.

Druga część trylogii o przyjaciółkach od lat. Dla mnie super :)

Póki się czyta, to jest zabawnie. Przeczytawszy, zapomina się o co chodziło. Odprężająca lektura.

Dalsze perypetie szalonych dziewic. Podobała mi się ta książka, czytałam z zainteresowaniem. Szwaja to Szwaja -Polecam!!!

Kontynuacja przygód 4 koleżanek.Fajnie się czyta.Jednak na końcu czuję niedosyt-przydała by się kolejna część ;-)

2019

Typowa kanapowa literatura kobieca dla pań w średnim wieku. czyta się przyjemnie, czasem uśmiech gości na twarzy. Bez szczególnej głębi psychologicznej, ale czasem miło przeczytać coś skomplikowanego z pozytywnym zakończeniem.

Czytając I część już nie mogłam się doczekać kiedy rozpracuję II. Polecam, świetna powieść dla kobiet. Autorka ma lekkie pióro, nie sposób się oderwać od historii, które tworzy, bohaterów, które kreuje. Świetnie się czyta, długo pozostanie w mojej pamięci. Kolejne już czekają w kolejce ;)

Drodzy Państwo,
Całe dnie chodziłam przyklejona do tej książki, czytałam w kuchni gotując obiad, wywieszając pranie w łazience. Nie byłam w stanie się od niej oderwać.
To druga część genialnej autorki 'Klubu Mało Używanych Dziewic' Moniki Szwaji. Podwójna dawka humoru, nowi bohaterowie oraz zwykle - niezwykła codzienność.
No właśnie.. codzienność. To jedna z tych...

Lubię Szwaję za te nieskomplikowane bajki, które tak pięknie snuła. O tym, że jak się z kimś jest, to się tego kogoś wspiera, a nie ucieka w trudnym momencie, jak ostatnia szuja. O tym, że prawie wszyscy ludzie są dobrzy, a tylko niektórzy źli - i z tymi złymi się nie zadajemy. A kiedy spotkał Cię cios od losu, nie zjawia się życie, żeby przywalić Ci z liścia w drugi...

2 564
  • Literatura polska