Kuba i rewolucja w Ameryce Łacińskiej

Wydawnictwo Adam Marszałek
2004-01-01
2004-01-01
Kuba Ameryka Łacińska Fidel Castro Che Guevara rewolucja

Minęło już trochę czasu od momentu jej przeczytania. Książka napisana jest przystępnym językiem, na pewno jej dużą zaletą jest wpisanie tematyki kubańskiej w kontekst ogólnoamerykański. Osobom zainteresowanym Ameryką Łacińską po II wojnie światowej, w tym studentom próbującym "ogarnąć" zagadnienia rewolucji latynoamerykańskich warto polecić tę pozycję.

za to, że gawrycki już ma 5 gwiazdek:)

za to, że gawrycki już ma 5 gwiazdek:)

Dodaj cytat z książki Kuba i rewolucja w Ameryce Łacińskiej

Ciekawostki historyczne