Quest. Twoja droga do sukcesu

Wojciech EichelbergerPierre Forthomme Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co poradniki
Jacek Santorski & Co
samorealizacja sukces
poradniki
samorealizacja sukces

Są takie książki, które wymagają pewnego "momentu". Jeśli wtedy - w tym dobrym "momencie" - po nie sięgniemy, otwierają nam oczy i czujemy nagle, że ta książka jest dla nas. O nas. Że odpowiada naszym nawet niesformułowanym potrzebom. Książka "Quest" jest właśnie taka - mnie udało się trafić w ten "moment", stąd też tak pozytywna ocena.

Jeśli jednak chwila lektury byłaby...

warto, dobra pozycja na drodze do samodoskonalenia :)

Po jej przeczytaniu człowiek przewartościowuje swoje życie. Mi żyje się lepiej. Często do niej wracam ;)

Poradnik prowadzi nas przez bardzo ważne wartości ,których musimy się nauczyć oraz udoskonalić w sobie, by osiągnąć w życiu sukces zawodowy jak i osobisty.
Wartości, o których mowa w książce:
-pokora
-autonomia
-wizja
-wiara
-odwaga
-świadomość
-miłość
-wolność
To wszystko podane w krótkiej oraz lekkiej formie przeplatane różnymi opowiadaniami i mądrościami życiowymi.

Dyskusje

• Chcę w prezencie