Rowerem po Europie. Od Rumunii do Włoch

Bernardinum
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7380-7-327

Książka napisana przystępnym językiem, opisująca naszych rodaków zakochanych w "2 kółkach" napędzanych siłą własnych mięśni. Spodziewałem się co prawda, że tytułowa podróż od Rumunii do Włoch odbyła się za jednym razem, a niestety były to po prostu kolejne wojaże, co oczywiście jest również godne szacunku. Moim zdaniem warto przeczytać, choćby po to aby przekonać się, że nie trzeba posiadać milionów na koncie, aby podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca.

Swietna książka, wspaniałe wspomienia. najwyzsza ocena, wielki szacunek dla autora.

Dodaj cytat z książki Rowerem po Europie. Od Rumunii do Włoch