rozwiń zwiń

Okładka książki Zaślubiny z samotnością. Znaczenie milczenia, samotności i ukrycia na drodze do Boga.
o. Marian Zawada OCD Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych religia
religia
Wydawnictwo Karmelitów Bosych
1999-01-01
1999-01-01
83-87527-43-2
monastycyzm cisza samotność zakony religia konteplacja duchowość Karmel

Kapitalna książka.Bardzo mi przypadła do gusty.Zrozumiały język,całe mnóstwo pięknych zdań do przemyśleń.Piękne refleksje o ciszy,samotności i ukryciu.Polecam.Warto!

o. Marian Zawada OCD Zaślubiny z samotnością. Znaczenie milczenia, samotności i ukrycia na drodze do Boga. Zobacz więcej