o. Marian Zawada OCD Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych religia
monastycyzm cisza samotność zakony religia konteplacja duchowość Karmel
religia
83-87527-43-2
monastycyzm cisza samotność zakony religia konteplacja duchowość Karmel

Kapitalna książka.Bardzo mi przypadła do gusty.Zrozumiały język,całe mnóstwo pięknych zdań do przemyśleń.Piękne refleksje o ciszy,samotności i ukryciu.Polecam.Warto!

• 2004
  • Kościół
  • Własna biblioteczka
  • Kościół katolicki
  • Coś dla ducha
  • Lektury dorosłości
więcej mniej

o. Marian Zawada OCD Zaślubiny z samotnością. Znaczenie milczenia, samotności i ukrycia na drodze do Boga. Zobacz więcej