Reportaż z tamtych dni

83-03-00654-1
Krajowa Agencja Wydawnicza
literatura faktu
83-03-00654-1

Zbiór opowiadań z czasów okupacji niemieckiej.Historie często powiązane ze sobą,ci sami bohaterowie przewijają w kolejnych opowiadaniach.Książka bardzo interesująca,ponieważ autor opisał w dużej mierze prawdziwe wydarzenia i autentyczne postacie.Wszystko to napisane fajnie,ciekawie,zachowany realizm okupacji,bez przesadnej bohaterszczyzny.Nie można Chlebowskiemu na pewno...

książka zawiera wiele pojedynczych opisów zdarzeń. Ciekawie napisana, a poruszane wątki niejednokrotnie mogłyby być opisem filmu sensacyjnego. Szczerze polecam.

• II wojna światowa
  • Biblioteka
  • Wspomnienie wojny/Obozy/Holocaust
  • 1.7.II Wojna Światowa
  • Historia
  • Biblioteczka domowa
  • Partyzantka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Reportaż z tamtych dni