Martwy jak zimny trup

Okładka książki Martwy jak zimny trup Charlaine Harris
Okładka książki Martwy jak zimny trup
Charlaine Harris Wydawnictwo: Mag Cykl: Sookie Stackhouse (tom 5) fantasy, science fiction
Sookie Stackhouse (tom 5)
Dead as a Doornail
Mag
2010-10-06
2010-10-06
2007-09-01
978-83-7480-182-9
Ewa Wojtczak
charlaine harris wampiry sookie stackhouse

1935 ocen

Ta część była gorsza. Sookie zaczęła mnie troszkę irytować. Więcej było zmiennokształtnych i innych, niż wampirów. Ale i tak sprawdzę, co będzie dalej.

Było.. dobrze. Ale po poprzedniej części mi mało Erica;)
Mimo to, było fajnie. Dużo mniej lub bardziej miłych przygód z wilkołakami.

Było.. dobrze. Ale po poprzedniej części mi mało Erica;)
Mimo to, było fajnie. Dużo mniej lub bardziej miłych przygód z wilkołakami.

Przeczytałam cały cykl o Sookie Stackhouse i szczerze mówiąc nie zawiodłam się , książka nie jest wymagająca pod względem interpretacyjnym.
Jest to po prostu dobry kryminał połączony z nutą romansu który szczerze mogę polecić

21/17k/52/2022

Czasem przychodzi w moim życiu taki czas, kiedy potrzebuję łatwej i szybkiej lektury, przy której nie muszę zbyt dużo myśleć.
No i sierściucha do przytulania.

W takie dni z pomocą przychodzi mi seria o Sookie Stackhouse i jej liczne, nieprawdopodobne przygody z wampirami, zmiennokształtnymi, wilkołakami i wróżkami.

"Martwy jak zimny trup" to już piąty tom z tej serii, równie porywający, banalny językowo i niewymagający jak poprzednie książki.
Jest to lektura tak prosta i wciągająca, że dzięki niej przestaję myśleć o zmartwieniach i skutecznie odciaga moje zapętlone myśli od spraw, na które nie mam wpływu.

21/17k/52/2022

No i sierściucha do przytulania.

"Martwy jak zimny trup" to już piąty tom...

Nigdy nie sądziłem, że będę oceniał książkę na podstawie ilości scen erotycznych, które w niej występują, ale cóż, nie można przewidzieć wszystkiego. Choć Sookie Stackhouse ma ogniste romanse z chyba wszystkimi istotnymi bohaterami tego uniwersum to tym razem sceny seksu dla odmiany nie przyćmiewają fabuły, która jest bardzo ciekawa.

Kolejna świetna część przygód kelnerki Sookie Stackhouse. Przyznam szczerze, że śledząc po koli wszystkie wątki fabularne, nie byłam w stanie wywnioskować, jak zakończy się ta opowieść i kto koniec końców okaże się zabójcą zmiennokształtnych. Wspaniałe połączenie kilku gatunków - grozy, kryminału, fantastyki i powieści obyczajowej.
Ta historia wciąga do reszty, aż ciężko się od niej oderwać. Jeszcze na długo po przeczytaniu książki, przeżywa się zawarte w niej zdarzenia. Jestem przekonana, że następna książka i przedstawiona w niej historia, również będą tak samo satysfakcjonujące.
Szczerze polecam. :)

Ta historia wciąga do reszty, aż ciężko...

Pełna recenzja tomów ze spoilerami

Pełna recenzja tomów ze spoilerami

Seria mnie wciągnęła i z każdym tomem chcę więcej

Seria mnie wciągnęła i z każdym tomem chcę więcej

Kolejna część i kolejne przygody Sookie Stackhouse. Lekka, kobieca lektura. Okazuje się, że bohaterka jest niezniszczalna. Tyle prób jej zabicia i zawsze się wywinie. Szczęściara czy prawdziwy pechowiec? I jeszcze uczucia. Sama już nie wiem czy ona w ogóle kogoś pokochała, a chętnych na jej wdzięki nie brakuje. Następne części pokażą co z tego wszystkiego wyniknie.

Ach te tytuły :D na prawdę polecam na rozluźnienie :)

Ach te tytuły :D na prawdę polecam na rozluźnienie :)

• Wampiry
  • 2011