Wielkie pytania psychologii

Okładka książki Wielkie pytania psychologii
Wiesław Łukaszewski Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2003-01-01
2003-01-01
8389120453
psychologia podręcznik akademicki

Okładka książki Psychologia. Podejścia oraz koncepcje Carol Tavris, Carole Wade
Ocena 7,3
Psychologia. P... Carol Tavris, Carol...
Okładka książki Samobójstwo – perspektywa psychologiczna Karolina Krysińska, Anna Suchańska
Ocena 6,7
Samobójstwo – ... Karolina Krysińska,...
więcej Więcej

książka mało ciekawa, napisana zbyt trudnym językiem przez co odechciewa się jej czytać. Poszukiwałem zbioru podstawowych informacji z psychologii przedstawionych w przystępnej formie, a czyta się tą pozycję jak podręcznik.

Przystępny podręcznik o psychologii w najszerszym zakresie, język jest naukowy ale nie czujesz jakbyś czytał/ła jakieś bredzenie profesora. Książkę czyta się tak jakby uczestniczyło się w wykładzie.

Książka ciekawa, porusza bardzo istotne kwestie z punktu widzenia psychologii i nauki ogólnie, warto ją przeczytać. Jednak dla mnie, napisana trochę za trudnym językiem, troszkę zbyt "zmanierowanym". Dla porównania, książkę Wojciszke "Psychologia Społeczna" czyta mi się zdecydowanie lepiej.

Polecam!

Naprawdę bardzo dobra książka. Napisana językiem przystępnym dla każdego. Fakt, że moim zdaniem, wymaga jednak pewnej wiedzy.

• Psychologia
  • Studia
  • 2019
  • Psychologia
  • Poradniki, psychologia, pedagogika, historia
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Wielkie pytania psychologii