Wielkie pytania psychologii

Wiesław Łukaszewski Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
8389120453
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychologia podręcznik akademicki
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
8389120453
psychologia podręcznik akademicki

książka mało ciekawa, napisana zbyt trudnym językiem przez co odechciewa się jej czytać. Poszukiwałem zbioru podstawowych informacji z psychologii przedstawionych w przystępnej formie, a czyta się tą pozycję jak podręcznik.

Przystępny podręcznik o psychologii w najszerszym zakresie, język jest naukowy ale nie czujesz jakbyś czytał/ła jakieś bredzenie profesora. Książkę czyta się tak jakby uczestniczyło się w wykładzie.

Książka ciekawa, porusza bardzo istotne kwestie z punktu widzenia psychologii i nauki ogólnie, warto ją przeczytać. Jednak dla mnie, napisana trochę za trudnym językiem, troszkę zbyt "zmanierowanym". Dla porównania, książkę Wojciszke "Psychologia Społeczna" czyta mi się zdecydowanie lepiej.

Polecam!

Naprawdę bardzo dobra książka. Napisana językiem przystępnym dla każdego. Fakt, że moim zdaniem, wymaga jednak pewnej wiedzy.

• Psychologia
  • Studia
  • Psychologia
  • 2019
  • Psychiatry, psychology, sexology
  • Psychologia 2012-2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wielkie pytania psychologii