Dyliżansem przez prerię: Opowiadania z Dzikiego Zachodu

Alfred Bertram Guthrie JrBret Harte Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Klasyka Młodych literatura piękna
1983-01-01
8320705134
A.Szpakowska, I.Doleżal-Nowicka, K.Jurasz-Dąmbska
Klasyka Młodych
dyliżans preria dziki zachód

Okładka książki Arcydzieła czarnego kryminału Robert Leslie Bellem, W.R. Burnett, James Mallahan Cain, Raymond Chandler, James Hadley Chase, Peter Cheyney, Carroll John Daly, Samuel Fuller, David Goodis, Peter Haining, Dashiell Hammett, MacKinlay Kantor, Stephen King, Elmore Leonard, Ross MacDonald, Ed McBain, Mickey Spillane, Quentin Tarantino, Jim Thompson, Cornell Woolrich
6,6
Arcydzieła cza... Robert Leslie Belle...
Okładka książki The Fantastic Pulps Henry Bedford-Jones, Robert Bloch, Ray Bradbury, Max Brand, Edgar Rice Burroughs, Stephen Crane, Ray Cummings, George Allan England, Hugo Gernsback, Peter Haining, Edmond Hamilton, Dashiell Hammett, MacKinlay Kantor, David H. Keller, Sinclair Lewis, Jack London, H.P. Lovecraft, William Lumley, Abraham Merritt, C. L. Moore, Seabury Quinn, Victor Rousseau, Upton Sinclair
6,0
The Fantastic ... Henry Bedford-Jones...