Dziewczynka z Szóstego Księżyca

Okładka książki Dziewczynka z Szóstego Księżyca
Moony Witcher Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 1)
La bambina della Sesta Luna
Firma Księgarska Olesiejuk
2009-01-01
2009-01-01
Andrzej Szewczyk
Nina Xorax księżyc magia

więcej Więcej

Nie pamiętam już, czy rzeczywiście jest tak dobra jak ją oceniłam, ale mam do niej ogromny sentyment - to jedna z pierwszych książek, które wciągnęły mnie w świat fantasy.

Bardzo fajna książka choć czasem nudne rozdziały

Do dziś kocham tą serie :) Jest naprawdę fantastyczna! Pomysł na fabułę - niesamowity
Wykonanie- nieziemskie
Bohaterowi- niesamowicie realni
Język- cudowny

Książka dużo uczy i bardzo wznieca wyobraźnie.

Polecam z całego serca!!!!!11 :)

Bardzo dobra książka. Polecam

Jedna z fajnieszych lektur jakie miałam w szkole.
Dobrze wspominam pierwszą część, całkiem urocza była :)
Zachęciła mnie do sięgnięcia po pozostałe tomy o przygodach młodej
alchemiczki <3

Książka jest bardzo interesująca, z początku (zanim zaczęłam ją czytać) myslałam, że będzie nudna. Zmieniłam jednak swoje zdanie i postanowiłam dać tej książce szansę. Teraz przeczytałam 4 części, czekam na dostawę 5,6,7 części.

Książka opowiada o dziewczynce - Ninie De Nobili, która uczęszcza do 5 klasy szkoły podstawowej i mieszka w Madrycie wraz z dwiema ciociami-Andorą...

Bardzo intrygująca, wciągająca, a momentami nawet straszna książka. Nie można się oderwać. Element alfabetu nie z tej Ziemi jest fajnym przełamaniem.

Polecam każdemu! Tę książkę trzeba przeczytać! Ma w sobie wszystko co lubię. Czyli fantastykę, ciekawe zwroty akcji, nietuzinkowych bohaterów i magię.

Pamiętałam tę magię którą czułam podczas czytania tej książki będąc dzieckiem.

Alchemia i magia, walka sił dobra ze złem, Wszechświat i Wenecja – oto świat przygód Niny, głównej bohaterki „Dziewczynki z Szóstego Księżyca”. Jest to pierwsza książka z całej serii poświęconej tej tematyce, napisanej przez Moony Witcher. Wszystkie powieści łączą główni bohaterowie i fantastyczny świat, w którym zbierają swoje doświadczenia. Jest to historia całkowicie...

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo