Dziewczynka z Szóstego Księżyca

Moony Witcher Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 1) literatura dziecięca
La bambina della Sesta Luna
Andrzej Szewczyk
Firma Księgarska Olesiejuk
dla dzieci nina księżyc
La bambina della Sesta Luna
Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 1)
literatura dziecięca
Andrzej Szewczyk
dla dzieci nina księżyc

Do dziś kocham tą serie :) Jest naprawdę fantastyczna! Pomysł na fabułę - niesamowity
Wykonanie- nieziemskie
Bohaterowi- niesamowicie realni
Język- cudowny

Książka dużo uczy i bardzo wznieca wyobraźnie.

Polecam z całego serca!!!!!11 :)

Bardzo dobra książka. Polecam

Jedna z fajnieszych lektur jakie miałam w szkole.
Dobrze wspominam pierwszą część, całkiem urocza była :)
Zachęciła mnie do sięgnięcia po pozostałe tomy o przygodach młodej
alchemiczki <3

Książka jest bardzo interesująca, z początku (zanim zaczęłam ją czytać) myslałam, że będzie nudna. Zmieniłam jednak swoje zdanie i postanowiłam dać tej książce szansę. Teraz przeczytałam 4 części, czekam na dostawę 5,6,7 części.

Książka opowiada o dziewczynce - Ninie De Nobili, która uczęszcza do 5 klasy szkoły podstawowej i mieszka w Madrycie wraz z dwiema ciociami-Andorą...

Bardzo intrygująca, wciągająca, a momentami nawet straszna książka. Nie można się oderwać. Element alfabetu nie z tej Ziemi jest fajnym przełamaniem.

Polecam każdemu! Tę książkę trzeba przeczytać! Ma w sobie wszystko co lubię. Czyli fantastykę, ciekawe zwroty akcji, nietuzinkowych bohaterów i magię.

Pamiętałam tę magię którą czułam podczas czytania tej książki będąc dzieckiem.

Alchemia i magia, walka sił dobra ze złem, Wszechświat i Wenecja – oto świat przygód Niny, głównej bohaterki „Dziewczynki z Szóstego Księżyca”. Jest to pierwsza książka z całej serii poświęconej tej tematyce, napisanej przez Moony Witcher. Wszystkie powieści łączą główni bohaterowie i fantastyczny świat, w którym zbierają swoje doświadczenia. Jest to historia całkowicie...

Sięgnęłam po nią po raz kolejny, już jako dorosła osoba, bo naprawdę zapadła mi w pamięć. Pamiętałam z dzieciństwa, że czytałam tę książkę, pamiętałam jedną scenę dokładnie, a także to że nie doczytałam tej książki, ale za nic nie umiałam sobie przypomnieć tytuły. Z dobre pięć lat jej szukałam, a kiedy w końcu znalazłam, wypożyczyłam nawet dokładnie ten sam egzemplarz co...

Zdecydowanie mi się nie podobała. Właściwie większość zarzutów mogłabym przepisać z opinii @Agnieszek, więc nie będę się powtarzać. Z pewnością nie polecę jej dzieciom i nie sięgnę po kolejne tomy.

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo