Tatuaż

83-7298-535-9
Dariusz Wojtczak
powieść grozy

więcej Więcej

Frannie jest rozwódką,wykłada językoznawstwo na uczelni i zbiera materiały do swojej książki.Pewnego wieczoru w barze podgląda tajemniczego mężczyznę uprawiającego seks oralny z rudowłosą kobietą,która następnego dnia zostaje znaleziona martwa.Od tego momentu Frannie popada w zaklęty krąg niewyjaśnionych zdarzeń:nawiązuje mroczny,ognisty i pełen namiętności romans z...

Na półkach: , , , ,

Książkę czytałam jak była nowością, znalazłam ją na stoliku z nowościami w bibliotece. Przez dłuższy czas próbowałam sobie przypomnieć jaki był jej tytuł. Nie dawało mi to spokoju. Pamiętałam tylko, że czytałam szokującą książkę, gdzie morderca zostawiał sobie na pamiątkę wycięte sutki kobiet... Chciałam sprawdzić czy dziś również książka ta mnie zaszokuje ...
Nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

przeczytałam tak dla zasady. ale nic godnego polecenia

Nie polecam. Nie zachecam do przeczytania. Nie jestem w stanie przetoczyc jednego argumentu za mimo szczerych checi. Widze po innych komentarzach, ze ksiazka podobala sie niektorym czytelniom.
Osobiscie uwazam ze to bardzo slaby eroty a jeszcze gorszy kryminal.

przeczytałam ją z pewnymi zastrzeżeniami po przeczytaniu opinii innych i mieli rację, książka niby niezła, akcja jest, ale za dużo dziwnych, niepotrzebnych opisów, dobra na jedno popołudnie

Mam mieszane opinie co do tej pozycji. Jest zbrodnia, jest romans, ale wszystko to jakieś takie zniechęcające czasami do dalszego czytania.

Słabiutki kryminał ... Początek w miarę obiecujący natomiast później akcja toczy się naprawdę słabo . Trenowałem sobie szybkie czytanie :)

Niestety zaczęło się nudno, ale pomyślałam sobie, że z każdą chwilą będzie lepiej... Jednak było coraz gorzej. Nie polecam.

Strasznie przewidywalna. Praktycznie żadnego zaskoczenia.

Ksiązka odważnie przedstawiająca sprawy damsko-męskie. Nic nie było by w niej nadzwyczajnego, gdyby nie zakończenie. Do ostatniego wersu myślałam, że będzie inaczej, niż się stało. Zaskakujące, bardzo zaskakujące zakończenie.

• 2018
  • E-book