Radość przez łzy

Okładka książki Radość przez łzy Danielle Steel
Okładka książki Radość przez łzy
Danielle Steel Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o. literatura piękna
Bittersweet
OXFORD Educational Sp. z o. o.
2009-09-11
2000-01-01
9788325205065
miłość zdrada szacunek marzenia

Książki Danielle Steel są świetne. Jeszcze żadna mnie nie zawiodła.
Książka opowiada o losach Indii, która z miłości do męża, porzuciła świetnie rozwijającą się karierę. Pozostaje tylko jedno pytanie: Co się stanie, kiedy odkryjesz, że osoba dla której poświęciłaś wszystko co kochałaś i było dla ciebie najważniejsze, stwierdzi po latach, że darzy cię tylko szacunkiem? I to właśnie przydarzyło się Indii, która dowiedziała się, że mąż już jej nie kocha.
Douglas jest totalnym głupkiem, który nie zasłużył na Indię. Kobiety takie jak ona, nie zdarzają się często- teraz kobieta skupia się na robieniu kariery- a nie na małżeństwie. Non stop się skarżył jak India chciała wrócić do pracy. Właściwie to tylko jemu to nie odpowiadało - dzieci nie miały nic przeciwko.
I właśnie na kempingu, India poznaje Paula. Są dla siebie stworzeni, ale żeby być razem, muszą jeszcze wiele przejść. Czy Paul nie zawiedzie Indii tak jak Douglas?
Jeśli chcecie wiedzieć jak skończy się książka, to polecam do przeczytania. Naprawdę warto.

Książki Danielle Steel są świetne. Jeszcze żadna mnie nie zawiodła.

Opis niejednej kobiety. Porzucenie własnych planów, ambicji zawodowych, własnej satysfakcji na rzecz rodziny i męża. Z upływem lat główna bohaterka zaczyna dostrzegać rysy na jej jak wcześniej myślała idealnym małżeństwie. Dzięki poznanym osobą i różnych sytuacjiach życiowych związanych z pasją bohaterki postanawia ona zmienić swoje życie. Powieść przeplata się z tematyka miłości. Warto przeczytać, aby poszerzyć swój własny punkt widzenia, jak może skończyć się ograniczanie innych, bliskich nam ludzi.

India znana fotoreporterka rezygnuje na dlugi czas z zawodu i poswieca sie mezowi i czworce ich dzieci.Gdy odkrywa ze maz traktuje ja tylko jak gosposie i nianke a nie kocha jej postanawia zmienic swoje zycie.Wraca do zawodu i poznaje podczas wakacji z dziecmi Paula.Jego zona znana pisarka ginie w samolocie w ktorym wybucha bomba.India i Paul zblizaja sie do siebie po tej tragedii.Najpierw sa przyjaciolmi a pozniej wbrew wszystkiemu rodzi sie silne uczucie.Lubie ksiazki Danielle Steel gdyz wzruszaja i daja nadzieje ze marzenia sie spelniaja.

Książkę posiadam w oryginale i powoli czytam ;)

Książkę posiadam w oryginale i powoli czytam ;)

Dawno temu przeczytałam sporo książek tej autorki i prawie każda podobała mi się.Postanowiłam po latach powrócić do książek tej autorki i...nie wiem albo zmienił mi się gust,albo akurat trafiłam na taką książkę.Jednym zdaniem mogła bym ją opisać:Nic specjalnego...taki banał,mało wciągająca,zwykłe czytadło:(

Rewelacyjna książka. POLECAM!

Rewelacyjna książka. POLECAM!

przyjemnie sie czytało, choć muszę przyznać że czcionka drobna trochę męczyła.

przyjemnie sie czytało, choć muszę przyznać że czcionka drobna trochę męczyła.

Powieść 46
BITTERSWEAT
inne wydanie

Powieść 46
BITTERSWEAT
inne wydanie

Ksiazka jak dla mnie ok ale tez nie jest jakoś bardzo zachwycająca, opisuje losy kobiety która poświęca siebie w imię rodziny. Pokazuje losy i obowiązki większości matek i żon.

• Danielle Steel
  • Przeczytane dawno temu
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Radość przez łzy