Tiffany Obolała. Jak być czarownicą

Okładka książki Tiffany Obolała. Jak być czarownicą Gabrielle Kent, Paul Kidby, Rhianna Pratchett, Terry Pratchett
Okładka książki Tiffany Obolała. Jak być czarownicą
Gabrielle KentPaul Kidby Wydawnictwo: Prószyński i S-ka fantasy, science fiction
Tiffany Aching’s Guide to Being A Witch
Prószyński i S-ka
2024-09-10
2024-09-10
Piotr W. Cholewa
Terry Pratchett Tiffany Obolała czarownice fantasy magia poradnik uniwersum Pratchetta książki dla młodzieży literatura angielska humor

Ta książka jest spełnieniem marzeń każdego fana Pratchetta - ten sam język, ten sam humor, błyskotliwe gry słowne. Mam nadzieję, że córka mistrza da się namówić na pisanie kolejnych powieści ze Świata Dysku - bo jest zdecydowanie na to gotowa. A stęsknieni fani czekają! Polecam zdecydowanie, wspaniała lektura, przepięknie wydana książka. Te ilustracje!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Boję się trochę, że to będą te "kwity z pralni", których Pratchett bardzo chciał uniknąć :(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• ! Do kupienia