Bóg odpowiedział na modlitwy Müllera ponad 50 000 razy

Okładka książki Bóg odpowiedział na modlitwy Müllera ponad 50 000 razy Samuel Hong
Okładka książki Bóg odpowiedział na modlitwy Müllera ponad 50 000 razy
Samuel Hong Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio biografia, autobiografia, pamiętnik
God answered Müller's prayers over 50,000 times
Oficyna Wydawnicza Vocatio
2008-01-01
2008-01-01
Krzysztof Pawłusiów

Zacznijmy od tego że rodzice kupili mi tę książkę gdy byłem jeszcze mały. Bardzo mi się wtedy spodobała ze względu na cudne w swej prostocie ilustracje. Mama codziennie czytała mi po jednym rozdziale przed snem, modląc się ze mną. Prawdę mówiąc nie wiele pamiętałem z historii George'a Mullera gdy podrosłem. Miałem za to w pamięci że człowiek taki istniał, wybudował sporo sierocińców i dużo się modlił.

Po latach odnalazłem książkę z dzieciństwa na starej półce rodziców. Przeczytałem ją raz jeszcze i jestem nią zachwycony. Historia Mullera jest wspaniała, wierność jaką okazał Bogu i jak Bóg mu to wynagradzał jest niesamowita. Książka skierowana jest do dzieci, choć mi jako 16 letniemu chłopakowi wytłumaczyła w dziecinnie prosty sposób powody sukcesu życia Mullera. Nauczyła mnie również jak wdrożyć je do własnego życia i skorzystać z nich.

Jedyny minus jaki znajduje w tej książce to okazjonalne malutkie błędy w tłumaczeniu.

Dodaj cytat z książki Bóg odpowiedział na modlitwy Müllera ponad 50 000 razy