Wszystko o czym nie powiedziałem

Okładka książki Wszystko o czym nie powiedziałem Dariusz Staniewski
Okładka książki Wszystko o czym nie powiedziałem
Dariusz Staniewski Wydawnictwo: Index biografia, autobiografia, pamiętnik
Index
2023-01-01
2023-01-01

Książka jest wywiadem z prezydentem Szczecina, który włada miastem już od kilku kadencji.
Mamy tu sporo pytań przekrojowych na różne tematy. Oczywiście najwięcej na tematy miejskie o Szczecinie ale również padają pytania na tematy osobiste.
Polecam szczególnie osobom, które są ciekawe jak od kuluarów wyglądał rozwój Szczecina od 2006 roku. Mamy tu poruszone kwestie najważniejszych inwestycji, które przez te kadencje udało się Piotrowi Krzystkowi zrealizować. Opowiada dużo szczegółów i nie zawsze ogólnie dostepnych informacji.
Całość interesująca choć moim zdaniem ciut za dużo tu o polityce. Ale cóż, tego należy się raczej spodziewać po wywiadzie z osobą, która w obecnych czasach zarządza dużym miastem.
Ogólnie całość zdecydowanie na plus, okraszona dodatkowo klimatycznymi fotografiami i wycinkami z mediów społecznościowych. Oceniam na 7/10 ale ze względu na fakt, że cały dochód ze sprzedaży książki jest przeznaczony na hospicjum dorzucam jeszcze dodatkową gwiazdkę.

• Czeka na swoją kolej

Dodaj cytat z książki Wszystko o czym nie powiedziałem