Wolf's Mate

Okładka książki Wolf's Mate Chantal Fernando
Okładka książki Wolf's Mate
Chantal Fernando Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Wind Dragons MC (tom 5) Seria: Niezwykłe Zagraniczne literatura obyczajowa, romans
Wind Dragons MC (tom 5)
Maciej Kęsy
Romans MC 18+

💛 RECENZJA 💛

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA @niezwyklezagraniczne

" Wolf's Mate " to już piąty tom przygód motocyklistów z " Wind Dragons MC ".
Bardzo długo czekałam na ten tom i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się bardzo cieszę, że poznałam już tą książkę od A do Z. W piątym tomie poznajemy historię Vinniego, który nie jest pełnoprawnym członkiem klubu, ale jest na dobrej drodze aby się nim stać. Jego zadaniem jest ochronić kobietę, która ma poważne kłopoty przez swojego ojca. Ich relacja od początku zdaje się wroga, jednak w końcu dochodzą do pewnego porozumienia, a z czasem dochodzą uczucia, których on wcale, a wcale nie chce. Fabuła poprowadzona w przyjemny i lekki sposób. Romanse z wątkiem motocyklowym mają to do siebie, że zawsze się coś w nich dzieje i również tak jest i tym razem. Pojawią się wrogowie i to nie tylko ci, którzy zagrażają życiu Shayli. Cały klub będzie zagrożony, a bracia będą znowu musieli stawić czoła i walczyć z niebezpieczeństwem. Książkę czytałam z ogromnym zainteresowaniem i nie mogłam oderwać się od niej nawet na chwilę. Vinnie jest bohaterem, który kradnie damskie serduszka już od pierwszych stron !
Polecam, bardzo polecam! A fani motywu MC będą bardzo, ale to bardzo zadowoleni! Dziękuję wydawnictwu za możliwość zarecenzowania " Wolf's Mate " ! 🖤

💛 RECENZJA 💛

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA @niezwyklezagraniczne

" Wolf's Mate " to już piąty tom przygód motocyklistów z " Wind Dragons MC ".

Po raz piąty wkraczamy w świat bikerów z klubu Wind Dragons Mc w którym tak dużo się dzieje,że nie sposób oderwać się od tej lektury.
Początek historii choć jest troszkę przewidywalny,to wraz z następującymi wydarzeniami jest ciekawiej i niebezpieczniej.Nie brakuje tutaj ochrony osób,które są dla członków klubu ważne oraz narastającej potrzeby bliskości Vinniego w stosunku do Shayli.Ich relacja powoduje,że pragniemy im towarzyszyć w sytuacjach,które zagrażają im życiu.Wrogowie nie zapominają i dadzą o sobie przypomnieć.Przez to fabuła była oszałamiająca i nieprzewidywalna!

🌟Historia bohaterów uzmysławia to,że nic nie możemy przewidzieć w klubie Mc.Nawet chęć nieangażowania się bywa przewrotny i często może się to zmienić pod wpływem nowych uczuć.Przeszłość nie może zniszczyć przyszłości,ponieważ sami jesteśmy za nią odpowiedzialni i o niej decydujemy.

🌟W tym tomie możemy dodatkowo spotkać się z bohaterami poprzednich części i to jest wspaniałe.Ich zaangażowanie oraz mądre słowa pozwalają zmienić tok myślenia i zrozumieć co w życiu jest najważniejsze.

🌟Z książką spędziłam bardzo miło czas i zachęcam was do poznania kolejnej historii członka klubu Mc.
P O L E C A M

Vinnie, członek klubu motocyklowego Wind Dragons, ma dług do spłacenia wobec prezydenta innego klubu. W ramach jego spłaty ma chronić kuzynkę swojego wierzyciela. Dziewczyna, którą w kłopoty wpakował ojciec, to twardy orzech do zgryzienia. Vinnie postrzega ją jako rozpieszczoną księżniczkę, co nie przeszkadza mu w wodzeniu za nią pożądliwym wzrokiem. Zadanie, jakie ma wykonać mężczyzna, może okazać się nie takie łatwe, jak mu się wydawało, tym bardziej, gdy okaże się jak błędnie oceniał dziewczynę.

Mam problem z oceną tej książki. Porównując ją do poprzednich, części odnoszę wrażenie, że coś tu nie zagrało. Przede wszystkim nie przemawiała do mnie główna para, bardzo szybko wszystko się u nich potoczyło. Od początku wielka miłość, by w którymś momencie do autorki dotarło, że zrobiło się za słodko i trzeba wprowadzić jakieś rozterki. Zdecydowanie bardziej historia podobała mi się, gdy akcja przeniosła się do klubu motocyklowego i na scenie pojawili się bohaterowie z poprzednich części. Zrobiło się zabawniej, choć Vinnie i Shayla skupiali się głównie na seksie. I może książkę szybko się czyta, dla mnie to najsłabsza część tej serii.

Książka jest w miarę fajna. Historie o motocyklistach nie należą do moich ulubionych, choć zdarzają się perełki. Ta książka jakoś za bardzo mnie nie porwała. Czyta się ją lekko i szybko, można się uśmiać, ale jak dla mnie trochę wieje nudą. Niby coś się dzieje, ale jest to tak rozciągnięte w czasie, że więcej mamy romansu niż jakiegoś konkretnego działania. Motocykliści i wszystko co z nimi związane stanowią tylko tło w tej książce. Na nudę może być, ale szału nie ma.

Mam słabość do motocyklistów, a już szczególnie do tych, którzy pod powłoką nieprzystępności i niegrzeczności kryją swoją słodką stronę. Taki właśnie jest Vinnie, jeden z moich ulubionych bohaterów z serii „Wind Dragon MC”. Już od pierwszego tomu czekałam, aż autorka odda mu głos i w końcu to się stało! „Wolf’s Mate” to historia, która nie tylko skradła moje serce, ale również niejednokrotnie rozbawiła i rozczuliła.

Vinnie, aby oddać przysługę innemu motocykliście, obiecuje, że przez kilka tygodni zostanie ochroniarzem jego kuzynki. Nie spodziewa sie jednak, że dziewczyna dość szybko zawróci mu w głowie i nie pozwoli się nudzić. Jak już wcześniej wspominałam, kocham tego faceta, a szczególnie jego uroczą stronę, którą rzadko pokazuje. Kurczę, który członek klubu motocyklowego zabrałby kobietę do sklepu zoologicznego, aby poprzytulała szczeniaczki, bo chciał zobaczyć uśmiech na jej twarzy? Niech to was jednak nie zmyli, ponieważ Vinnie dla obcych bywa dość przerażający. Sprawnie posługuje się bronią, nie waha się stanąć w czyjejś obronie i aż za chętnie naraża się na niebezpieczeństwo.
Niezwykle podobała mi się jego relacja z pozostałymi członkami klubu oraz ich kobietami. Widać, że wszyscy razem stanowią rodzine, i mimo że czasami w czymś się nie zgadzają, czy też sobie dokuczają, to jednak zawsze mogą na siebie liczyć.

Jeśli chodzi o Shaylę to chyba nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej partnerki Vinniego. Dziewczyna wiedziała, kiedy mu się postawić, wyrazić swoje zdanie, a które „bitwy” ominąć. Pomimo zagrożenia życia, nie pozwoliła, aby lęk zawładnął jej egzystencją. Gdy miała taką możliwość, to z radością opuszczała swoją bezpieczną przystań i robiła to, na co miała ochotę.

„Wolf’s Mate” to książka, z którą przyjemnie spędziłam czas. Vinnie i Shayla to bohaterowie, z którymi ciężko się nudzić. Ta dwójka to istna laska dynamitu. Gdy byli razem ciężko było przewidzieć, co się wydarzy. Polecam!

fajna, przyjemnie sie słuchało chodz jak dla mnie za delikatna jak na motyw MC no i jakos tak wybitnie szybko sie w sobie zakochali. ledow sie poznali a po 10 stronach juz wielka miłość i w ogóle

Vinnie ma dług, a on długi zawsze spłaca. Co prawda ani mu przez myśl nie przeszło, jakie otrzyma zadanie. Ma stać się niańką i wziąć pod opiekę Shaylę, której grozi duże niebezpieczeństwo. Jej ojciec był księgowym i podpadł niebezpiecznym ludziom. On teraz siedzi w więzieniu, ona jest na celowniku. Mężczyzna ma się nią zająć przez tydzień, zapewnić jej bezpieczeństwo, a wtedy jego dług zostanie spłacony. Vinnie spodziewa się zastać rozkapryszoną panienkę, w końcu z jakiegoś powodu nikt nie chciał się podjąć tej roboty. Dość szybko przekonuje się, że Shayla jest zupełnie inna, niż początkowo myślał. Coś ciągnie ich do siebie, chociaż tak naprawdę nie powinno. Mężczyzna ma swoją przeszłość, pewne sprawy z niej sprawiają, że jakoś nigdy nie pragnął stałego związku. Jaki to będzie miało wpływ na ich relację? Czy będzie miało to szansę się rozwinąć? Czy uda się zapewnić Shayli bezpieczeństwo? Kto jej zagraża?

Tym razem zarys historii jest dość skromny, ale musicie mi to wybaczyć, więcej zdradzić nie mogę. Dla mnie książka była świetna, ciekawa, wciągająca. Znalazłam w niej motocyklistów, porachunki, sporo namiętności, przyjaźń, miłość i wiele więcej. Według mnie z nią nie da się nudzić, a przynajmniej ja nie potrafiłam ani przez chwilę.
Akcja sprawnie poprowadzona, z zaskakującymi zwrotami. Książkę czytało się szybko, a podczas czytania towarzyszyły emocje. Mnie wciągnęła na tyle, że przeczytałam ją w jeden wieczór.

Bohaterowie ciekawi, dość dobrze wykreowani. Tym razem polubiłam oboje i to praktycznie od samego początku. Z przyjemnością śledziłam ich rozwijającą się relację. Były momenty, że nie zgadzałam się z ich decyzjami, jednak nie było ich zbyt wiele.

„Wolf's Mate” to książka, która mnie zdecydowanie się podobała i z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2024/03/wolfsmatewydawnictwoniezwykle.html

Chantal Fernando w kolejnej odsłonie swojego mrocznego romantycznego cyklu ponownie zabiera nas w świat niebezpiecznych przygód. To tutaj intryga, wyzwania i porachunku mieszają się z wielką namiętnością, o czym przekonacie się sięgając po lekturę.

Autorka pisze w bardzo plastyczny sposób i za każdym razem mocno zaskakuje mnie światem przedstawionym. Wydaje się, że wszystko jest tutaj w pełni dopracowane, przemyślane a także przedstawione w odpowiedni emocjonalny sposób. Rozumiemy głównych bohaterów, próbujemy postawić się na ich miejscu i wraz z nim przeżywamy kolejne przygody, których na kartach tej powieści na pewno nie brakuje. Towarzyszy nam podczas czytania adrenalina i gęsta atmosfera związana z niepewną przyszłością a to wszystko podsycane jest romantycznymi uniesieniami, dedykowanymi dla osób powyżej 18 roku życia.

Czytamy o Vinnie, nowym kandydacie do owianego złomu sławą klubu Wind Dragons. Przed nim pierwsza misja, która zaważy na tym czy stanie się oficjalnym członkiem załogi. Będzie musiał pomóc dziewczynie, której życie stoi pod znakiem zapytania, ponieważ wrogowie jej ojca obrali ją sobie za cel. Vinnie dowie się, że nikt nie chciał wcześniej podjąć się tego zadania i nic w tym dziwnego, ponieważ kto z niebezpiecznych mężczyzn chciałby być wyłącznie niańką? Jednak Vinnie pozna Shaylę i powoli wszystko się odmieni. Tylko czy ich uczucie odnajdzie swoje miejsce w świecie pozbawionym moralności i konkretnych zasad?

Oto przed nami lektura pełna dynamicznych scen i dialogów wartych poświęconej im każdej minuty. Dużo się dzieje, akcja jest dynamiczna i gęsta od kolejnych wydarzeń a różne motywy zazębiają się w logiczny sposób, by nieustannie prowadzić czytelnika przez mroczny świat załogi klubu Wind Dragons. Czytelnik z przyjemnością przewracać będzie kolejne strony i skoncentruje swoją uwagę na pojawiającym się romansie, ale nie tylko on będzie tutaj stanowił punkt zaczepienia, ponieważ jak szybko się przekonamy walka o swoje miejsce w świecie, odbudowa poczucia bezpieczeństwa a także poszukiwanie sensu będą napędzały działania bohaterów.

"Wolf's Mate" to przyjemna lektura utrzymująca poziom swoich poprzedniczek. Opowiada o namiętności w świecie, w którym wydaje się, że nie ma na nią miejsca a także o dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Mrok i niebezpieczeństwo przeplatają się z romantycznymi uniesieniami a wiele miłosnych scen dodaje historii pikanterii. Jeśli szukacie historii w niebezpiecznym stylu, gdzie rozum konkuruje z sercem – o to idealna propozycja dla Was.

Seria Wind Dragons MC zdobyła moją sympatię już od pierwszego tomu. Na premierę każdego kolejnego czekam z równie wielką niecierpliwością. Pojawienie się piątego już tomu tego cyklu o gorących motocyklistach wzbudziło we mnie olbrzymią radość. Ta część poświęcona jest Vinniemu, którego od początku darzyłam olbrzymią sympatią.

Opis od wydawcy wprowadził mały chaos w mojej głowie, bo cóż wg niego Vinnie dopiero dostaje pierwsze zadania do wykonania, aby z kandydata stać się pełnoprawnym członkiem Wind Dragon. Tu pojawił się pierwszy problem, bo wydarzenia w „Wolf’s Mate” mają miejsce tuż po czwartej części a Vinnie już jakiś czas wcześniej stał się jednym z braci WDMC.

Vinnie, miał dług do spłacenia. Przyszedł czas, aby go spłacić więc nie miał możliwości odmowy podjęcia się ochrony córki księgowego, której zagrażają jego wrogowie. Okazuje się, że przykry obowiązek przeradza się w całkiem znośne zadanie. Jednak im Vinnie bardziej się zagłębiał w swoje zadanie i tajemnice wokół całej sprawy tym większe okazuje się niebezpieczeństwo czyhające na Shaylę. Razem z rosnącymi problemami rosło wzajemne przyciąganie a pierwsze wrażenie zaczynało się zacierać. Czy mężczyźnie uda się ochronić dziewczynę nie ryzykując własnego życia oraz bezpieczeństwa pozostałych członków klubu i ich bliskich?

Chantal Fernando po raz kolejny zabrała mnie do świata pełnego niebezpieczeństw a zarazem pożądania, z którym trudno walczyć. Co w nim znajdziecie? Charakternych bohaterów, mających swoją przeszłość, która odcisnęła na nich swój świat. Testosteron na wysokim poziomie a zarazem zaborczość oraz adrenalinę sięgającą zenitu. To już chyba znak rozpoznawczy serii. Przepychanki między Vinniem a Shaylą dostarczają nutę humoru, a rodzące się uczucie między nimi dodatkowo podkręca napięcie. Zwroty akcji zaskakują, a pikantniejsze sceny są doskonałym dopełnieniem. Uwielbiam obecność bohaterów pozostałych części, którzy co prawda mają tutaj rolę drugoplanową, ale zawsze ogromną przyjemność sprawia mi możliwość poznania ich dalszych losów. Ten manewr w seriach dostarcza mi dodatkowej rozrywki. Podsumowując, to kolejny świetny tom serii przy którym nie nudziłam się nawet przez chwilę. Jako fanka romansów z wątkiem MC gorąco polecam.

Opis od wydawcy wprowadził mały chaos w mojej...

„Wolf’s mate” to kolejny, już piąty tom serii o motocyklistach z Wind Dragons MC. Nie mogłam się doczekać, kiedy poznam historię kolejnego smoka, dla którego klub motocyklowy stał się rodziną. Czasami nie posiadamy nikogo, z kim łączą nas więzy krwi, w samotności kroczymy przez życie, dopóki nie będzie nam dane spotkać kogoś, kto wyciągnie do nas rękę i stanie się kimś więcej. Rodzina to ludzie, z którymi nie zawsze wiąże nas krew, czasem jest to wybór. W tym przypadku to warkot silnika, zapach spalin i niebezpieczeństwo, które zbyt często depcze nam po piętach. Autorka potrafi sprawić, że z każdym kolejnym tomem, dzięki, któremu poznajemy męskich bohaterów, po prostu przepadamy łaknąć o wiele więcej.
Głównym bohaterem książki autorstwa Chantal Fernando pod tytułem „Wolf’s mate” jest Vinnie, mężczyzna jest kandydatem do stania się członkiem klubu motocyklowego Wind Dragons. Miał trudne dzieciństwo, był zupełnie sam, a teraz miał członków Wind Dragons. Jedyną rodzinę, jaką znał, dla jakiej gotów był bardzo wiele. Miał jednak pewien dług do opracowania, a Talon z Wild Men właśnie poprosił o jego spłatę. Vinnie miał chronić kuzynkę Talona przez siedem dni. To nie powinno być trudnym zajęciem, jednak pozory mogą mylić. Shayla potrzebuje ochrony, ponieważ jej ojciec przebywa w więzieniu federalnym za defraudację. Zdecydował się zawrzeć ugodę w zamian za informacje, dlatego też Shayla staje się celem numer jeden. Vinnie poważnie zabiera się do roboty, czym ją zaskakuje. Dla niego dziewczyna jest rozpieszczoną, mającą wszystko księżniczką, która niczego nie potrafi. Czy taka właśnie jest? Jak bardzo zdziwi się mężczyzna, kiedy ją pozna? Vinnie nie mógł pragnąć Shayli, jednak chemia, która między nimi była tak intensywna, że potrafiła przyćmić rozsądek. Po raz pierwszy w życiu poczuł, że pragnie Shayli i tylko niej, stała się jego domem, sercem, wszystkim. Co się stanie, gdy bezpośrednie niebezpieczeństwo stanie się bardziej realne? Czy Vinnie będzie w stanie ją chronić?
„Wolf’s mate” można tą historię porównać do symfonii namiętności, napięcia i pierwotnej miłości. Chantal Fernando chwyta czytelnika za serce, perfekcyjnie łącząc w sobie niebezpieczeństwo i nieprawdopodobną historię miłosną pomiędzy dwojgiem ludzi. Dzięki charakterystycznemu dla Fernando połączeniu podtekstów erotycznych i romansu z motocyklowym motywem tworzy historię, która trzyma czytelnika, jako zakładnika Wind Dragons MC. Wcale nie miałam jej tego za złe i myślę, ze wy także nie będziecie się awanturować. Co lubię w takich historiach? Ukazanie niebezpiecznego życia motocyklistów i silnym braterstwie, któremu oddają całe życie. „Wolf’s mate” to książka, która bardzo mi się spodobała, a dzięki całej serii Wind Dragons MC z przyjemnością obserwowałam, jak niezdarni motocykliści, jeden po drugim, znajdują silne, niesamowite kobiety i się z nimi wiążą, chociaż zaklinali się, że jest to ostatnią rzeczą, jakiej pragną.

• Klub MC
  • Chantal Fernando