Karma - Twój Klucz Do Sukcesu

Okładka książki Karma - Twój Klucz Do Sukcesu Ida Smela
Okładka książki Karma - Twój Klucz Do Sukcesu
Ida Smela Wydawnictwo: Varaha Cykl: Varaha (tom 3) Seria: Mądrość Wedyjska filozofia, etyka
filozofia, etyka
Varaha (tom 3)
Mądrość Wedyjska
Karma - Twój Klucz Do Sukcesu
Varaha
2023-06-30
2023-06-30
Karma Reinkarnacja Wedy astrologia ezoteryka dharma prawo karmy wiedza wedyjska prawo przyciągania

Jestem zafascynowana treścią Wiedzy w jaki konkrtetny sposób przedstawiła go pani Ida. Zagadnieniem interesuje się już przeszło 30 lat, ale tak konkretnie powołując się na prawdziwą wiedzę z Wed jeszcze nikt nie przedstawił. Jest to kompedium wiedzy gdzie znajdziesz wszystko na temat Karmy i nie tylko. Moja wdzięczność nie zna granic, bardzo dziękuję, juz biorę się za następne dzieło tej autorki i czekam na więcej.

Fantastyczna książka, ugruntowana wiedza o Karmie, najlepsza na rynku. Tak dużo konkretów, że można co moment podkreślać. Polecam nie tylko książki Idy ale również mnóstwo ciekawych wykładów w necie na wiele różnych tematów.

Książka do czytania przez całe życie bo można ją traktować jako poradnik rozsądnego działania w każdej sytuacji. Ciekawe czy dałoby się napisać jeszcze jakiś zdanie o karmie, które pokazałoby coś czego autor nie ujął.

Zachęcona samym faktem nauki o karmie na podstawie Śrimad Bhagavatam oraz innych wedyjskich pism, zdecydowałam się na zakup tej drogiej, lecz imponujących rozmiarów pozycji. Napiszę krótko: mam mieszane odczucia. Książka jest przegadana, bardzo dużo subiektywnych opinii, w sumie to większość tekstu. Mało konkretów. Sądzę, że można by to ująć w połowie objętości (i ceny). Ale za sam fakt podjęcia tematu: sześć gwiazdek. Być może dla osób nie zaznajomionych z tematem byłaby to bardziej wartościowa pozycja.

• 📑📑400<600 stron
  • !Priorytet