Okładka książki Kusząca propozycja Małgorzata Kasprzyk
Małgorzata Kasprzyk Wydawnictwo: Amare literatura obyczajowa, romans
Amare
2023-07-14
2023-07-14

Nota biograficzna Małgorzaty Kasprzyk, jak i jej dokonania literackie, są bardzo bogate. Jak dotąd nie czytałam żadnego tekstu pisarki, a sięgnięcie po „Kusząca propozycję” jest dziełem przypadku. Lubię jednak, gdy niespodziewany wybór lektury ma bardzo radosne objawy- książkę czytało mi się dobrze, a fabuła stanowiła odskocznię od problemów. Każdy czasem potrzebuje czegoś w rodzaju resetu. „Kusząca propozycja” nie jest powieścią rozbudowaną- ma nieco ponad 260 stron, a zatem jedna noc starczy na przeczytanie ostatnich wersów. Autorka zaserwowała nam fragmenty zabawne, ale też lekko nostalgiczne, każące nam zastanowić się nad niektórymi aspektami życia. Czy warto to zrobić? Oczywiście!

Emilia Kobus to główna bohaterka powieści. Jest ona młodą aktorką, której bardzo spodobał się świat mediów. Sławy i związanych z nią benefitów zazdroszczą jej wszyscy, nawet młodsza siostra, która chciałaby pójść w jej ślady. Dzięki postawie Emilii nazywanej Emi poznajemy blaski, ale i cienie brylowania w telewizji. Imprezy, wywiady, tak zwane ścianki czy udzielanie wywiadów to jedno, ale co się dzieje, gdy sławna postać zaczyna tracić swój blask? Czy w świecie mediów zawsze jest tak pięknie, jak widzą to osoby trzecie? O tym właśnie jest ta lektura.

W międzyczasie Emi poznaje Czarka- kuzyna Izy, swojej najlepszej przyjaciółki. Mężczyzna, który obecnie przeżywa mocny zawód miłosny, proponuje młodej aktorce pewien bardzo zaskakujący, kuszący układ. Początkowo może on wydawać się dziwny i nierealny w odczuciu czytelników, ale proszę od razu nie rezygnować z lektury. Wraz z poznawaniem kolejnych rozdziałów wszystko się zmienia, a odbiorca inaczej postrzega główną parę bohaterów. Chcesz się o tym przekonać, Drogi Czytelniku? Usiądź zatem wygodnie i poświęć jeden wieczór na tę lekką lekturę.

Cała historia Emi i Czarka nie jest jedynym wątkiem- pojawiają się także inne i mają one nierozerwalny związek z innymi znajomymi aktorki. Nie chcę jednak wyjawiać wszystkiego. Z całą pewnością sama poświęciłam nieco czasu na rozmyślania dotyczące sławy. Czy chciałabym, aby pisano o mnie w gazetach? Czy chciałabym widzieć zdjęcia robione znienacka? Czy chciałabym wciąż udawać i nie być sobą? To chyba jednak nie dla mnie, wolę spokój i normalny spacer po ulicach mojego miasta.

Autorka każe nam też zapamiętać, że słowa zawarte w wywiadach niekoniecznie są prawdziwe. „Nie wierz nigdy wywiadom”- aż chce się sparafrazować jeden z bardzo starych, ale przyjemnych dla ucha przebojów Budki Suflera. Jak podkreśliła sama Małgorzata Kasprzyk, wywiady są po to, by zbudować swój wizerunek i zyskać sympatię ludzi, a nie po to, by się w nich zwierzać. Zgadzam się z tym w stu procentach, dlatego od dawna nie czytam pism plotkarskich, Szkoda na nie pieniędzy i czasu.

Czytelnicy na pewno zastanowią się także, czy miłość od pierwszego wejrzenia jest możliwa. Zawsze uważałam, że nie, ale życie potrafi płatać różne figle, a zatem opinie mogą być mocno zróżnicowane.

Polecam.

„ᴋᴜsᴢąᴄᴀ ᴘʀᴏᴘᴏᴢʏᴄᴊᴀ” ᴍᴀɢᴅᴀʟᴇɴᴀ ᴋᴀsᴘʀᴢʏᴋ 🎬

🌼 "Czasami poznajesz kogoś i na początku nic nie zapowiada miłości. Po prostu lubisz tę osobę, chętnie spędzasz z nią czas, rozmawiasz... Dopiero po pewnym czasie dociera do ciebie, że już nie potrafisz bez niej żyć". 🌼

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

•• Kiedy los daje ci palec… weź całą rękę! ••

Emilia główna bohaterka jest znaną aktorka z serialu „Tylko miłość”. Dzięki swojej karierze kobieta mogła pozwolić sobie na kupno własnego mieszkania. Wydawać by się mogło, że wszystko układa się dobrze, do momentu aż Emilia traci pracę, jej kariera wisi na włosku a kredyt za mieszkanie trzeba spłacić. Z pomocą przychodzi jej Czarek, której poznaje na kolacji z reżyserem. Mężczyzna wynajmuje u niej pokój, a z czasem zaproponuje jej niespodziewaną propozycje…

Najbardziej spodobało mi się wykreowanie głównej bohaterki, Emilii. Autorka przedstawiła ją jako silną kobietę, która wie czego chce od życia. Mimo iż z początku wydaje się bardzo wycofana, cicha i unikającą jakichkolwiek więzi. To z biegiem wydarzeń zmienia się na naszych oczach i pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Każdy z nas ma jakieś sekrety, które często wpływają na nasze obecne życie negatywnie, ale czy powinniśmy przez to rezygnować z naszego szczęścia?

Autorka w przyjemny sposób wykreowała bohaterów. Choć nie są to postacie, które zostaną z nami na dłużej, jednak ja ich bardzo polubiłam. Styl pisania autorki jest świetny. Prosty i lekki w odbiorze, co sprawia, że czyta się historię z zapartym tchem, a także odczuwa ogromną gammę emocji poprzez radość, a nawet można się wzruszyć. Motyw fake dating zawsze jest pożądany w książkach, a tutaj autorce udało się tak go wpleść, że przez książkę się po prostu płynie.

Autorka zaprasza nas do świata celebrytów, błysków fleszy, gdzie ważną rolę odgrywa gra pozorów i walka o popularność, lecz także o prawdziwe uczucia. Czy polecam? Tak, jak najbardziej. Fani romansów i lekkich historii będą zadowoleni z lektury. Historia Emilii pokazuje, że czasami miłość odnajdujemy w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego warto być cierpliwym 💫

„ᴋᴜsᴢąᴄᴀ ᴘʀᴏᴘᴏᴢʏᴄᴊᴀ” ᴍᴀɢᴅᴀʟᴇɴᴀ ᴋᴀsᴘʀᴢʏᴋ 🎬

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

•• Kiedy los daje ci palec… weź całą rękę! ••

Emilia główna bohaterka jest znaną aktorka z...

Emi to aktorka, której nagle zapada się grunt pod nogami. W serialu w którym gra główną rolę zachodzą zmiany. Jej postać ma na jakiś czas zniknąć z ekranu a ma pojawić się kilka nowych twarzy w tym jej własna, rodzona siostra.

Dziewczyna czuje się załamana, ponieważ traci zarobek i musi zdecydować co zrobić z mieszkaniem na kredyt. Nagle okazja spada jej z nieba i aktorka, która ma grać w "Dziewczynie wampira" niestety musi zrezygnować i Emi ma szansę zagrać jej rolę.

Ponadto dziewczyna znajduje współlokatora, który pomoże jej spłacać kredyt. Jednak ten współlokator proponuje pewne rozwiązanie, które przyniesie korzyści im obojgu...

Książka lekka, przyjemna, idealna na długie jesienne wieczory. Myślę, że od pierwszych stron można polubić główną bohaterkę. Fabuła nie jest skomplikowana i raczej ciekawa. Poznajemy trochę świat show biznesu od kuchni. Widzimy jak to wszystko funkcjonuje.

Jest to opowieść o miłości, samotności oraz o takich błahych przyziemnych sprawach jak np spłata kredytu na mieszkanie. W książce śledzimy losy głównej bohaterki Emilii ale także jej siostry czy narzeczonego.

Muszę przyznać że dużym plusem jest brak scen erotycznych na pierwszym planie, no ileż można tego czytać. Bierzesz się za powieść obyczajową a tu często się okazuje, że to erotyk.

Książkę polecam.

💮 RECENZJA 💮

✒️ Małgorzata Kasprzyk
📚 Wydawnictwo Amare

[Współpraca reklamowa]

Miłość - podstępne uczucie, może się do nas zakraść w każdej chwili. "Czasami poznajesz kogoś i na początku nic nie zapowiada miłości."

🌸 Po samych uczuciowych niepowodzeniach Emilia nie spodziewa tego uczucia od losu. "Dziewczyna z sąsiedztwa", która w młodym wieku okryła się sławą za grę w słynnym serialu. Naturalna, ambitna i w ogóle nie zepsuta przez swoje osiągnięcia, marzy tylko o spłaceniu kredytu na swoje wymarzone mieszkanie. Niestety przez siostrę to marzenie jest zagrożone. Przypadkiem na jej drodze staje Czarek. Zwykły chłopak, również po zawodzie miłosnym. Tych dwoje choć zupełnie z innego swiata zamieszkuje razem. A chłopak chce się z nią ożenić... ale z rozsądku
🔸️Czy z rodzącej się przyjaźni może narodzić się większe uczucie?
🔸️ Co ukrywa przed nią siostra i czy ich relację da się naprawić?
🔸️Jakiego wyzwania zawodowego podejmie się Emi?

🌸 Tym czego człowiek boi się najbardziej to samotność. To ona przytłoczyła bohaterkę i popchnęła w dobrym kierunku.
Bo w końcu: (...) dobrze jest mieć kogoś, z kim można o wszystkim porozmawiać i w czyich ramionach można się wypłakać w razie potrzeby. "

🌸 Książka ta w piękny sposób ukazuje to co w życiu niezwykle ważne: moc przyjaźni, oddanie pasji, zawodowi oraz oczywiście miłość. A ta nie zawsze przychodzi nagle.

🌸 Bohaterzy są tu dobrze wykreowani. Fabuła choć nieskąplikowana to wciąga i chce się poznać jej finał. Niestety bardzo liczna narracja również osób trzecich czasami mieszała mi wątki. Dużo rozterek sercowych momentami przytłaczało. Mimo to jest to pozycja niebanalna i ciekawa. Niewątpliwie też poznanie świata show biznesu od tzw. kuchni było ciekawym doswiadczeniem.

🌸Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale niewątpliwie nie ostatnie. A książkę Kochani Wam polecam gdyż jest ona wrecz idealna jesienną porą 🍂

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji 💜

💮 RECENZJA 💮

✒️ Małgorzata Kasprzyk
📚 Wydawnictwo Amare

[Współpraca reklamowa]

Nie miałam wielkich oczekiwań, kiedy zasiadałam do lektury powieści Małgorzaty Kasprzyk. Chciałam po prostu odgonić od siebie myśli, które uporczywie zaprzątały moją głowę i historia Emilii wydawała się lekarstwem idealnym. Kusząca propozycja skusiła mnie swoim opisem, który zwiastował lekką i niezobowiązującą lekturę. Taką, która pozwoli się zrelaksować i odciąży moje myśli na dłużej. Czy tak właśnie było?

Przyznaję, że miło spędziłam czas ze stworzonymi przez autorkę bohaterami. Sama historia, choć nieskomplikowana, jeśli chodzi o samą konstrukcję fabularną, była ciekawa, miejscami nawet intrygująca. Z zainteresowaniem śledziłam poczytania Emilii Kobus, jak i pozostałych postaci. Podobało mi się to, jak autorka strona po stronie budowała nastrój, taki uroczy i delikatny, ale mimo to czarujący. Prowadzenie akcji również udało się autorce, gdyż nie jest ono ani za szybkie, ani za wolne. Znalazła Małgorzata Kasprzyk w tej objętości miejsce dla każdej z bohaterek i jej rozterek sercowych oraz miejsce na finał dla każdej z nich – różny, jak same bohaterki, ale te domknięcia wątków, były czymś, czego oczekiwałam, trzymając książkę w ręku.

Autorka uchyliła nieco zasłonę skrywającą świat show-biznesu. A właściwie jakiś fragment tego światka. I zrobiła to bardzo wiarygodnie, opowiadając historie, które faktycznie mogą rozgrywać się w kuluarach, zabiegi, jakie stosują gwiazdy i gwiazdki, by kreować swój wizerunek oraz że miłość można znaleźć wszędzie. Ach, i oczywiście – pozory mogą mylić. A często mylą bardzo.

Przyczepiłabym się jedynie do bohaterów. Nie do końca kupiłam ich osobowości. Nie czułam, by byli w pełni prawdziwi, gdzieś mi czegoś w nich brakowało, by ich tak w pełni polubić. Może dlatego, że niekiedy ich zachowania były irracjonalne, a wypowiedzi... infantylne, niepasujące do dorosłych ludzi, mimo iż młodych.

Niemniej nie oczekiwałam od tej książki głębokich rysów psychologicznych i fabuły, która wbija w fotel. Miałam ochotę na coś lekkiego i to dostałam. Zwiewną historię niczym letnia sukienka, która ma sprawić przyjemność tym, jak się nosi osobie, która ma ją na sobie. Zatem Kusząca propozycja będzie świetnym wyborem dla każdego, kto ma ochotę na szybką, wciągającą, wartką i lekką historię, która pozwoli mu na kilka godzin oderwać się do szarej i męczącej rzeczywistości.

🎬 RECENZJA 🎬
"Odwaga i nadzieja. Trzeba mieć odwagę, żeby zaryzykować i nadzieję, że wszystko się uda."

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_amare

Emilia była aktorką serialową, której kariera właśnie zaczynała być niepewna. Niestety kredyt sam się nie spłaci, a żyć za coś trzeba. Na kolacji u reżysera poznaje Czarka, który jest członkiem jego rodziny, i właśnie próbuje się podnieść po bardzo bolesnym rozstaniu z narzeczoną. Czarek wydaje się być fajnym mężczyzną. Emilia korzystając z okazji proponuje mu wynajęcie jednego z pokoi. Ten uwolni się od rodziny, a jej wpadnie dodatkowy grosz. Niespodziewanie, bardzo szybko znajdują wspólny język i miło spędzają czas, wszystko to powoduje jeszcze większe zmiany nadchodzące w ich życiu. Aktorka i zwyczajny mężczyzna z poza branży, oraz szalony układ, który zmienia się niespodziewanie w prawdziwy i silny związek.

Aktorka serialowa miała doskonały plan na swoje życie, który właśnie ulega drastycznym zmianom. Wynajmuje pokój świeżo poznanemu Czarkowi, który jest rodziną reżysera. Układ nie obejmował zmian, które wprowadzają w życie na bieżąco. Zostają partnerami, początkowo udawanymi, dla wygody, wzmocnienia zainteresowania jej osobą i stabilizacji finansowej. Dobrze się dogadują, mają dużo wspólnego, jednak nie czują do siebie nic więcej, na szczęście wyłącznie na początku. Historia ta łączy świat celebrytów i zwykłych ludzi. Czarek już raz kochał i został zraniony, teraz postanowił słuchać rozsądku. Autorka fajnie łączy głównych bohaterów z tymi pobocznymi, pokazując historię z wielu stron i różnych perspektyw. Książkę czyta się przyjemnie, szybko i z ogromnym zainteresowaniem. Pokazuje, że w życiu niczego nie możemy zakładać na pewno, przypadki potrafią zmienić wszystko, światy choć na pozór różne i inne, doskonale mogą się połączyć i uzupełniać nie budząc konfliktów, a strzała amora potrafi strzelić celnie i niespodziewanie. Kolejne bardzo udane dzieło autorki, które miałam przyjemność czytać. Bardzo polecam.

🎬 RECENZJA 🎬

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_amare

W ten deszczowy dzień przychodzę do Was z recenzją książki „Kusząca propozycja” autorstwa Małgorzaty Kasprzyk 📖.

Powieść rozpoczyna prolog w dość niespotykanej formie. Rzuca on pewne światło na naszą, jeszcze niepoznaną, główną bohaterkę z trzech perspektyw siostry, kuzynki i przyjaciółki. Nie ukrywam, że taki początek bardzo mnie zaintrygował i zachęcił do poznania wspomnianej Emilii i wyrobienia sobie o niej własnego zdania.

Emilia Kobus, nasza główna bohaterka, gra od szesnastego roku życia w serialu „Tylko miłość”. Poznajemy ją w momencie gdy jej kariera wisi na włosku, gdyż serial, w którym gra traci popularność, co stanowi poważne zagrożenie dla jej zarobków i pracy. Niestety kredyt i całe oszczędności jakie miała pochłonęło nowo zakupione mieszkanie, które zdążyła już urządzić i pokochać.

Sytuacja zmienia się jednak, gdy na kolacji u reżysera pojawia się Czarek. Jest on nowy i lekko zagubiony w Warszawie. Na dodatek nie jest do końca szczęśliwy z powodu swojej eks-dziewczyny, która wyjechała do Kanady na stypendium i z ciekawych względów postanowiła już tam pozostać.

Tych dwoje po poznaniu siebie, postanawia wziąć ślub… ale nie z miłości… tylko z rozsądku. Brzmi jak rozwiązanie ich wszystkich problemów.

Ale czy małżeństwo pomiędzy aktorką a „zwykłym” chłopakiem, w dodatku z rozsądku, może się udać?
A może miłość pojawi się po ślubie?

„Kusząca propozycja” to książka, którą przez krótkie rozdziały pisane lekkim piórem, fajnych, życiowych bohaterów oraz ciekawe wątki główny i poboczne czyta się szybko, przyjemnie i z zaangażowaniem w historie. Porusza ciekawe tematy związane z bycie osobą rozpoznawaną takie jak zazdrość najbliższych, niepewność kariery czy problem wynoszenia przez paparazzi życia prywatnego na okładki gazet.

Jeżeli szukacie niebanalnej książki na leniwe popołudnie i lubicie kobiecą literaturę z wątkiem małżeństwa z rozsądku, to ta książka jest idealna dla Was.

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwo_amare (współpraca reklamowa) 🩷.

Młoda aktora - Emilia Kobus - jest gwiazdą serialu" Tylko miłość". Jest lubiana przez widzów, zawodowo rozwija się świetnie. Postanawia kupić swoje mieszanie, ale brakuje jej pieniędzy więc decyduje się wziąć kredyt. Wtedy okazuje się jednak, że jej kariera wisi na włosku. Na kolacji u reżysera poznaje Czarka, którego narzeczona rzuciła przed ślubem. Chłopak proponuje Emilii małżeństwo z rozsądku. Jak skończy się ten układ?

Książki Małgorzaty Kasprzyk zawsze czytam z ogromną przyjemnością. Tak było również z "Kuszącą propozycją". Historia młodej aktorki i "zwykłego" chłopaka to coś, co już zapowiada nam ciekawą lekturę. Para na początku się przyjaźni, ale mężczyzna proponuje dziewczynie małżeństwo. Ona ma kłopoty finansowe, on jest świeżo po rozstaniu i według nich to rozwiązałoby choć trochę ich problemy. Oczywiście kiedy ich układ wchodzi w życie, oni zachowują się jak normalne narzeczeństwo. Autorka w bardzo fajny sposób przedstawia nam losy dwójki młodych ludzi, którzy podejmują jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Lekki styl pisarski sprawia, że czyta się tę książkę genialne i ciężko jest się od niej oderwać. Ciekawym punktem są wstawki z wywiadami Emilii, które sprawiają że bardziej wchodzimy w świat gwiazd kina. "Kusząca propozycja" to świetna historia, dzięki której poniekąd możemy poznać bliżej życie celebrytów. Oczywiście jest to fikcja literacka, ale z całą pewnością jest w tym wiele prawdy. Powieść ta będzie genialną lekturę dla wszystkich, którzy lubią udawane związki. Bawiłam się świetnie podczas lektury i polecam ją wszystkim bardzo gorąco ❤️

Jeżeli znacie jakieś dobre książki z aktorami w roli głównej, to koniecznie dajcie mi znać!

Czy w świecie show biznesu jest szansa na prawdziwą miłość?

Takie pytanie stawia przed nami "Kusząca propozycja" Moniki Kasprzyk, która okazała się całkiem dobrym lekarstwem na złe dni.

Emilia Kobus od kilku lat jest gwiazdą serialu "Tylko miłość". Dotychczas nie musiała się martwić o swoją przyszłość. Dlatego zaciągnięcie kredytu na wymarzone mieszkania, nie wydawało się taki złym pomysłem. Niestety… wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Nad karierą aktorską Emi zaczynają nadciągać ciemne chmury, które nie zwiastują niczego dobrego.

Promyk nadziei pojawia się na kolacji u reżysera, wraz z poznaniem bliżej Czarka. Którego niedawno przed ślubem zostawiła narzeczona. Mężczyzna proponuję Emilii dość nietypowy układ, który pozwoli jej wyjść z finansowego dołka.

Po przeanalizowaniu za i przeciw Emilia postanawia przystać na propozycje Czarka. Ale czy na pewno intencję mężczyzny są szczere?

"Kusząca propozycja" to była naprawdę miła odskocznia. Książka jest krótka i nie wymagająca, więc jak już wcześniej wspomniałam idealna na złe dni.

Bez większego problemu oddałam się w ręce bohaterów. Z przyjemnością dowiedziałam się, jak wygląda świat show biznesu od podszewki. Śledziłam uważnie nie tylko losy Emili, ale też pobocznych bohaterów, którzy mieli swoje pięć minut. Wszystko tworzyło jedną spójną całość, chociaż gdzieś z tyłu głowy. Błąkała mi się myśl, że mogła powstać seria, która w pełni rozwinęła by wszystkie wątki i dałaby możliwość lepiej poznać niektóre postacie.

Ogromnym plusem jest też brak scen erotycznych. One się pojawią, ale nie są na pierwszy planie. Przewijają bez znaczących opisów i tutaj czuję ogromną ulgę. Ponieważ mogłoby, to popsuć odbiór książki - nieodwracalnie.

Może "Kusząca propozycja" była miejscami przewidywalna i nie miała efektownych płot twistów, ale naprawdę miło spędziłam z nią czas. Uwierzycie mi, że takiego relaksu potrzebowałam i takiej jakby nie patrzeć odmiany. Będę wdzięczna, za każdą odpowiedź na powyższe pytanie.

Współpraca Wydawnictwo Amare

Czy w świecie show biznesu jest szansa na prawdziwą miłość?

Ostatnio mam wielką ochotę czytać lekkie książki, które nie wymagają ode mnie dużego skupienia, za to pomogą mi się odprężyć. @wydawnictwo_amare idealnie mi się w to wpasowało. Dzięki ich uprzejmości dostałam do recenzji „kuszącą propozycje”.

Może nie była to lektura, która mnie porwała, może nie zapamiętam jej na długo, jednak przeczytałam ją w dwa wieczory i miło spędziłam z nią czas. Trochę przypominała mi telenowele, a trochę serial, w którym grała Emi. Miejscami mnie to trochę nudziło, ale w większości było całkiem dobrze i nie chciałam odkładać jej na bok.

Trzeba przyznać, że autorka miała fajny pomysł na fabułę. Poznajemy życie gwiazd, ich wzloty, upadki, zamartwianie się na przyszłość, kulisy ich sławy. Większość historii kręci się w koło Emilii i jej małżeństwa z rozsądku, jednak poznajemy też mnóstwo postaci pobocznych, które wniosły wiele dobrego do tego serialu, przepraszam, do tej książki 🤪

Styl autorki jest „dojrzały”, taki jak lubię, bez zbędnych opisów i od razu skojarzył mi się z tym, jak pisze @kasia.przybysz_autor, za co daje ogromny plus.

Zastanawialiście się kiedyś, ile człowiek może zrobić dla pieniędzy i sławy? Tutaj znajdziecie na to odpowiedź. Szczególnie możemy to zaobserwować na przykładzie siostry naszej głównej bohaterki, która mnie mocno zaintrygowała i trochę ubolewam nad tym, że było jej tutaj tak mało. A może by napisać osobną książkę o niej? To byłoby coś!

Nie mogę tutaj nie wspomnieć o Czarku, który namieszał w życiu Emi. Początkowo nie kupiłam ich relacji, wydawało mi się, że chłopak celowo kręci się obok gwiazdy, jednak z czasem mnie zaskoczył, pokazał co jest dla niego ważne.

Od siebie polecam sięgnąć po tę pozycję. Spędziłam z nią miło czas i wcale nie przeszkadzało mi, że nie jest idealna.

• Samodzielne
  • Literatura obyczajowa Romans
  • Do biblioteki

Dodaj cytat z książki Kusząca propozycja