Zamaskowany dżentelmen

Risky Romance
2023-03-19
2023-03-19
Małgorzata Tlałka

Słaba. Serio. Mam wrażenie że ktoś po prostu zawalił na etapie tłumaczenia - ale mleko już się rozlało

Lekki romans z intrygą w tle. Czyta się szybko, choć brakowało mi trochę opisów które oddałyby klimat epoki. Trochę zaskakujące są pretensje rodzeństwa głównego bohatera, że dba warunki pracy dzieci.
To była przyjemna lektura, ale niestety niezbyt zaskakująca. Doceniam jednak sam koncept fabularny.

lekka, fajna fabuła love story XiX Anglii,

lekka, fajna fabuła love story XiX Anglii,

• Kostiumowo
  • 52 - 2023
  • Happy endings
  • Empik Go
  • Niedokończone serie
  • Brak

Dodaj cytat z książki Zamaskowany dżentelmen