Paddington daje sobie radę

Okładka książki Paddington daje sobie radę
Michael BondPeggy Fortnum Wydawnictwo: Znak Cykl: Miś zwany Paddington (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Miś zwany Paddington (tom 3)
Paddington Helps Out
Znak
2018-01-01
1988-01-01
Kazimierz Piotrowski

więcej Więcej

Paddington to miś, który zawsze wpada w kłopoty. Kiedy robi coś po raz pierwszy (nie sposób tego uniknąć skoro niedźwiadek mieszkał do tej pory w Peru), to jego sposób uczestnictwa w danym wydarzeniu za każdym razem odbiega od „normy”.

Paddington jest trochę jak małe dziecko, które uczy się funkcjonować w świecie pełnym zasad i „tego co wypada”. Trzeba jednak przyznać, że...

Misia Paddingtona pokochałam jako dziecko. Cieszę się, że teraz miałam przyjemność wrócić do jego losów. Ten zabawny niedźwiadek kradnie serca nie tylko maluchów, ale również dorosłych.

"Paddington daje sobie radę" to kolejny wir przygód. Wspólnie wybieramy się do kina, restauracji czy pralni. Perypetiom nie ma końca!

Uważam, że warto wzbogacać biblioteczki naszych...

Nostalgiczny powrót do czasów dzieciństwa.

Niezwykle ciepła i urocza książka. Idealna na poprawę humoru, polecam każdemu - dorosłemu i dziecku. Można się przy niej nawet pośmiać.

Dobry poziom...ale troszkę męczą te wpadki ;P

Spośród wielu, mniej lub bardziej znanych, niedźwiedzich bohaterów, moje serce skrupulatnie skrada pewien miś mieszkający w Londynie, w domu nr 32 przy ulicy Windsor Gardens. To Miś Paddington! „Odkurzony” w ostatnich latach za sprawą dwóch filmów pełnometrażowych bohater, powraca w nowej (?) odsłonie dzięki wydawnictwu Znak Emotikon. I jest to powrót – jak dla mnie,...

Historyjki są trochę bardziej ze sobą powiązane, ale nadal jest to dokładnie to samo. Tym razem miś szaleje na licytacji, w kinie, opiekując się chorymi, gotując, jedząc w restauracji, piorąc w pralni, bawiąc się w stolarza, oraz wyprawiając się nad rzekę.

Bardzo fajna i śmieszna książka

Nie wiem, jak to możliwe, że miś Paddington jest taki kochany... Żałuję, że to nie ja go przygarnęłam :)

Mój ukochany literacki miś.
Cudowny zawadiaka i nonkonformista.
Jak byłam dzieckiem zupełnie nie przeszkadzał mi brak ilustracji w moim wydaniu.
Dla mnie klasyk.

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura dziecięca
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Paddington daje sobie radę