Consumed

Okładka książki Consumed Rebecca Zanetti
Okładka książki Consumed
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Kensington Books Cykl: Dark Protectors (tom 4) fantasy, science fiction
Dark Protectors (tom 4)
Consumed
Kensington Books
2012-07-05
2012-07-05
adult paranormal romance vampires fantasy werevolves contemporary urban fantasy erotica Shapeshifters

[...]
- “I think I taught you not to curse me. True?' She cleared her throat.
'I'm not six years old anymore.'
His lips curved almost into a smile.
- 'I know. And I guarantee that when I spank you now, the end result will be completely different from throwing a stuffed pig at me and sulking for a week.'
Jordan and Katie
[...]
„Kocham cię, Kate. Bez względu na to, co się stanie, każde dobre wspomnienie, które mam, jest wypełnione tobą.”
-Jordan
Katie - 'You are better than any dream I've ever had.'
His smile was slow, sexy, devastating.
Jordan - 'You're every dream I've ever had.'
[...]
'Sometimes you mate to stay alive.'

𝗞𝗢𝗟𝗘𝗝𝗡𝗔 𝗣𝗔𝗥𝗔𝗡𝗢𝗥𝗠𝗔𝗟𝗡𝗔 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗝𝗘𝗠𝗡𝗢ŚĆ 𝗖𝗭𝗬𝗧𝗘𝗟𝗡𝗜𝗖𝗭𝗔 !
Ta książka jest zdecydowanie tym, co nazywam "przewracaczem stron".
Dla mnie to było na 7.5 ⭐ Musisz to przeczytać!
Historia Kane’a jest następna!
𝗖𝗛𝗢𝗖𝗜𝗔Ż 𝗞𝗔Ż𝗗Ą 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞Ę 𝗠𝗢Ż𝗡𝗔 𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔Ć 𝗦𝗔𝗠𝗢𝗗𝗭𝗜𝗘𝗟𝗡𝗜𝗘, 𝗚𝗢𝗥Ą𝗖𝗢 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗖𝗔Ł𝗘𝗝 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗜, 𝗔𝗕𝗬 𝗪 𝗣𝗘Ł𝗡𝗜 𝗭𝗥𝗢𝗭𝗨𝗠𝗜𝗘Ć 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥𝗢́𝗪 𝗜 𝗜𝗖𝗛 𝗥𝗘𝗟𝗔𝗖𝗝𝗘.
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !

🇯​🇪​🇸​🇹​ 🇹​🇴​ 🇹​🇪​Ż 🇰​🇴​🇱​🇪​🇯​🇳​🇦​ 🇸​🇪​🇷​🇮​🇦​ 🇿​🇪​ 🇸​🇵​🇮​🇳​﹣🇴​🇫​🇫​ – 🇨​🇾​🇰​🇱​ 🇵​🇹​. „🇷​🇪​🇦​🇱​🇲​ 🇪​🇳​🇫​🇴​🇷​🇨​🇪​🇷​🇸​”
OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18 ➕

[...]
- “I think I taught you not to curse me. True?' She cleared her throat.
'I'm not six years old anymore.'
His lips curved almost into a smile.
Jordan and Katie
[...]
„Kocham cię, Kate. Bez względu na to, co się...

• 2023 miszmasz
  • W oryginale