Łowca. Krzyk rozdartej duszy.

Okładka książki Łowca. Krzyk rozdartej duszy. Paulina Zalecka
Okładka książki Łowca. Krzyk rozdartej duszy.
Paulina Zalecka Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Powstali z popiołów (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Powstali z popiołów (tom 2)
Niegrzeczne książki
2023-06-14
2023-06-14

Niezła , inna niż pierwsza część, w mojej opinii mroczniejsza, ale dla mnie ciekawsza.
Obie części są za sobą powiązane bohaterami i wydarzeniami.

Obie części są za sobą powiązane bohaterami i wydarzeniami.

fajna chociaz 1 tom byl lepszy. Tutaj chwilami gubiłam się w fabule :/ Ale jeśli kiedyś pojawi sie 3 tom to z checia przeczytam.

RECENZJA♥︎"ŁOWCA"☆
Paulina Zalecka @_paulinazalecka_autorka
Moja ocena 10/10☆
Cytat z książki..."„Po zmroku czuję, że żyję. Jestem niczym ta otaczająca świat ciemność. Gdziekolwiek się pojawię, ludzie giną w odmętach mojej czarnej duszy.”..."

♥︎Łowca to chłopak, którego matka w wieku 11 lat oddała do domu dziecka aby mieć czas dla swojego kochanka.
♥︎Łowca to chłopak, który od początku walczy o siebie i słabszych.
♥︎Łowca to 16 letni chłopak, który trafia do sekty i tam odzyskuje samego siebie.
♥︎Łowca to przyjaciel Kanibala z pierwszej części.
♥︎Łowca to Hunter ,który od najmłodszych lat jest aniołem stróżem Viktorii,która jest jego słabością,i Arii ,która jest dla niego jak siostra. KIEDY Hunter zdaje sobie sprawę,że zło zyskuje przewagę nad jego życiem i grozi niebezpieczeństwo wszystkim jego bliskim ,musi odsunąć od siebie Viktorię i zapomnieć o niej dla jej własnego dobra.Ale czy to się da zrobić???Czy po tym co przeżył w sekcie ,nie zasługuje na odrobinę szczęścia???

Tutaj mamy wiele brutalnych scen ,nawet mimo ,że dawno czytałam" Kanibala ",wiem,że tam było ich mniej.Stanowczo książka dla osób o mocnych nerwach,to co wyprawiali członkowie tej sekty momentami powodowało ,że miałam ochotę rzucić tą książką z nerwów.
Autorka doskonale opisała sceny jak z horroru,dlatego uważam, że książka obowiązkowo powinna być 18+.Historia mimo scen pełnych bólu i brutalności jest pięknie opisana,miłość Huntera i Viktorii jest pełna uczuć, namiętności I dzikiej pasji.Dla fanów Arii i Cadena super bonus w postaci dalszych losów tej dwójki i uroczej Emmy.Mamy tu wspomnienia przeszłości Łowcy i Kanibala .Dowiadujemy się jak doszlo do spotkania Huntera,Arii,Viktorii i Cadena.
Myślę, że moja ciekawość po przeczytaniu pierwszej części została zaspokojona i podsumowując podobała mi się bardzo.
Polecam książkę ale dopiero po przeczytaniu" Kanibala".
Wasze serce najpierw rozpadnie się na kawałki po czym autorka sprytnie je poskłada, mimo wszystko uważam ,że warto przeczytać obie części.

RECENZJA♥︎"ŁOWCA"☆
Paulina Zalecka @_paulinazalecka_autorka
Moja ocena 10/10☆

♥︎Łowca to chłopak,...

Hunter w wieku jedenastu lat zostaje porzucony przez matkę.
Trafia do domu dziecka.
Nauczony przez życie wie, że tylko na siebie może liczyć.
W wieku szesnastu lat pojawia się okazja do zmiany życia.
Chłopak nie zastania się ani chwili.
Trafia do sekty , w której musi przestrzegać określonych zasad by żyło mu się lepiej.
Ma jednak jedną słabość, o której nikt nie może się dowiedzieć.

Victoria trafia do domu dziecka, gdy jej rodzice giną w wypadku samochodowym.
Kilka lat później z dziewczynki staje się dorosłą kobietą.
Stara się poukładać swoje dorosłe życie nie wiedząc, że jest obserwowana.
Kobieta jest obsesją Huntera.
a
Gdy pewnej nocy mężczyzna przekracza okno jej sypialni oboje wiedzą, że przynależą do siebie.
Jednak mężczyzna taki jak Hunter może jedynie sprowadzić na nią zagrożenie i cierpienie.

Czy mimo wszystko będą walczyć o swoje szczęście?

Czy mężczyzna pokona demony przeszłości?

Wow wow i jeszcze raz wow 🔥😍
Książkę czyta się bardzo szybko.
Historia pełna emocji, bólu, cierpienia, mroku ale też nadzieji, pożądania oraz miłości.
Wręcz idealna mieszanka wybuchowa 🧨
Tak jak w przypadku "Kanibala" nie jest to powieść dla każdego.
Pokochałam styl autorki i już wiem, że każdą jej powieść biorę w ciemno. ❤️😈🔥 A ta historia całkowicie mnie pochłonęła! Jestem nią zachwycona. Akcja w książce cały czas się zmieniała nie dając mi odetchnąć, a to spotkało tych bohaterów prawie, że na końcu powieści całkowicie mnie rozwaliło. Nie spodziewałam się aż takiej zmiany fabuły. Nie spodziewałam się tych zmagań i bólu. Ani tak traumatycznych przeżyć. Ale jestem nią ogromnie zachwycona i zapamiętam ją na dłużej.

Serdecznie i gorąco polecam ❤️

Hunter w wieku jedenastu lat zostaje porzucony przez matkę.
Trafia do domu dziecka.
Nauczony przez życie wie, że tylko na siebie może liczyć.
W wieku szesnastu lat pojawia się okazja do zmiany życia.
Chłopak nie zastania się ani chwili.
Ma jednak jedną słabość, o której nikt nie może się...

eśli jesteście fanami dark romansów z wyrazistymi bohaterami, którzy pozostają w sercach na długo, to koniecznie sięgnijcie po Dylogię Powstali z popiołów - Pauliny Zaleckiej. Pierwsza część "Kanibala" recenzowałam już wcześniej, teraz przyszła pora na "Łowcę" i historię Huntera i Victorii, którą pełna jest pasji, namiętności i nadziei a także okropnego bólu i cierpienia.
Każde z nich zostało osamotnione w dzieciństwie, z taka różnica, że dziewczyna dorastała w domu dziecka, a chłopak trafił do sekty, która uczyniła z niego łowcę, maszynę bez uczuć. Victoria nauczyła się żyć chwilą i czerpać z niej garściami, starając się zapełnić pustkę w jej sercu, natomiast Hunter musiał pozostawać w mroku, nie mógł okazywać żadnych słabości, by bronić tych, na których mu zależało, a taka osoba była właśnie ta kobieta. Od lat jest ona jego obsesją, obserwuje ją, stanowi jej cień, ale dla jej bezpieczeństwa nie może się do niej zbliżyć. Jednak pewnego wieczora nie może oprzeć się dłużej pokusie i skrada się do jej pokoju. Ta chwila rozbudza w nich uczucia, które były głęboko skryte i rozpoczyna się dla nich walka o wspólna przyszłość. Niestety dawne życie Huntera przypomina o sobie i zagraża życiu nie tylko jego ale i osób, które kocha.
"Łowca" jest retellingiem Śpiącej Królewny, nadal ciężko mi jednoznacznie stwierdzić czyje przebudzenie obserwujemy. Czy Victorii, w której sercu budzi się nadzieja na stabilizację i kochająca rodzinę i która decyduje się porzucić imprezowe życie. Czy Huntera, dla którego ważne było do kogoś przynależeć i teraz ma szansę wyjść z mroku i być z kobietą, którą kocha go mimo całego zła, które go otacza.
Ta historia budzi niesamowite emocje, od śmiechu aż po łzy. Pokochałam tych bohaterów całym sercem.

Hunter to młody mężczyzna, który w młodym wieku musiał zapomnieć, czym jest człowieczeństwo i dobroć. Odebrano mu to wszystko w jednej chwili, w tej samej, w której stał się łowcą.

Victoria to młoda kobieta, która zna Huntera lepiej niż jej się to wydaje, ale go nie pamięta, jednak czy na pewno? Być może w głębi serca wie, że mężczyzna, który odwiedza ją nocami to ten sam sam mały chłopak, którego poznała w domu dziecka.

"Łowca. Krzyk rozdartej duszy." to kolejny dark romans od @_paulinazalecka_autorka. Jeśli pamiętacie Cadena to w tym tomie poznajemy historię Huntera, czyli najlepszego przyjaciela bohatera z pierwszego tomu.

Hunter to mężczyzna, który był świadkiem wielu makabrycznych chwil, takich których nikt nie powinien przeżywać na własnej skórze. Myślał, że być może zacznie nowe życie, ale bardziej nie mógł się mylić. Świat, który uważał za zły, stał się jeszcze gorszy.

Victoria z kolei to dziewczyna, która brała życiem takim, jakim było. Korzystała z niego, nie bojąc się o jutro, aż w końcu mogła zacząć się spełniać w tym, co robi. Nie spodziewała się w swoim życiu nieznajomego, który zawładnie wszystkimi jej zmysłami.

Hunter musiał zawalczyć z przeszłością, a Victoria musiała mu zaufać, ale czy mają szansę na wspólną przyszłość? Tego dowiecie się sami.

Jest to naprawdę fajna i mroczna historia pokazująca, że czasami trzeba poświecić wiele, aby na człowieka czekało dalsze życie. Wrogowie nigdy nie śpią, a wystarczy jeden zły krok, aby zniszczyli oni to, co budowało się przez lata. Jeśli szukacie książki, która pokazuje brutalne oblicze tego świata to historia Victorii i Huntera jest dla Was.

Hunter to człowiek beż skrupułów, szkolony na bezwzględną bestię. Jako dziecko został oddany do domu dziecka przez własną matkę. Tam również w późniejszym czasie poznaje Vi. Będąc nastolatkiem zostaje porwany przez sektę. Ta szkoli go na łowce i obrońcę terytorium ,,państwa".
Victoria jest trochę szalona, ale i pełna pasji. Bierze życie pełnymi garściami, aż do pewnego momentu. Później chce już tylko jego. Tajemniczego I mrocznego mężczyzny, który zakrada się do jej mieszkania pod osłona nocy.
Tych dwoje połączy obsesja i namiętności, której nie umieli się oprzeć.
Jakie będą konsekwencje tej relacji?
Czy Hunterowi uda się zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim?
Co się wydarzy, gdy przeszłość zapuka do drzwi?
Książka wciąga od pierwszej strony. Fabuła jest bardzo rozbudowana co pozwala szerzej spojrzeć na historię bohaterów. Autorka opisuje wszystko bardzo szczegółowo. Co sprawia, że nasza wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach i przeżywamy każdą emocje jaką wypływa z tej historii. Bardzo mi się spodobało, że nie zabrakło bohaterów z pierwszej części Cadena i Arii. Odgrywają oni bardzo ważną rolę, również i w tej historii.
Pamiętacie, że czytacie ma własną odpowiedzialność. Przyszykujcie się na ból, cierpienie, łzy, ale także miłość, troska jak i poświęcenie. Momentami będzie bolało was serce na niesprawiedliwość losu, ale nie traćcie nadziei na lepsze jutro. To kolejna książka autorki, która zostanie że mną na długo. Polecam wam bardzo gorąco.

Łowca to książka opisującą losy Huntera I Victorii. Na początku od razu zaznaczę, że książka jest przeznaczona dla osób pełnoletnich o mocnych nerwach. Wrażliwe osoby nie powinny jej czytać. Książka opowiada o trudnej i bardzo skomplikowanej relacji dwojga ludzi po przejściach. Zachacza wręcz o chora obsesję, a zarazem znajdziemy tu troskę o bezpieczeństwo drugiej osoby....

Nie wiem czy czytaliście moją recenzję dotyczącą „Kanibala”, ale jeśli wtedy pisałam, że tamta książka mnie zmiażdżyła, że moje serce krwawi? To ta zmiotła mnie całkowicie. Nie pomogło to, że czytałam jedną historię za drugą. Nie zdążyłam ochłonąć po „Kanibalu”, a już „Łowca” zrzucił na moje ramiona kolejne tsunami emocji... Nie sposób było nie uronić przy tej historii łzy. A jak ktoś jest taką beksą jak ja, to będzie ryczał jak szalony.
Historia Huntera i Victorii, to kolejna trudna przeprawa dla czytelnika.
Czy łowca, który niegdyś należał do sekty, pożegnał już swoje demony? Czy zaskoczą one bohatera teraz i pojawią się w najmniej oczekiwanym momencie? Zapewne się domyślacie, ale aby dowiedzieć się co to za demony, musicie sięgnąć po powieść. Ja od siebie mogę tylko dodać, że na pewno nie zawiedziecie się na tej powieści ;)
Ta dylogia jest po prostu fenomenalna!
Moje odkrycie tego roku na pewno i od dzisiaj informuję, że stałam się fanką twórczości Pauliny Zaleckiej!

Polecam ogromnie!

„… nigdy nie maskuj swojego blasku moim mrokiem.”.

Paulina Zalecka – autorka która ostatnio wydaje książki jedna za drugą. Pisze w różnych gatunkach, każda książka ma swoją wyjątkową fabułę. To ją właśnie wyróżnia. Ja sięgam po każdą bez zastanowienia.

Pamiętacie Kanibala? Pewnie, że pamiętacie. Social media dosyć grzmiały na temat tej książki, ale wiecie co? To dobrze, wiele osób właśnie dlatego po nią sięgnęło.
Łowca jest równie dobrą książką.
Jak tylko poznałam Łowcę w Kanibalu, wiedziałam, że chcę więcej tego bohatera. Paulina świetnie go wykreowała i bardzo podsyciła moją ciekawość.
Aria i Caden swoje przeszli, ale to nie koniec.
Łowca nie może zapomnieć o Victorii, którą poznał w domu dziecka. Ona nie wie, że w każdym momencie jej życia on jest obecny. Jak długo wytrzyma, ukrywając się?
Jak długo jest w stanie odrzucać, to piękne uczucie?
Czy jest im pisana wspólna przyszłość?

Łowca to bohater mroczny… z przeszłością. To przyjaciel Cadena. Tylko oni razem mogą zapewnić swoim rodzinom bezpieczeństwo.
Victoria też wiele przejdzie… ale pamiętajmy, że po każdej burzy wschodzi słońce.

Kolejna udana książka autorki. Mamy bohaterów z Kanibala. Mamy ciąg dalszy wydarzeń. Ja proponuję przeczytać Kanibala przed Łowcą, łatwiej będzie wam się odnaleźć.
Oczywiście polecam.

„… nigdy nie maskuj swojego blasku moim mrokiem.”.

część jest zdecydowanie bardziej mroczna. Ale czegoś mi brakuje... Nie wiem czy to postać Vi, która mnie irytowała czy po prostu ich historia nie do końca do mnie przemawia

• Wydawnictwo Kobiece/Niegrzeczne książki
  • Dysk
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • Posiadam w papierze 📚

Dodaj cytat z książki Łowca. Krzyk rozdartej duszy.