Nie ma sprawy

Okładka książki Nie ma sprawy Marcus Emerson
Okładka książki Nie ma sprawy
Marcus Emerson Wydawnictwo: Muza Cykl: Dziennik Youtubera (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziennik Youtubera (tom 5)
You're Welcome
Muza
2023-01-25
2023-01-25
Wojtek Cajgner
Davy Jones Dziennik Youtubera Piraci

Tęskniłam za Davym! :)

Tęskniłam za Davym! :)

Zabawna, wciągająca książka. Polecam!

Zabawna, wciągająca książka. Polecam!

Tym razem Davy wraz z rodziną i przyjaciółmi udaje się do parku wodnego na weekend by uczcić urodziny jego siostry. Kiedy okazuje się że owy park jest dla mniejszych dzieci to zrezygnowany Davy nie wie co ze sobą począć. Przypadkowo poznaje fankę swojego kanału - Hannah i razem zaczynają szukać skarbu.

Kolejny tom Dziennika Youtubera bawi i uczy. Pokazuje że największą wartością jest dzielić się swoim czasem z rodziną i przyjaciółmi, a nie podążanie za wątpliwym sukcesem. Na dodatek skarb nie zawsze musi się okazać złotem i diamentami.

W opowieści o Davy'm pojawia się coraz więcej postaci. Fabuła jest bardziej rozbudowana, a pomysły na kolejne sezony coraz ciekawsze. Główny bohater z determinacją dąży do sławy na YouTube- z większym lub mniejszym skutkiem. Książka coraz częściej uczy i nie jest tylko bezwartościową historyjką dla dzieci. Ten tom zawiera jest przekaz.

Całość mogę ocenić bardzo dobrze. Szybko się czyta. Historia wciąga niesamowicie.

Kolejny tom Dziennika Youtubera bawi i uczy. Pokazuje że największą...

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Cześć ta opowiada nam dalsze przygody Davy'ego, który razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi jedzie do parku wodnego. Niestety aquapark okazuje się nie tym czym miał być. Jednak okazuje się że w parku znajduje się tajemniczy skarb. Czy bohaterowi uda się znaleźć skarb? Tego dowiecie się z lektury tej części.

Dzień dobry, Kochani :) Znacie już Davy’ego Spencera ? Pora na 5 tom przygód tego pomysłowego chłopca, który uparcie stara się zostać gwiazdą internetu. Ahoj przygodo !

Tym razem pobawimy się w piratów. Davy z rodziną i przyjaciółmi, by uczcić urodziny jego siostry, wyrusza do niesamowitego parku wodnego dla - uwaga - młodocianych piratów ! Nooo to się nazywa szaleństwo, w takim miejscu nie może być nudno.

Ale oczywiście, nie ma zabawy w piratów, bez poszukiwania skarbu. A w aqaparku jest takowy, którego mimo starań, wciąż nikt nie odnalazł. I przecież trzeba to nagrać, przekazać fanom jakie w aqaparku są wyjątkowe atrakcje, jaka legenda wiąże się z ukrytym skarbem i jak on wraz z rodziną i przyjaciółmi, wykorzystali czas tam spędzony. Idealna okazja by zdobyć większą popularność i nowych obserwujących.

Ta książka jak zawsze jest gwarancją dobrej zabawy. Autor czerpie pomysły do kolejnych części od czytelników i wszystko wskazuje na to, że seria będzie trwać dość długo. Jesteśmy jak najbardziej za! Syn uwielbia te historie, które są fajnie połączone z komiksem. Styl autora jest bardzo przystępny dla młodych czytelników, choć jak za każdym razem powtarzam - nie jeden dorosły będzie też się przy tym świetnie bawił. Nie sposób nie śmiać się w trakcie, humoru mamy pod dostatkiem. I cenię tę serię za to, że każda część ma w sobie jakiś morał. Nie tylko bawi i wciąga ale też uczy, ostrzega jakie są pułapki sławy, internetowego szaleństwa ale też co jest ważne w życiu codziennym .

Świetna część, jak każda poprzednia zachwyciła mojego syna i ponownie czeka i wygląda za kolejną. Na szczęście Marcus Emerson nie próżnuje i mamy już na półce kolejną jego książkę, nie z tej serii, coś nowego - “Dziennik wojownika Ninja”, który ma dziś swoją premierę ale co o nim sądzimy, dam Wam znać lada dzień.

Tymczasem dziękuję Wydawnictwu Muza za kolejny tom przygód Davey’ego i polecam Wam wszystkie sezony bardzo serdecznie.

Znacie Davy'ego Spencera?
Jeśli nie to zachęcam Was do nadrobienia zaległości.

W piątym tomie "Dziennik Youtubera. Nie ma sprawy" chłopiec z rodziną i przyjaciółmi zabiera nas na wyjazd do parku wodnego o tematyce pirackiej, aby uczcić urodziny siostry Krissy. Pomysłowy Youtuber kolejny raz narozrabiał.

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego nawywijał to sprawdźcie sami.

Czeka Was niesamowita przygoda pełna zabawnych chwil oraz szukanie tajemniczego skarbu.
Ciekawe ilustracje połączone z niesamowitymi zwrotami akcji i intrygującą fabułą wciągną dzieciaki na wiele godzin. Autor potrafi przekazać młodym czytelnikom, co jest najważniejsze w życiu. Styl autora sprawia, że książka wciąga i czyta się ją szybko.
Ta książka przypadnie do gustu dzieciakom.
Gwarantowane wybuchy śmiechu i dobra zabawa.
Czekam na następne przygody Dave'a.

Polecam!

Znacie Davy'ego Spencera?
Jeśli nie to zachęcam Was do nadrobienia zaległości.

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego nawywijał to sprawdźcie sami....

"Dziennik YouTubera. Nie ma sprawy: Markusa Emersona od @wydawnictwomuza to piąta część przygód Davyego Spencera. Tym razem chłopiec wraz z rodziną i przyjaciółmi wybierają się do odlotowego parku wodnego dla młodocianych piratów. Okazja nie jest byle jaka, bo właśnie tam urządzają przyjęcie urodzinowe dla młodszej siostry Krissy. Davy ma pomysł by przy okazji na swój kanał nagrać recenzję wszystkich znajdujących się tu atrakcji wodnych. Park jest ogromny a od dozorcy chłopiec dowiaduje się jak on powstał oraz poznaje legendę o ukrytym skarbie, którego nikt do tej pory nie odnalazł. Oczywiście Davy podejmuje próbę odnalezienia go. Czy mu się to uda i co z urodzinami siostry? Jest to połączenie tradycyjnej książki z komiksem, przez co czyta się ją bardzo szybko. Po raz kolejny świetnie się przy niej bawiłam, ale pamiętajmy, że jest to też historia z morałem dla wszystkich. Bardzo lubię przygody tego chłopca i gorąco Wam je polecam.

Pamiętacie Davy'ego Spencera? Jesteście ciekawi co tym razem dla nas przygotował? Już Wam mówię!

Nasz młody youtuber w piątym tomie przygód, zabiera nas do aquaparku o pirackiej tematyce, gdzie wraz z nowo poznaną koleżanką szuka skarbu Kapitana Druhoo. Tutaj zaczyna się mocna rywalizacja, bo przecież oboje prowadzą konkurujące ze sobą kanały, więc zwycięstwo jest na wagę złota. A kto zna Davy'ego ten wie, że chłopiec zrobi wszystko aby osiągnąć cel.

Tak jak w poprzednich tomach nie zabraknie tutaj dobrej zabawy, humoru i przygód. Znajdziemy również odpowiednią dawkę wartości, które autor przemyca w lekki sposób. Wszystko opatrzone jest ciekawymi ilustracjami, które zachwycają swoją prostotą.

Książka ląduje na półce obok swoich poprzedniczek i czeka, aż synek będzie mógł sam po nią sięgnąć 😊

Recenzja „Dziennik Youtubera. Nie ma sprawy”
„w samym środku pomieszczenia stało nawet OGROMNE drzewo, które nie miało ani jednego liścia, jakby miało wyglądać na straszne i obumarłe, wiecie, buuUUuuUUuuUUuu!”
„Dziennik Youtubera. Nie ma sprawy” to powieść wydana w 2023r. autorem jest Marcus Emerson. Jak sam twierdzi ten pseudonim to maska która ma za zadanie oszukać, tak by ci myśleli, że jest prawdziwym autorem, ale jak sam twierdzi jest on tylko dzieckiem które nie dorosło. Marcus wychowywał się na komiksach Garfielda i to właśnie te rysunki rozwinęły w nim zdolności artystyczne, na nich uczył się rysunku. Gdy tego nie robił oglądał kreskówki, filmy si-fi i grał w Nintendo, jak by to była jego praca. Opowieści historyczne to było coś czym chciał się zajmować. „Recenzja Dziennik Youtubera. Nie ma sprawy” to piąta część przygód Davy’ego.
Davy Spencer jest młodym chłopakiem marzącym o zastaniu sławnym youtuberem. Dlatego systematycznie prowadzi swój kanał pokazując nam kolejne to pomysły na coraz to ciekawsze, według niego, pomysły. Tym razem zabiera swoich widzów na wycieczkę do parku wodnego o tematyce pirackiej. Tam zarówno on jak i jego przyjaciele przeżywają masę przygód, Davy ma plan, dzięki tym filmom chce zostać mega wielką gwiazdą internetu, niestety coś idzie nie tak. Jak skończy się wyjazd? Co poszło nie po myśli chłopca?
„Dziennik Youtubera. Nie ma sprawy” to przyjemna historia z masą przygód. Mimo iż dzieckiem nie jestem już od dawna, książka wywołała mój uśmiech. Myślę, że wiele dzieci z przyjemnością poczyta tą historie i razem z Davy’m będzie przeżywał jego przygody. Postać chłopca jest bardzo energiczna, ale jednocześnie popełnia on błędy, które uczy się naprawiać. Myślę, że ten fakt może wiele nauczyć młodych czytelników.

Recenzja „Dziennik Youtubera. Nie ma sprawy”

• Od wydawcy
  • Jest w bibliotece Zielona Góra
  • Książka recenzencka
  • Moja biblioteczka:)

Dodaj cytat z książki Nie ma sprawy