Sorry, nie będę przepraszał

Okładka książki Sorry, nie będę przepraszał Marcus Emerson
Okładka książki Sorry, nie będę przepraszał
Marcus Emerson Wydawnictwo: Muza Cykl: Dziennik Youtubera (tom 6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziennik Youtubera (tom 6)
Sorry, Not Sorry
Muza
2023-05-17
2023-05-17
#dziennikyoutubera

"Sorry, nie będę przepraszał" to już szósta część przygód Davy'ego. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam tego młodego youtubera! Mój synek także. Czeka z niecierpliwością na każdą kolejną część.

Tym razem Dave musi się zmierzyć z psikusami nowego ucznia szkoły. Niestety, z każdym dniem żarty stają się coraz groźniejsze i prowadzą do finałowego starcia. Dave oczywiście widzi w nim okazję do triumfu i stania się sławnym youtuberem. Czy to mu się uda? Koniecznie musicie przekonać się o tym sami!

Książka, jak każda poprzednia z tej serii, bawi i wywołuje sporo śmiechu. Jest krótka, więc czyta się ją błyskawicznie. Całości dopełniają świetne rysunki, dzięki którym młodsi czytelnicy mogą sobie lepiej wyobrazić swoich ulubionych bohaterów.

Czekamy na kolejny tom!

Psikusów czas

Nie ma to jak zasiąść przed kolejnym sezonem swojego ulubionego programu, serialu ! Czy jest coś lepszego? Jest ! Zasiąść przed kolejnym sezonem ulubionego dziennika gwiazdy Youtube'a czyli Davy'ego Spencera !

W szóstym sezonie Davy stanie w szranki w starciu na psikusy z nowym uczniem, Gabem, który podziwia naszego youtubera i jego umiejętności youtuberskie. Chce się z nim zaprzyjaźnić, ale Gabe szybko staje się irytujący jak komary latem. Zakłada swój kanał na Youtubie i rzuca wyzwanie Davy'emu dotyczące... psikusów.

Kto zwycięży w tej wojnie na psikusy? Czy Davy'emu uda się pokonać nowego ucznia, nie straci tytułu największego luzaka w szkole, nie trafi za kraty więzienia i czy uda mu się nakręcić filmiki na tematy zamówione przez widzów? Jak się okaże nie będzie to takie proste zadanie, a w przypadku Davy'ego będzie to splot wydarzeń, które doprowadzą Was do łez... ze śmiechu ! A finał zaskoczy Was całkowicie, możecie wierzyć mi na słowo ;)

"Dziennik Youtubera 6. Sorry, nie będę przepraszał" to kolejna porcja świetnej lektury, jak zwykle przygody głównego bohatera wywołują salwy śmiechu, a uśmiech nie schodzi z twarzy. Połączenie komiksowych rysunków z tekstem nadal zachwyca i sprawia, że lektura czyta się sama, a gdy zamknęłam książkę żałowałam, że to już koniec i apeluję do autora bym nie musiała długo czekać na sezon 7 ! Czekam i tęsknię za Davym i jego zwariowaną ekipą ! 😍❤

A za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza ! ☺

Psikusów czas

Znacie DZIENNIK YOUTUBERA?

Tym razem Davy Spencer i jego nowy kolega Gabe prowadzą rywalizację na to, który z nich jest bardziej kreatywny w pomysłach na psikusy i kawały.
"Dziennik Youtubera. Sorry, nie będę przepraszał" to już szósty tom przygód Dave'a. Zapewniam, że Wasze dzieci pokochają całą serię. Nie brakuje tutaj zabawnych akcji, przygód, żartów i dobrej zabawy. Na dodatek jest to historia, która pokazuje dzieciom siłę przyjaźni.
Jeśli Wasze dzieci lubią komiksy to spodoba im się ta książka. Świetne rysunki podziałają na wyobraźnię młodego czytelnika.
Bawiłam się znakomicie.
Czekam na następny tom, a Wam polecam z całego serca całą serię.

Znacie DZIENNIK YOUTUBERA?

„Dziennik Youtubera. Sorry, nie będę przepraszał” to kolejna ekscytująca i pełna humoru odsłona serii o przygodach Davy'ego Spencera, popularnego youtubera. Marcus Emerson, autor tej książki, wraz z ilustracjami tworzy świat pełen psikusów, śmiechu i rywalizacji, który przyciąga młodych czytelników w wieku od 9 do 14 lat.

W nowym tomie serii poznajemy nowego ucznia w szkole Davy'ego, Gabe'a, który podziwia umiejętności youtubera i chce się z nim zaprzyjaźnić. Na początku Davy jest wyrozumiały i próbuje zrozumieć nowego kolegę, ale szybko odkrywa, że Gabe jest nieznośny i zaczyna go wkurzać. Wpada on również na pomysł założenia własnego kanału na YouTube, co prowadzi do niekończącej się wojny na kawały między nimi. Powieść opowiada o ich pojedynkach, psikusach i śmiesznych sytuacjach, które zachodzą w szkole.

Marcus Emerson doskonale wprowadza czytelnika w świat YouTube'a i kultury internetowej. Opisywane są liczne pomysły i triki, jakie bohaterowie wykorzystują, aby zdobyć popularność w mediach społecznościowych. Książka pokazuje również, że stanie się gwiazdą internetu wymaga kreatywności, wytrwałości i pomysłowości. Jednym z największych atutów powieści jest jej humor. Marcus Emerson umiejętnie łączy absurdalne sytuacje z dowcipnymi dialogami, co sprawia, że czytelnik nieustannie się uśmiecha i bawi. Wątek psikusów między Davy'm a Gabem dostarcza wielu śmiesznych momentów i zaskakujących zwrotów akcji.

"Dziennik Youtubera. Sorry, nie będę przepraszał" to lektura idealna dla młodych czytelników, którzy interesują się nowymi mediami i świecie YouTube'a. Książka zapewnia świetną rozrywkę, ale również skłania do refleksji i inspiruje do podejmowania własnych pasji i marzeń. Marcus Emerson stworzył wciągającą serię, która zachwyci zarówno fanów YouTube'a, jak i tych, którzy interesują się przygodami pełnymi humoru i przygód.

Wraz z bohaterami serii, czytelnicy będą mieli okazję doświadczyć emocji i wyzwań związanych z tworzeniem własnych treści na platformach internetowych. Książka pokazuje, że sukces w świecie YouTube'a nie przychodzi łatwo i wymaga zaangażowania oraz odwagi do wyrażania siebie przed szeroką publicznością.

Autorowi "Dziennika Youtubera. Sorry, nie będę przepraszał" udaje się doskonale oddać atmosferę internetowej społeczności, gdzie liczba wyświetleń, polubień i komentarzy odgrywa istotną rolę. Przez dynamiczną narrację i liczne ilustracje, czytelnicy będą mogli wcielić się w rolę Davy'ego i towarzyszyć mu w jego niezwykłych przygodach. Pomimo humorystycznego charakteru powieści, autor wplata również ważne wartości i mądrości. Poprzez przygody bohaterów, czytelnicy mogą wyciągnąć wnioski na temat przyjaźni, lojalności i poświęcenia. Książka podkreśla również znaczenie umiejętności radzenia sobie z trudnościami i dążenia do realizacji swoich marzeń.

Powieść nie tylko bawi i zapewnia świetną rozrywkę, ale również stawia pewne pytania. Czy popularność w mediach społecznościowych jest najważniejsza? Jak znaleźć równowagę między życiem wirtualnym a prawdziwym? Marcus Emerson podsuwa czytelnikom te tematy do refleksji, jednocześnie dostarczając im rozrywki i przyjemności z lektury.

"Dziennik Youtubera. Sorry, nie będę przepraszał” to powieść, która nie tylko zaspokoi apetyt na humorystyczne i pełne przygód historie, ale także skłoni młodych czytelników do zastanowienia się nad własnymi aspiracjami i marzeniami. Marcus Emerson doskonale oddaje ducha dzisiejszej młodzieży, ich pasje i dążenie do bycia sławnym i akceptowanym przez rówieśników. Powieść ta to doskonała lektura dla młodych czytelników, którzy szukają rozrywki, humoru i inspiracji.

W nowym tomie serii poznajemy nowego ucznia w...

🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

Tym razem Dave Spancer zaskoczy nas . . . No właśnie?!

Na to was zaskoczę, bo Dave bedzie poniekąd walczył o życie przed zasadzkami i aby utrzymać swoją pozycję.

W jego szkole pojawia się nowy uczeń który daje pstryczka w nos Davemu.

Zasadza się na Davego ze swoimi pułapkami z te żarty przechodzą w coraz śmielsze.

Dochodzi do starcia między Davem a nowym.

Kto wygra to starcie ? Dlaczego nowy uczeń udział się na Davego ? I dlaczego podkładał mu zasadzki ?

🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

@wydawnictwomuza #wydawnictwomuza #dziennikyoutuberasorryniebędęprzepraszał #marcusemerson

🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

Tym razem Dave Spancer zaskoczy nas . . . No właśnie?!

W jego szkole pojawia się nowy uczeń który daje pstryczka w nos Davemu.

Dochodzi do starcia między Davem...

Znacie serię Dziennik Youtubera? Wspaniałe książki o młodym chłopcu który marzy, żeby zostać sławnym youtuberem.
To już 6 część przygód i tym razem prawią się nowy gość.
Nowy uczeń, który napsuje krwi naszemu youtuberowi. Ciągle psikusy i psucie renomy Davyemu to jego najważniejsza robota.
Chłopak nie wie jak się zemścić, jak potraktować nowego, żeby odechciało mi się takich żartów.
Plan zawsze jest dobry, ale gorzej z wykonaniem.

Książki przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Moja ośmiolatka już powoli je czyta. A, że bardzo lubi youtuba to jest to doskonały argument, żeby zabrała się za czytanie.

Każda część zawiera wstawki w formie komiksu. Także oprócz głównego tekstu można pooglądać obrazki, poczytać komiks, co na pewno sprawie, że dziecko nie będzie nudzić się przy samym tekście.
Mnóstwo śmiechu, psikusów, zawrotnych zwrotów akcji.
Marcus Emerson utrzymuje poziom a mam nawet wrażenie, że jego żarty i psikusy nigdy się nie skończą.
Z przyjemnością sięgnę po kolejną część.

Polecam 💪💪💪

To już 6 część przygód i tym razem prawią się nowy gość.

Marcus Emerson, utalentowany pisarz dla młodzieży, powraca z szóstym sezonem popularnej serii "Dziennik Youtubera". Tym razem wprowadza nas w świat walki o popularność w Internecie, psikusów i niespodziewanych zwrotów akcji.

W sezonie 6, zatytułowanym "Sorry, nie będę przepraszał", główny bohater, Davy, staje przed nowym wyzwaniem. W jego szkole pojawia się nowy uczeń, z którym nie ma najlepszych relacji. Dodatkowo, jego przyjaciel Gabe postanawia założyć własny kanał na YouTube i wziąć przykład z Davy'ego. To prowadzi do rywalizacji między dwójką młodych Youtuberów.

Emerson umiejętnie balansuje między humorystycznymi sytuacjami a poważniejszymi tematami, takimi jak rywalizacja, przyjaźń i konsekwencje działań w świecie Internetu. Walka na psikusy staje się głównym motywem tego sezonu, a sytuacje zaczynają wymykać się spod kontroli, stając się coraz bardziej niebezpieczne. Czytelnik jest nieustannie zaskakiwany i zanurzony w nieprzewidywalnym świecie Davy'ego.

Jednym z największych atutów tej serii są ilustracje, komiksowe wstawki i komentarze bohaterów drugoplanowych. Są one nie tylko wspaniałym urozmaiceniem lektury, ale także dodają dynamiki i humoru do opowieści. Emerson kontynuuje swój charakterystyczny styl pisania, który jest pełen energii, dowcipu i łatwości czytania. Każdy rozdział można porównać do odcinka na kanale Davy'ego, co sprawia, że całość staje się jeszcze bardziej wciągająca.

Podsumowując, sezon 6 "Dziennika Youtubera: Sorry, nie będę przepraszał" autorstwa Marcusa Emersona to kolejna udana kontynuacja popularnej serii. Emerson utrzymuje swój znakomity styl pisania, łącząc humor z niespodziankami. Jest to przyjemna i zabawna lektura, którą szybko się czyta. To najlepszy sposób na wspólne spędzenie czasu z dziećmi ❤️

Tom ten opowiada dalsze przygody Davy'ego. Do jego szkoły przychodzi nowy chłopak, który tak samo jak nasz główny bohater zakłada kanał na Youtube. Chłopcy rywalizują ze sobą, który z nich zrobi drugiemu lepszy żart. Davy'emu pomagają jak zwykle jego przyjaciele.
Książkę tą czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Oczywiście nie jestem już odbiorcą docelowym tej książki to i tak bardzo dobrze się bawiłam. Moja ocena to 7/10.

Jeśli tęskniliście za dalszymi przygodami rezolutnego chłopca o imieniu Davy, to mam dla Was dobre informacje. Właśnie pojawiała się szósta część jego przygód pod tytułem "Dziennik Youtubera. Sorry, nie będę przepraszał" Markusa Emersona od wydawnictwa muza. W szkole pojawia się nowy uczeń Gabe, który uwielbia psikusy oraz jest wielkim fanem Dava i jego kanału. Postanawia podrzucić kilka tematów na relacje chłopakowi i dzięki temu być bliżej niego. Jednak w pewnym momencie Davy jest już zmęczony całą sytuacją i proponuję Gabowi, by ten założył swój kanał i tam dzielił się pomysłami. Chłopak z przyjemnością realizuje pomysł i zaczyna się przepychanka na psikusy. Niektóre zabawne a niektóre niebezpieczne. Jak zakończy się ta wirtualna wojna? Jest to kolejna dawka świetnego humoru, akcji, rozmaitych przygód oraz potęgi przyjaźni. Jak zwykle wszystko opatrzone świetnymi komiksowymi rysunkami. Polecam całą serię.

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

• Współpraca reklamowa(barterowa)
  • Przesłuchane
  • Lit. dziecięca

Dodaj cytat z książki Sorry, nie będę przepraszał