Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

Okładka książki Wielkie marzenie małego Krecika Tom Percival, Christine Pym
Wielkie marzen... Tom Percival, Chris...
Okładka książki Niedźwiadek szuka przyjaciół Monika Kamińska, Agnieszka Wajda
Niedźwiadek sz... Monika Kamińska, Ag...
Okładka książki Gdzie się zwierzę spać wybierze? Marcin Brykczyński, Daniel Włodarski
Gdzie się zwie... Marcin Brykczyński,...
Okładka książki Co lubią uczucia? Tina Oziewicz, Aleksandra Zając
Co lubią uczucia? Tina Oziewicz, Alek...

Książeczki Kici Koci towarzyszą nam od maluszka.☺️ Jednak to właśnie seria z okienkami, jest tą, po którą córeczka sięga najchętniej. Jest to idealne połączenie czytania z zabawą. Oprócz ciekawych dla maluchów treści, wzbogacona jest również okienkami. Ukrywają się w nich ciekawe obrazki, którym często towarzyszy zagadka.
W Kici Koci "Jaka piękna zima" kryje się wiele zabawek, zwierzątek czy zimowych zabaw. Mimo, że Niki otwierała je już wieeele razy, nadal bardzo chętnie szuka poszczególnych okienek.
Jeżeli nie macie jeszcze tych książeczek w dziecięcej biblioteczce, z pewnością warto ją o nie uzupełnić. ☺️

W Kici Koci "Jaka piękna zima" kryje się wiele...

Książki z okienkami to świetna propozycja dla maluchów z duszą odkrywcy, którzy lubią poznawać nowe rzeczy doskonale się przy tym bawiąc. Dzięki okienkom mały czytelnik może aktywnie brać udział w opowiadanej historii, poznając kolejne tajemnice kryjące się pod ruchomymi elementami.

Na przeciw potrzebom małego czytelnika po raz kolejny wychodzi wydawnictwo @mediarodzina.wydawnictwo z fantastyczną serią o Kici Koci i jej młodszym bracie Nunusiu.

Tym razem sympatyczni bohaterowie zabiorą małych czytelników na ekscytujący spacer w zimowej scenerii.

Z nieba zaczął sypać śnieg, a
świat otuliła puszysta kołderka z białego puchu. Chociaż na dworze panuje mróz to i tak szkoda marnować czas na siedzenie w domu. Kicia Kocia i Nunuś łapią za sanki i wyruszają na przeciw przygodzie cieszyć się urokami zimy.
Na mieście palą się kolorowe lampki, w gwarnym parku pełno jest dzieci bawiących się na sniegu. W lesie i na wsi panuje wyjątkowy spokój, chociaż zwierzęta również uwielbiają hasać po śnieżnych zaspach.

W książce znajduje się 55 otwieranych okienek pod którymi kryją się odpowiedzi na pytania zadawane przez Kicię Kocię.
Gdzie jest koło młyśkie? Kto robi aniołka na śniegu? Gdzie pochowały się zwierzęta?

Poszukiwania odpowiedzi na pytania oraz otwieranie okienek pobudza ciekawość malucha, ćwiczy precyzję ruchów i motorynkę małą, poprawia spostrzegawczość, dodatkowo sprawiając dużo radości.

Na przeciw potrzebom małego czytelnika po raz kolejny wychodzi wydawnictwo...

Piękne wydanie tegorocznych zimowych przygód Kici Koci i Nunusia. Klimatyczne ilustracje wprawiają w przedświąteczny nastrój, a pełen wrażeń dzień spędzony z kotkami uczy i bawi najmłodszych.
Tradycyjnie na każdej stronie ukryło się coś do znalezienia, a mnogość okienek czyni zabawę jeszcze lepszą. Dziecko przyswoi nazwy zimowych aktywności, nauczy się części garderoby potrzebnych o tej porze roku i wiele więcej. Polecam.

Każdy maluch powinien być oczarowany tą zimową pozycją.

Każdy maluch powinien być oczarowany tą zimową pozycją.

Zima powoli daje o sobie znać. Przypomina nam już teraz, by ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawiczki już były gotowe na jej nadejście.

Kicia Kocia i Nunuś także ją już zauważyli. Płatki śniegu pokryły wszystko wokół zmieniając krajobraz. Kicia Kocia zabiera brata na zimowy spacer. Sprawdzą, jak wygląda zima w mieście, a jak na wsi u wujka. Sprawdzą, jak można się bawić w parku i jak zmienił sie las otulony śnieżną pierzynką.

Towarzysząc Kici Koci i Nunusiowi dzieci obserwują jak zmieniają się znane im miejsca, gdy spadnie śnieg. Zobaczą, w co można się bawić i jak spędzać czas. A wszystko to za sprawą okienek, które zachęcają dzieci do zabawy, do poszukiwań i odkrywania.

Książeczka w całości jest kartonowa, ma duży format i oczywiście posiada to, co dzieci uwielbiają - okienka. Tutaj jest ich aż 55. Piękne zimowe ilustracje wypełniają każdą stronę. Aż się ma ochotę wyjść na taki zimowy spacer.

W okresie świątecznym nie może zabraknąć Kici Koci i jej kolejnych przygód! Wydawnictwo Media Rodzina przygotowało dwie kartonowe książki z okienkami dla najmłodszych:
😺 „Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima” - opowieść o tej porze roku
😺 „Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!” - wyjątkowy kalendarz adwentowy!
W książkach Anity Głowińskiej z tej serii dzieci mają do zabawy kilkadziesiąt otwieranych okienek, w których znajdą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat świąt i zimy. Zabawa z tymi książkami to idealna okazja, aby dzieci poznawały najważniejsze zwyczaje i tradycje. Kicia Kocia i Nunuś przygotowują się do świąt. Trzeba ozdobić choinkę i przygotować się na przyjście Mikołaja. Dzieci już nie mogą się doczekać! W kalendarzu adwentowym przeznaczono na każdy dzień okienka z zadaniami. Dzięki takim aktywnościom czas biegnie szybciej! Gdy czytelnicy otworzą 24 okienka, nadejdzie Boże Narodzenie. W książce o zimie dzieci przeczytają, jak wygląda zima w mieście, w parku, na wsi, w lesie, co jedzą zimą zwierzęta, w co się bawią dzieci. W okienkach są fajne dla czytelników obrazki, które sprawią, że czas z książkami będzie fajną zabawą, a dzieci poznają różne tradycje. Książki mają duży format, kartonową oprawę i przetrwają wiele godzin zabaw z najmłodszymi! Jeżeli Wasze dzieci lubią Kicię Kocię i jej przygody, koniecznie po nie sięgnijcie. 🎄 Recenzja na blogu: https://mamaizabawa.blogspot.com/2022/11/kicia-kocia-i-nunus-jaka-piekna-zima.html

😺 „Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima” - opowieść o tej porze roku
😺 „Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!” - wyjątkowy kalendarz adwentowy!
W książkach Anity Głowińskiej z tej serii dzieci mają do...

Na półkach: , , , , , , , , , , , , ,

10⭐ na 10⭐ (dla dzieci) oraz 10⭐ na 10⭐ (dla mnie).

10⭐ na 10⭐ (dla dzieci) oraz 10⭐ na 10⭐ (dla mnie).

• Dla dzieci
  • Książki dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Czytam z synami
  • Czytane M.
  • JEST: Dobra dla dzieci

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!