Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata

Okładka książki Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata Rafael Badziag
Rafael Badziag Wydawnictwo: BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
THE BILLION DOLLAR SECRET
BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND sp. z o.o.
2019-12-20
2019-12-20
2019-06-12

niby fajne, ale po przecztaniu kilku takich książek nie ma tam za dużo ciekawych informacji. ale wygląda ładnie

Żałuję każdej złotówki wydanej na książkę. Tryumf marketingu internetowego ponad zdrowym rozsądkiem. Wydanie jest biedne i byle jakie, cena wygórowana, a z wywiadów nie płynie żadne inne przesłanie od "po prostu działaj i nie patrz na innych!". Może jest to dobra rada, ale - błagam - ta książka nie ma praktycznej strony.

Marzenie o sukcesie i bogactwie jest wspólne dla wielu z nas. Czy nie byłoby fantastycznie nauczyć się myśleć jak miliarderzy i osiągać niesamowite sukcesy w biznesie? Teraz masz okazję odkryć sekrety najbogatszych ludzi świata dzięki książce "Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata".

Ta książka jest wynikiem dogłębnych wywiadów z 21 osobami, które zbudowały miliardowe fortuny od zera. To nie jest tylko zbiór porad, ale autentyczna wiedza i doświadczenie najbardziej udanych przedsiębiorców na świecie. Ich historie są inspirujące i pełne tajemniczości, a teraz masz szansę skorzystać bezpośrednio z ich mądrości.

Czego możesz się spodziewać po lekturze tej książki? Otrzymasz 20 zasad, które pomogą ci zmienić swoje myślenie i podejście do biznesu. Dowiesz się, jak radzić sobie z trudnościami i niepowodzeniami, jak wychodzić poza schematy, jak podejmować ryzyko i budować swój sukces krok po kroku.

To książka dla tych, którzy pragną osiągnąć coś więcej w życiu, dla tych, którzy chcą wejść na całkiem nowy poziom gry. Zawarte w niej wskazówki i strategie mogą być kluczem do osiągnięcia sukcesu, o jakim zawsze marzyłeś.

Czasami wystarczy jedno dobre pomysł, jedno trafione podejście, aby zmienić swoje życie i stworzyć miliardową fortunę. Ta książka otwiera przed tobą drzwi do świata najbogatszych i najbardziej udanych ludzi na świecie. Wykorzystaj tę szansę, zainspiruj się historiami sukcesu i wejdź na nowy poziom gry!

Nie czekaj dłużej - sięgnij po "Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata" i odkryj potencjał, który drzemie w tobie. #UmysłMiliardera #20ZasadBogactwa #SukcesNajbogatszych #NiesamowitySukces #InspirującyPrzedsiębiorcy #BudowanieFortuny #MądrośćNajlepszych #NowyPoziomGry #SekretySukcesu #ZmianaMyślenia #PodejmowanieRyzyka #RozwijajSię #OsiągajSwojeCele #MarzeniaSpełniająSię #ZapraszamyDoCzytania #IntrygującaLektura #OdkryjSiebie #PodróżDoSukcesu #WykorzystajSwojąMoc #BądźMistrzemSwojegoŻycia #ZarządzajSobą #OsiągajCele #ZachwycSięŻyciem #CzasNaZmiany #BądźEko #KorzystajMądrze #ZdrowyRozsądek #SpokójWewnętrzny #TroskaOPrzyrodę #NowoczesnośćIDobro #ZachowajRównowagę #PamiętajODbądźJedność #ZapraszamyDoCzytania #WiedzaToPotęga #WykorzystajMocWiedzy #ZadbajOSiebieIInnych #Odpowiedzialność #ZapraszamyDoCzytania #RozwijajSwojeEmocje #InspirującaLektura #BądźLepsząWersjąSiebie #OdkryjSiebie #PodróżDoSpokoju #WykorzystajSwojąMoc #ZarządzajSobą #OpanowanieEmocji #ZachwycSięŻyciem #CzasNaZmiany #BądźEko #KorzystajMądrze #ZdrowyRozsądek #SpokójWewnętrzny #TroskaOPrzyrodę #NowoczesnośćIDobro #ZachowajRównowagę #PamiętajODbądźJedność #ZapraszamyDoCzytania #WiedzaToPotęga #WykorzystajMocWiedzy #ZadbajOSiebieIInnych #Odpowiedzialność #ZapraszamyDoCzytania #RozwijajSwojeEmocje #InspirującaLektura #BądźLepsząWersją

Ta książka jest wynikiem dogłębnych wywiadów z 21...

książka warta swojej ceny

książka warta swojej ceny

Książka beznadziejna, kompletna strata pieniędzy. Nie byłem w stanie dobrnąć nawet do połowy. Autor wysnuwa kilka stwierdzeń i próbuje podeprzeć je historiami wyciągniętymi od kilku osób które są miliarderami. So to głównie frazy typu: nie musisz być bogaty żeby się stać miliarderem bo kilku z nich wyszło z dużej biedy, albo nie musisz mieć super wykształcenia itp. Bardzo dużo stereotypów bez żadnych konkretów.

Byłem ogromnie zaskoczony ze tak wysoko oceniana książka jest tak słaba. Niemożliwe żeby to były oceny prawdziwych czytelników.

Zobaczcie prosze na osoby ktore daly tej ksiazce 10/10. Przeciez to sa same boty/ sztuczne konta!!! Wiekszosc ma 2 przeczytane i ocenione ksiazki. Nie wierze w to…

Ciekawe. Trochę rzeczy oczywistych, trochę niepotrzebnego coachingu i motywowania. Ale wyłapałem kilka wartościowych (albo bardzo wartościowych) rzeczy dla siebie. I poznałem lepiej siebie. Książka, która na pewno mnie zmieni.

Bardzo wartościowa książka.

Z jednej strony można powiedzieć, że zasady, którymi kierują się miliarderzy to nic nadzwyczajnego i każdy je zna.
Słowo klucz: każdy zna, ale ilu przestrzega, ile się wyłamało, albo w "wyjątkowych" sytuacjach zrobiło odstępstwa?

Książka utwierdzała mnie w przekonaniu, że miliarderem nie będę i nie chce nim być.
Pokazała mi, że jeżeli chcesz coś osiągnąć to nie ma dróg na skróty, trzeba pracować, być uczciwym oraz współpracować z ludźmi i trafić z pomysłem w odpowiedni czas i z odpowiednim produktem,

Bardzo wartościowa książka.

Pokazała mi, że jeżeli chcesz...

Jeżeli prowadzisz firmę to Umysł Miliardera z pewnością jest dla Ciebie obowiązkową pozycją. Bez znaczenia jest wielkość Twojego biznesu w tej chwili. Jeżeli pracujesz na etacie ale czujesz że chciałbyś w życiu wolności i jesteś w stanie poświęcić dla niej dużo to również łap za tę książkę. Ta pozycja to zbiór wartości, zasad i historii niesamowitych ludzi, ludzi którzy swoimi przedsięwzięciami zmieniają świat na plus. Np. jeden z miliarderów (bodajże z Azji) za cel obrał sobie zapewnienie pracy milionowi osób na świecie! Co do samego autora, Rafael Badziag wykonał wielką pracę spotykając się z tymi niesamowitymi ludźmi i zebrał wszystko w przystępną w czytaniu całość, którą ja osobiście połknąłem w 3 dni (a mam sporo na głowie). Polecam również audiobook, który przeczytał Tomasz Kućma - chyba najlepszy obecnie lektor w sferze rozwoju osobistego i biznesu. Jeżeli nie masz czasu na czytanie to właśnie audiobook może być tą formą przekazu, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Sam sposób napisania książki jest zbyt oczywisty i banalny, przez co zniechęca do dalszego czytania, ale nie można powiedzieć, że z książki kompletnie nic się nie wynosi.
Odnoszę jednak wrażenie, że autor nie wykorzystał potencjału, jaki dały mu przeprowadzone wywiady, a sens książki spłyca do haseł, które kojarzą się bardziej z naciąganym coachingiem niż z konkretnymi poradami.
Autor często się powtarza, książka skrócona o połowę zawierałaby to samo przesłanie.

• Do kupienia
  • Biznes
  • Ebooki
  • Kupić
  • Finanse

Rafael Badziag Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata Zobacz więcej