Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami

Jack D. Schwager Wydawnictwo: Linia biznes, finanse
Market Wizards. Interviews with Top Traders
biznes, finanse
Grzegorz Zalewski
biznes giełda papierów wartościowych

Bardzo przyjemna książka - wywiad, która nie zarzuca zbytnio czytelnika nadmiarem specjalistycznej terminologii i czyta się ją stosunkowo szybko i lekko. Wywiady z mistrzami rynków pokazują nam, że sukces nie posiada jednego oblicza, ale każdy powinien do niego dojść samemu, na swój własny i oryginalny sposób. Jestem pewien, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Czytając...

bardzo dobra książka przedstawiającą rozmowy z traderami, którzy odnieśli spektakularny sukces na rynkach kapitałowych. Schwager napisał książkę, która inspiruje, określa kompetencje i ma w sobie ciekawość dialogu dzięki któremu czyta się ją przyjemnie.

Momentami wymagająca dużego skupienia, a momentami ukazująca prostą rozmową.
Zaletą tej książki jest szeroki zasób wiedzy o wielu różnych instrumentach finansowych. Książka pozostawia do własnego rozważenia które podejście do giełdy jest najbliższe odbiorcy,

ocena oryginału

Świetna książka, która absolutnie nic nie straciła na swojej aktualności. Każdy wywiad został przystępnie omówiony, z każdego autor sam poduwa najważniejsze wnioski. Bardzo ciekawe treści opakowane w bardzo przyjemny sposób.

Bardzo dobra ksiązka, inspiruje, dodaje motywacji i pokazuje opisuje wiele ciekawych i ważnych kwesti;-) polecam

• Giełda
  • Finanse