Inwestowanie w jednej lekcji

Okładka książki Inwestowanie w jednej lekcji Mark Skousen
Okładka książki Inwestowanie w jednej lekcji
Mark Skousen Wydawnictwo: Fijorr Publishing biznes, finanse
biznes, finanse
Fijorr Publishing
2011-10-01
2011-10-01
Jan M. Fijor
finanse biznes ekonomia myślenie nauka

Nieco powtarzające się i monotonne przedstawinie ekonomii, niemniej jednak w tej jednej płaszczyźnie ciekawe. Dobry punkt by od niego zacząć

Mark Skousen porusza temat podstaw inwestowania i robi to dobrze, jednak faworyzując klasy instrumentów, których nie powinno polecać się początkującym. Ciekawostka, ale nie dobra książka.

📈💹 Inwestowanie w jednej lekcji - książka dla sukcesu na rynku finansowym! 💰📚

Jeśli szukasz prawdziwego mistrza inwestycji, nie szukaj dalej! Mark Skousen, ceniony ekonomista i specjalista od giełdy i finansów, udowadnia, że jest lepszym doradcą niż legendarny Warren Buffett. Jego książka "Inwestowanie w jednej lekcji" to prawdziwy skarb wiedzy dla każdego inwestora.

Skousen w przystępny sposób przekazuje praktyczne metody inwestycyjne, które pozwolą Ci zarabiać pieniądze na rynku papierów wartościowych. To nie tylko zbiór ciekawostek czy anegdot, ale przede wszystkim kompendium praktycznych i skutecznych strategii. Nie jest to kolejna magiczna formuła, lecz solidnie opracowany podręcznik, który powstał dzięki niemal 40-letniemu doświadczeniu autora jako maklera i doradcy finansowego.

Skousen wykorzystuje austriacką teorię ekonomiczną, co daje jego książce wyjątkowy charakter. Odkryjesz, jak rozumieć rynek, jakie zasady nim rządzą, i jak podejmować trafne decyzje inwestycyjne. To nie jest tylko kolejny podręcznik - to kompendium wiedzy, które odmieni Twoje podejście do inwestycji i pomoże zbudować solidne fundamenty finansowe.

Znajdziesz tu nie tylko teorię, ale także konkretną praktykę. Skousen dzieli się swoimi najskrytszymi sekretami, które przyniosły mu sukces na giełdzie. Czytając tę książkę, poczujesz się jak uczestnik prywatnych lekcji mistrza inwestycji.

Nie czekaj dłużej - inwestowanie to sztuka, którą każdy może opanować. Zacznij już teraz od lektury "Inwestowania w jednej lekcji" i otwórz drzwi do swojego finansowego sukcesu!

#Inwestowanie #RynekFinansowy #WiedzaInwestycyjna #PraktyczneMetody #SukcesNaGiełdzie #WarrenBuffett #AustriackaTeoriaEkonomiczna #SkuteczneStrategie #FundamentyFinansowe #PewnySukces #PodręcznikInwestora #MistrzInwestycji #InwestujMądrze #CzytajIKształtujSwojąPrzyszłość #ZbudujSwojeBogactwo #KsiążkaDlaInwestorów

📈💹 Inwestowanie w jednej lekcji - książka dla sukcesu na rynku finansowym! 💰📚

polecam

polecam

Książka super. Zamierzam przeczytać wszystkie pozycje od Mark Skousen. Należy pamiętać że nie ma złotego Grala inwestowania i nie jest to proste.

Co mogę powiedzieć o tej książce jako osoba, która jest na rynku już parę lat? Mam obecnie 24lata, własne mieszkanie (nie na kredyt, tylko za gotówkę) i w sumie tak... Nie muszę pracować, aby się utrzymywać i żyć na fajnym poziomie. Mogę sobie pozwolić w każdej chwili na zakup czego praktycznie chcę.

Po pierwsze trzeba byś świadomym, że czasy się zmieniły i sposoby opisywane przez Marka Skousena są jakby to powiedzieć nieaktualne lub nieopłacalne. Faktem jest, że osoba, która przeczytała trochę książek w tej tematyce, może z niej nic za bardzo nie wynieść. Lecz to nie jest jakaś długa książka, po prostu krótko napisana w charakterystyczny sposób, aby prowadzić nas za rękę od początku. Dużo informacji nt. samego inwestowania tu też nie znajdziesz. Choć jedno bardzo ważne zostało wspomniane, mianowicie: KONTRARIAŃSKI SPOSÓB INWESTOWANIA przeciwko tłumowi. Gdzie muszę powiedzieć autor dał mi naprawdę bardzo ciekawą wskazówkę, która sam muszę przeanalizować na rynku i przebadać.

Dla tych co są świadomi, że książki nie dają "Złotego Gralla" tylko są świadomi, że większość pracy jako Inwestor/Spekulant/Analityk wykonujemy SAMI!

D.Y.O.R. !!!

Kto zerka na innych, nigdy sam nie osiągnie sukcesu!2022

Po pierwsze trzeba byś świadomym, że czasy się zmieniły i sposoby...

Polecam.

Polecam.

Dobra, książka o podejściu do inwestowania. Nie traktował bym jej jako faktycznej "jednej lekcji" ale książka pozwala zrozumieć mechaniki rządzące giełda i inwestycjami, moim zdaniem w większym stopniu skupiając się na tym jak inwestować, aby nie stracić - defensywny inwestor.

Ciekawa lektura dla raczkujących w inwestowaniu :)

Ciekawa lektura dla raczkujących w inwestowaniu :)

Polecam początkującym bo każda wiedza jest dobra chociaż ogólnie trochę przeciągana i pisanie wkoło to samo całą książkę, trochę to takie na siłę.

• Inwestowanie
  • Ekonomia
  • Giełda
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Inwestowanie w jednej lekcji