Okładka książki Sidecar Crush Claire Kingsley, Lucy Score
Okładka książki Sidecar Crush
Claire KingsleyLucy Score Wydawnictwo: Editio Cykl: Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs (tom 2)
Editio
2023-08-09
2023-08-09
2018-05-21
Krzysztof Sawka
Tajemnica Powroty przyjaźń rozstanie

Okładka książki Gin Fling Claire Kingsley, Lucy Score
Gin Fling Claire Kingsley, Lu...
Okładka książki Highball Rush Claire Kingsley, Lucy Score
Highball Rush Claire Kingsley, Lu...
Okładka książki Bourbon Bliss Claire Kingsley, Lucy Score
Bourbon Bliss Claire Kingsley, Lu...

Druga część, w której Świat nie jest idealny dla nikogo, ani dla osób z pierwszych stron gazet, ani dla prowincujszy, którzy wolą pozostawać w cieniu. Gdy te dwa światy zderzają się ze sobą, wszystko może się zdarzyć, nawet powrót miłości. Polecam serdecznie

Autorki ponownie przeniosły mnie do małego miasteczka i pokazały zasady tam panujące. Fajnie było pokazane, jak wszyscy stoją murem za sobą i nie oceniają. Pokazują, że wierzą w człowieka, a nie w to, co pokazują media. Ciekawym zabiegiem jest wątek kryminalny, który jest rozciągnięty na wszystkie tomy, powoli odkrywane są kolejne ślady, mnożą się pytania, a odpowiedzi nadal brak. Trzeba przyznać, że napięcie zbudowano solidnie w tej sprawie. Sidecar Crush to jednak główne romans i to taki, któremu nic nie brakuje. Na plus jest relacja bohaterów, tocząca się niespiesznie, mająca wzloty i upadki. Całość ciekawi i nie pozwala na nudę, bo nieustannie się coś dzieje. Jest zabawnie, poruszająco, no i pikantnie, ale ze smakiem.

Całość na

Zachęcam do przeczytania drugiej książki z serii „Tajemnicze Miasteczko Bootleg Springs”. Autorkami „Sidecar crush” są Claire Kingsley oraz Lucy Score.
Jeśli lubicie romanse, to zapewne spodoba Wam się motyw przyjaciół, którzy spotykają się po kilku latach i zamierzają zaplanować wspólnie przyszłość. Jednakże nie jest to takie proste, ponieważ główna bohaterka Leah Mae występuje w reality show, które ukazuje ją w bardzo negatywnym świetle. Drugi główny bohater, Jameson, musi poradzić sobie z obciążeniami padającymi zarówno na jego lubą, jak i na jego rodzinę która również jest w zawiłej sytuacji.
Pomimo tego, że nie przepadam za romansami, podobało mi się w tej pozycji ukazanie życia w małym miasteczku, w którym społeczność jest bardzo zżyta. Jest to zupełnie inne życie, niż w dużym mieście, gdzie można pozostać anonimowym. Można doszukać się morału, że powrót do korzeni może być o wiele lepszym rozwiązaniem, niż bycie celebrytką 😊
Myślę, że zdecydowanie warto przeczytać I tom, przed drugim. Ja nie miałam takiej okazji i pewne kwestie zostały dla mnie w dalszym ciągu zagadką.

Tajemnicze Miasteczko
Tom 2.

Leah Mae Larkin była modelką u progu kariery. Miała narzeczonego, który był też jej agentem. Jednak kobieta nie miała takiego szczęścia, jak sądziła. Pewnego dnia coś poszło nie tak i jej kariera legła w gruzach. I właśnie wtedy dziewczyna postanowiła wrócić do rodzinnego miasta. Kobieta chce odpocząć i zapomnieć o skandalu. Leah ma też swojego przyjaciela z dzieciństwa, z którym zawsze się dobrze rozumiała a jest nim Jameson Bodin.

Jameson bardzo się zmienił, wyrósł na mężczyznę. Panna Mae fascynowała go od dawna, ale nie chciał jej o tym mówić, żeby nie niszczyć jej szczęścia. Czy kiedyś jej o tym powie? 🤔
Pewnego dnia Jameson i Leah spotkali się, żeby powspominać stare dzieje i znowu szczerze się pośmiać. Czy to był dobry pomysł? 🤔 Czy przez powód do miasteczka Bootleg Springs może wrócić jej sentyment do przeszłości? 🤔 Leah Mae zrozumiała, że musi zmienić wszystko, całe życie. Ale czy to dobry pomysł? 🤔 Czy przyjaciel może być dobrym kandydatem na faceta? 🤔
Kim dla niej może być przyjaciel z dzieciństwa? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Dziś zacznę siebie od tego, że ta książka to drugi tom serii "Tajemnicze Miasteczko ". Jest ona o innych bohaterach niż poprzednia książka. Więc śmiało każdy może czytać, od którego tomu chce, bo są ich aż trzy.
Moją uwagę przykuła okładka, jest bardzo ładna.
Cała historia, którą opisują nam autorki, była bardzo dobra. Wciągnęła mnie, wywołała u mnie smutek, ale też radość.

Na sam koniec nasuwa mi się pytanie. Czy istnieje przyjaźń damsko - męska, czy raczej nie? 🤔
Czekam na Wasze odprowadzi 😊

Powiem Wam tę historię.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Tajemnicze Miasteczko
Tom 2.

Zapraszam na recenzję książki "Tajemnicze miasteczko Sidecar Crush".
Czy macie czasami ochotę zniknąć? Takie marzenie ma Leah była modelka i wschodząca gwiazda. Postanawia rzucić wszystko.i wrócić do rodzinnego miasteczka. Ucieczka przed skandalem oraz powrót do przyjaciela z dzieciństwa to jej główny cel. Na miejscu okazuje się,że James nie jest już chłopakiem jakiego zapamiętała. Przystojny mężczyzna, rodzące się na nowo uczucie, relację z przyjaciół do miłości. Wszystko znajdziecie w tej książce. Dodajmy do tego wyśmienity humor i mamy świetną historię.Miła, lekka i przyjemna lektura na wieczór. Gorąco polecam.

Zapraszam na recenzję książki "Tajemnicze miasteczko Sidecar Crush".

Z Lucy Score i Claire Kingsley znam się odkąd pokochałam ich duet w Whiskey Chaser. To tam zafascynowały mnie tajemniczym miasteczkiem Bootleg Spierings i sprawiły, że ze społecznością tej małej miejscowości związałam się na bardzo długo.

,,Sidecar Crush" to kolejny tom przygód rodziny Bodinów, podczas których następne z rodzeństwa przeżywa rozmaite rozterki miłosne. Leah Mae nie kiedyś stojąca przy granicy sławy teraz wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie czeka na nią schorowany ojciec, paczka dawnych przyjaciół, a w niej on. James Bodine. Chłopak, który już nie jest chłopakiem, jak zapamiętała dziewczyna. Teraz jest już mężczyzną, ale prócz wyglądu nic się nie zmieniło. Nawet jego uczucia w stosunku do Leah Mae Larkin.

Wątek friends to lovers i spotkanie po latach a tu oczywiście kiełkujące na nowo uczucia zostały świetnie ukazane. Autorki fajnie poprowadziły relacje bohaterów - od niewinnych spotkań, by powspominać dawne czasy, do ukradkowych spojrzeń, które mają w sobie już coś więcej niż tylko ,,lubię cię". Ich perypetie rozwinęły się dość szybko, ale wciągnięta na dobre w akcję, nie odczułam tego aż tak bardzo.

Spoiwem między wszystkimi tomami jest znakomicie poprowadzony wątek kryminalny, który z tomu na tom nabiera coraz szybszego tempa. Dowiadujemy się coraz to nowszych faktów, co pozwala nam na snucie nowych teorii i domysłów. Zaginięcie Callie Kendall i znalezienie jej swetra w domu ojca głównych bohaterów pozwala czytelnikowi wciągnąć się w serię na amen.

Styl pisania autorek jest bardzo przyjemny i lekki dla oka. Nie mam pojęcia jaki podział ról obowiązuje w ich współpracy, ale widać w każdym aspekcie, że dogadują się znakomienie, a ich duet pozwala na tworzenie fantastycznych historii. Akcja jak zwykle napisana jest z ogromnym humorem, dawką śmiechu i sarkazmu. Na pewno nie zabrakło mi tu delikatnej zazdrości i napięcia pomiędzy bohaterami. Klimat małego miasteczka został zachowany, a narastające napięcie związane z nierozwiązanym zaginięciem dziewczyny potęguje domysły na temat Bootleg Springs.

Jak dla mnie powieść mogłaby być jeszcze dłuższa, by autorki rozwinęły w czasie relacje pomiędzy bohaterami. Więcej wydarzeń to więcej okazji do zakochania się w głównych bohaterach. Jednakże książka nie zawiodła mnie, co idzie za tym, że znowu nie mogę doczekać się kolejnej części!

Leah Mae Larkin i Jameson Bodin przyjaźnili się od dzieciństwa. Niestety, kiedy rodzice Leah Mae się rozwiedli, dziewczyna opuściła Bootleg Springs, a jej kontakt z Jamesonem się urwał. Po latach Leah Mae powraca do małego miasteczka, szukając w nim spokoju i ukojenia. Odnawia znajomość z Jamesonem i w końcu zaczyna czuć się szczęśliwa. Jednak czy zaryzykuje przyjaźń z mężczyzną, by stworzyć z nim coś więcej?

"Sidecar Crush" to druga książka opowiadająca historię kolejnego członka z klanu Bodinów. Według mojej oceny jest ona słabsza od poprzedniej części. Przede wszystkim jest tu zdecydowanie mniej dialogów, a znacznie więcej opisów sytuacji, uczuć itd. Pewnie jest to spowodowane tym, że główną autorką jest Claire Kingsley, a Lucy Score tylko uzupełnia opowieść i można to wyczuć. Choć książka utrzymana jest w klimacie do poprzedniej części, momentami była ona odrobinę nudna. Zabawnie robiło się, gdy do akcji wkraczał klan Bodinów. Rodzina jest rewelacyjna, mimo różnicy zdań zawsze trzyma się razem i wspiera w trudnych sytuacjach. Relacja głównej pary rozwija się spokojnie, bez większych wybuchów czy emocji. Polecam i nie mogę doczekać się kolejnej części.

Miłość, przeszłość i wartość korzeni
Książka "Sidecar Crush: Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs tom 2" autorstwa Claire Kingsley i Lucy Score to kontynuacja fascynującej opowieści o małym miasteczku, tajemnicach i miłości. Historia Leah Mae Larkin i Jamesona Bodina to romantyczna opowieść o powrocie do korzeni, odkrywaniu tajemnic przeszłości i znalezieniu miłości w miejscu, gdzie się tego najmniej spodziewasz.

Leah Mae Larkin, dawniej wielka gwiazda, wraca do swojego rodzinnego miasteczka Bootleg Springs, aby uciec od skandalu i się zrelaksować. Jej powrót jest pełen emocji i nostalgii, ale przede wszystkim chce spotkać swojego przyjaciela z dzieciństwa, Jamesona Bodina. To spotkanie zmienia wiele spraw, ponieważ oboje odkrywają, że czas i doświadczenia zmieniły ich i że między nimi jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

Jameson Bodin, mężczyzna o tajemniczej przeszłości, jest silnie związany z miasteczkiem Bootleg Springs, jego rodziną i zagadkowym związkiem między jego ojcem a zaginioną kobietą, Callie Kendall. Te tajemnice stanowią tło dla romansu Leah Mae i Jamesona, nadając historii fascynujący aspekt zagadki.

Bohaterowie są głęboko wykreowani, a czytelnik może się z nimi utożsamić i współczuć im w ich dążeniu do szczęścia. Chemia między Leah Mae i Jamesonem jest wyraźnie odczuwalna, co sprawia, że opowieść jest niezwykle przekonująca. Autorki doskonale budują napięcie między bohaterami, a dialogi i sytuacje, w jakie wpadają, sprawiają, że trudno oderwać się od lektury.

W miarę jak Leah Mae i Jameson odkrywają swoje uczucia, czytelnik zostaje wciągnięty w wir emocji i zagadek miasteczka Bootleg Springs. To opowieść o miłości, ale również o akceptacji przeszłości i zmianie swojego życia na lepsze. To historia, która pokazuje, że czasami warto wrócić do korzeni, aby odnaleźć swoje prawdziwe szczęście.

"Sidecar Crush" to wzruszająca, romantyczna opowieść z nutą tajemnicy od której nie można się oderwać. Dla tych, którzy lubią historie o miłosnych powrotach do rodzinnego miasteczka i tajemnicach przeszłości, ta książka jest idealnym wyborem. Polecam ją wszystkim miłośnikom romansów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko miłosnej opowieści, ponieważ ta książka ma wiele warstw i emocji do zaoferowania.

Podsumowując, "Sidecar Crush: Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs tom 2" to poruszająca i intrygująca opowieść o miłości, przyjaźni i przeszłości. Claire Kingsley i Lucy Score stworzyły wspaniałą kontynuację serii, która zapadnie w pamięć czytelnikom na długo.

Miłość, przeszłość i wartość korzeni

Ale fajnie jest wrócić do tego klimatycznego miasteczka! W poprzedniej części mogłam poznać Scarlett i Devlina, a w tej poznałam wycofanego i wrażliwego Jamesona oraz jego przyjaciółkę Leah Mae. Jak udało się to spotkanie? Chodźcie sprawdzić!

Jameson i Leah Mae przyjaźnili się lata temu. Po wydarzeniach, w których zaginęła Callie, Leah została wywieziona przez matkę z Bootleg Springs. Po wielu latach wraca do miasteczka, aby odwiedzić schorowanego ojca i… przedstawić mu swojego narzeczonego. Ale już pierwszego dnia, Leah spotyka Jamesona. I nigdy o nim nie zapomniała.

Bardzo lubię wracać do miejsc, które kojarzą mi się z ciepłem i rodzinna atmosferą. I właśnie takim miasteczkiem jest Bootleg Springs. Miasteczko żyjące plotkami oraz… bimberkiem. 😂 No i jest tam cała rodzina Bodinów, którzy zawsze trzymają się razem i pomagają sobie nawzajem.

Leah Mae doświadczyła na własnej skórze tego, jak karierę można szybko zniszczyć. Jeden reality show, który przedstawił Leah Mae w złym świetle i marzenia dziewczyny mogą zostać całkowicie zaprzepaszczone. Telewizja kłamie, ukazując człowieka w nieodpowiednim świetle, po to aby zyskać na popularności.

Czy pogoń za marzeniami faktycznie zawsze przynosi upragniony spokój? Na to pytanie w tej historii odpowie Leah. Natomiast Jameson pokaże człowieka, który przez lata był wyśmiewany przez ojca, za to, jaki jest wrażliwy. Ja uwielbiam takich bohaterów, którzy mają w sobie, chociaż trochę odwagi, aby powiedzieć, że wrażliwość to pozytywna cecha. Bo przecież nie tylko kobiety ją posiadają, a męskich bohaterów o uroczym charakterze jest ostatnio mało. Polubiłam Jamesona, a to jak oni we dwoje chcieli czegoś więcej, ale te chęci pozostawmy tylko w ich wyobraźni, było tak doskonale, że tylko czekałam, kto pierwszy zrobi ten najważniejszy krok

W tej historii znajdzie się również miejsce na bardzo gorące sceny i od razu robi się gorąco i niegrzecznie. 😈

Ja już zacieram rączki na kolejną część 💖

Wciągnęłam się w tą serię o miasteczku Bootleg Springs. Lucy jak zawsze mnie nie zawodzi ❤️

Claire Kingsley Sidecar Crush Zobacz więcej
Claire Kingsley Sidecar Crush Zobacz więcej