Niebezpieczny nieznajomy

Okładka książki Niebezpieczny nieznajomy Natalia Kulpińska
Okładka książki Niebezpieczny nieznajomy
Natalia Kulpińska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Zakochane w gangsterach (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Zakochane w gangsterach (tom 2)
NieZwykłe
2022-08-24
2022-08-24
Romans mafijny

Kolejna część z serii o gangsterach, w której poznajemy silną i młodą kobietę. Natalie nie boi się nikogo, nawet wysoko postawionych gangsterów i szefów mafii. Jej życie to pasmo nieszczęść, tragedii i niesprawiedliwości. Natomiast Aiden jest szefem mafii, ma twarde serce i brak skrupułów. Spotkanie tej dwójki będzie prawdziwym wyzwaniem. Szybko akcja, tajemnicze morderstwa i powracający duch z przeszłości to znakomita lektura, która staje się nieodkładalną. Książka pełna zwrotów akcji, uczuć i trudnych decyzji. Czyta się bardzo szybko. I opowiada o zupełnie nowych bohaterach tej serii. Polecam

Otrzymałam znowu twardą i silną kobietę! Ach jak ja to lubię!
"Znam ten sche­mat z fil­mów sen­sa­cyj­nych. Głów­na bo­ha­ter­ka do­sta­je wia­do­mość taką jak moja, po czym bo­ha­ter­sko za­czy­na dzia­łać w po­je­dyn­kę, nie mó­wiąc oczy­wi­ście o tym ni­ko­mu. Ko­niec koń­ców dzie­je się jesz­cze go­rzej, niż by kto­kol­wiek za­kła­dał. Ja nie za­mie­rzam być taką głu­pią bo­ha­ter­ką."
W końcu! W końcu, ktoś stworzył taką postać. Byłam zadowolona po tych 4 zdaniach.
Kiedy ja myślałam, że wiem w jakim kierunku pójdzie historia, autorka robiła hop w drugą stronę!
Jakie to było dobre zagranie ❤️
Jestem naprawdę zadowolona, sięgnęłam już po 3 tom.
Polecam!

Otrzymałam znowu twardą i silną kobietę! Ach jak ja to lubię!

Kiedy zdrowy rozsądek każe ci uciekać od mafii a jedynym bezpiecznym miejscem okazują się ramiona jednego z najgroźniejszych gangsterów ....

W takiej właśnie sytuacji poznajemy Natalie główną bohaterkę drugiego tomu serii "Zakochane w gangsterach" pt "Niebezpieczny nieznajomy" autorstwa @natalia.kulpinska_autorka. Młoda kobieta traci w tajemniczych okolicznościach narzeczonego a skrywane przez niego sekrety rzucają kompletnie nowe światło na ich długoletnią znajomość. Jakby tego było mało do życia Natalie wkracza Niebezpieczny znajomy który budzi w niej mieszane uczucia.
Jak głosi napis na okładce "On nie odpuści, dopóki nie zrealizuje swojego planu" O kim mowa? Muszę przyznać że długo zastanawiałam się kogo dotyczy to zdanie bo pasowałoby mi idealnie aż do trzech bohaterów tej historii.

Pierwszy najbardziej oczywisty typ to Aiden, obrał sobie kobietę za cel już dawno i swoim zaborczym zachowaniem pokazuje że nie cofnie się przed niczym by zawładnąć ciałem,duszą i sercem Nat.
Drugi typ to Liam- prokurator, wcale nie taki praworządny jakby się wydawało, z chorej miłości był gotów na wiele byle rudowłosa piękność spojrzała na niego przychylnym okiem.I wreszcie trzeci typ Daniel, facet śliski i bezwzględny. Typ psa ogrodnika sam nie może jej mieć to nie odda jej nikomu a już szczególnie swojemu największemu wrogowi.

A w tym wszystkim ona, zagubiona,złamana, skrzywdzona. Chciała tylko żyć z dala od niebezpiecznych mężczyzn a została wplątana w wojnę między najgorszymi z nich. Wpadła z deszczu pod rynnę nie biorąc pod uwagę że straci serce dla gangstera. Czy Aiden zdoła ocalić ukochaną? A może to ona ocali jego. Gdzie w tym wszystkim znajdzie się miejsce na miłość ?

Niebezpieczny nieznajomy to wciągająca bez reszty opowieść o dwójce ludzi którzy nie mieli prawa się spotkać.A jednak los chciał inaczej. Jedno spotkanie zapoczątkowało serię niebezpiecznych zdarzeń bo przecież zniewaga krwi wymaga.Jeśli więc lubicie historie w których groźny gangster pokazuje przy kobiecie swoje łagodniejsze oblicze wedle zasady,że łobuz kocha najbardziej to myślę,że zarówno Niebezpieczny nieznajomy jak i Niebezpieczny kochanek spodobają się wam tak samo jak spodobały się mnie

To już moje drugie spotkanie z twórczością autorki dzięki współpracy reklamowej/recenzenckiej z @wydawnictwoniezwykle za ktorą bardzo dziękuję. I muszę przyznać że coraz bardziej mi się ta seria podoba. Z niecierpliwością wyczekuję aż wpadnie mi w ręce kolejna część.

Fabuła tej książki to ciągła akcja, ciągłe podnoszenie ciśnienia.
Znacie uczcie gdy wpadacie ze spadochronu? To książka daje o wiele więcej emocji i adrenaliny!

Natalie Hooper nieświadomie przynależy do pewnej grupy społecznej. Pewnej rzadkiej grupy. Pewnego może być pewna, że życie jeszcze ją zaskoczy.

Niespodziewanie narzeczony Natalie popełnia samobójstwo. stało się. Życie płynie dalej.
Niestety Natalie nie może dalej żyć po swojemu. Na pogrzebie przeszłość upomina się o swoje, Natalie wyjeżdża do innego miasta. Ma tam zaufaną przyjaciółkę, ale pewnego dnia jej przyjaciółka ginie...

Podejrzany mężczyzna z pogrzebu jej narzeczonego znowu się pojawia. Tak, na pogrzebie Daniela pojawia się tajemniczy i mroczny mężczyzna. Już nie znika, lecz zniak i się pojawia!

Natalia sama w wielkim mieście, ciągle poznaje, spotyka dziwnych ludzi. Sama nie wie co się wokół niej dzieje. Czemu serce się wyrywa do osoby, która jest potencjalnym zagrożeniem... Realnym zagrożeniem!

Wokół zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a dobro zaciera się z złem. Jak rozpoznać kto jest sojusznikem, a kto wrogiem?!

Bardzo dobra książka, polecam ❤️

Fabuła tej książki to ciągła akcja, ciągłe podnoszenie ciśnienia.

Niespodziewanie narzeczony Natalie popełnia samobójstwo. stało się....

📚🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 📚
Nawiązując do zadanego pytania seria Zakochane w gangsterach należy do tego drugiego typu (przynajmniej póki co, ale ja nic nie zdradzam🤭 ). Nie czytałam ich w odwróconej kolejności, bo losy Akima i Marty poznałam jako pierwsze, a dopiero później przyszło mi spotkać się z Natalie i Aidenem – i to na tych drugich się dzisiaj skupię.

Bardzo lubię pióro Natalii i to w jaki sposób potrafi wymieszać wartką akcję z przeżywanymi emocjami. Czytelnik ma momentami wrażenie, że nie udźwignie tego co zmuszeni są zrobić wykreowani przez autorkę bohaterowie. Nie było dla mnie zaskoczeniem, że już od pierwszych stron szokująca rewelacja goniła następną, wręcz przeciwnie uśmiechnęłam się pod nosem zastanawiając się co Pani Kulpińska jeszcze dla nas przygotowała.😈

Po raz kolejny zanurzyłam się w świecie, w którym rządzi bezwzględna mafia, której ludzkie oblicze to tylko tekturowa przykrywka. Sekrety, ucieczka, mglista przyszłość, pożądanie, zemsta i oddech przeszłości na karku, a to wszystko na trzystu-czterech stronach.

Historii dałam się porwać, choć główna bohaterka na początku nieco mnie irytowała. Z kolejnymi stronami było lepiej, aż dotarłam mniej więcej do połowy i zaczynałam ją odrobinę lepiej rozumieć, a akcja nabrała tempa. Rozdziały napisane z kilku perspektyw również podsycały tę dynamikę. Jeśli mnie obserwujecie to wiecie, że ja nie czytam szybko, naprawdę nie, a ta książka porwała mnie na dwa dni i już mogłam do Was przyjść z recenzją.

Nie chciałam porównywać dwóch tomów między sobą, bo są odrębnymi historiami, jednak głosik w mojej głowie i tak zrobił to wbrew mojej woli 😅 Podsumuję to tak – z Akimem od razu poczułam silną chemię, ale Aidenem w życiu bym nie pogardziła 😈

Jeśli lubicie niebezpiecznych chłopców to polecam!✨️🖤

📚🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 📚

Bardzo lubię pióro Natalii i...

[…] Słowa często ulatują z pamięci, a obietnice nie mają pokrycia. Liczą się czyny. Czas jest najlepszym sędzią i weryfikatorem[…]

Q: Zgadzacie się z tym cytatem?

Natalie. Piękna, wspaniała i zadziorna dziewczyna. Traci swego narzeczonego, ale nie cieszy się do końca. Podczas pogrzebu, czuje, że jest obserwowana. Na domiar złego, podchodzi do niej Aiden Modano. Człowiek, którego powinno się bać. Ale czy na pewno? Co się stanie gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy Aiden zostawi Natalie w spokoju? Tego się musicie sami dowiedzieć.

Normalnie przepadłam podczas czytania tej pozycji. Tutaj nie ma czegoś takiego jak jeszcze jeden rozdział. Jasne możesz to sobie powiedzieć, ale gdy się orientujesz już czytasz słowo koniec🤣🤣🤣Natalia wciągnęła mnie do tego fascynującego, niebezpiecznego, pełnego mroku świata, a ja nie protestowałam. Chciałam tam po prostu być, bo jak to mówią niegrzeczne dziewczynki 😈ciągnie do niegrzecznych chłopców, a bohaterowi tego nie brakowało. Nie brakowało również emocji, które mieszały się ze sobą. Był strach, szok, przerażenie. Były niecenzuralne słowa w stosunku do dwóch bohaterów( jakich? Sami musicie to odkryć🤣) był śmiech, była niechęć i krzyk. A na koniec pojawiły się łzy. Łzy, że to nie główny bohater był potworem.

Niebezpieczny nieznajomy to lektura obok której nie da się przejść obojętnie. To lektura, która gdy raz wciągnie cię do swego świata, nie wypuści. Będzie trzymać się w swych szponach, aż skończysz. Aż przeczytasz ostatnie słowa. Bardzo dziękuję @ za możliwość przeczytania tej części. Jak widzisz droga autorko obiecałam, że przeczytam to przeczytałam ♥️♥️♥️ polecam

Q: Zgadzacie się z tym cytatem?

Natalie Hooper jest nieświadoma swojej przynależności do mafii. Jej narzeczony właśnie popełnił samobójstwo. Nie układało im się, często ją okłamywał, ale na pewno nie życzyła mu śmierci. Podczas pogrzebu Natalie czuje, że jest obserwowana. Nieznajomy podchodzi do niej, zadając mnóstwo dziwnych pytań o narzeczonego. Dopiero wtedy kobieta orientuje się, że zmarły miał więcej sekretów, niż sądziła. Nowo poznanym mężczyzną okazuje się Aiden Modano, członek mafii, który obrał sobie Natalie za cel i nie odpuści, dopóki nie zrealizuje swojego planu. Jakby tego było mało, w tajemniczych okolicznościach ginie przyjaciółka Natalie. Teraz kobieta, zostając zupełnie sama w obcym mieście, będzie musiała dobrze się zastanowić, kto jest wrogiem, a kto sojusznikiem.
***

„Niebezpieczny nieznajomy” to książka, która wciągnęła mnie do brutalnego świata mafii już od pierwszej strony, bo chociaż główna bohaterka chciała uciec od niego jak najdalej, to czasem zapominała, że od mafii nie da się uciec. I właśnie dlatego jej „wolność” nie była taka, jak myślała, że będzie.

W tej książce spodobało mi się to, że świat mafii nie został zepchnięty na drugi plan, by pokazać rozwijającą się relacje bohaterów. Zarówno jedno, jak i drugie został rozłożone równomiernie po stronach książki, chociaż czasem miałam wrażenie, że to mafia częściej grała główne skrzypce.

Autorka wykreowała ciekawych bohaterów. Każdy z nich był zupełnie inny i charakteryzował się innymi cechami. Jedni wydawali się tajemniczy, z innych dało się czytać, jak z otwartej księgi i byli też tacy, którzy wydawali się w porządku, a później... No właśnie - później dowiadywaliśmy się, kim tak naprawdę byli i jaką rolę ogrywali.

Chociaż znalazły się też momenty, kiedy szczerze nie rozumiałam zachowania głównej bohaterki. Czasem ciężko było mi za nią nadążyć, jednak to jedyne za co mogę dać tej książce minusa.

Natalia Kulpińska stworzyła książkę, która co rozdział potrafiła wprowadzić mnie w osłupienie, a także taką, w której nic nie jest pewne. Ta pozycja wywołała we mnie naprawę wiele emocji - od zdziwienie, po irytację, od strachu po poczucie ulgi.

„Niebezpieczny nieznajomy" do ostatniej strony trzyma w napięciu i uwierzcie mi, że naprawdę ciężko przewidzieć te pozycję! Jeśli mam być szczera, to jestem tą książka ogromnie zachwycona, bo okazała się prawdziwą petardą! Jeśli nadal zastanawiacie się nad przeczytaniem tej pozycji, to ogromnie polecam!
Dziękuję za egzemplarz @wydawnictwoniezwykle❤️

Niebezpieczny nieznajomy to drugi tom serii zakochane w gangsterach. W tej książce znajdziemy zdecydowanie więcej mafii tej bezwzględnej i nieobliczalnej mafii. Szaleni gangsterzy, zemsta, okrutna śmierć i porwania to nam serwuje autorka w tej części.
Wszystkim się wydaje, że Natalie wiedzie życie jak z bajki. Ale tylko ona wie jaka jest prawda. Została przykrywką dla swojego narzeczonego niegdyś najlepszego przyjaciela, który nie dość, że okazał się być gejem to jeszcze dodatkowo gangsterem. Kobieta jest bezsilna i nieszczęśliwa, ale niestety nie może odejść sama. Nie oczekiwanie jej "narzeczony" popełnia samobójstwo. Ale czy na pewno zrobił to sam? Kobieta nie wnika jest szczęśliwa, że wreszcie się uwolni od mafii i zacznie nowe życie. Postanawia wyjechać zaraz po pogrzebie. Czy wszystko będzie tak jak zaplanowała? Niespodziewanie tuż przed wyjazdem na jej drodze staje tajemniczy nieznajomy, który wypytuję o jej nieżyjącego narzeczonego. Kobieta postanawia przekazać mu dokumenty jakie zostały po nieżyjącym mężczyźnie i jak najszybciej wyjechać. Nie zdaje sobie sprawy, że tajemniczy Aiden od dawna ją obserwuje i zrobi wszystko żeby dziewczyna się w nim zakochała.
Czy uda mu się wciągnąć kobietę po raz kolejny w świat mafii? Co zrobi Natalie ? Na jej drodze stanie również przystojny prokuratur, który również chce zdobyć jej serce. Którego z mężczyzn wybierze kobieta?
Tak jak i w pierwszej części tak i w tej dzieje się dużo. Akcja goni akcję jak i jest dużo emocji. A wszystkie wydarzenia są ze sobą powiązane. Jak zakończy się cała historia musicie przeczytać sami. Autorka po raz kolejny funduje nam ogrom emocji i fabułę dopracowaną w każdym calu. Książka jest warta uwagi 😊 Czekam z niecierpliwością na kolejnego gangstera na papierze 😁

Historia Natalie, nie jest łatwą historią, dziewczyna musi walczyć z przeciwnościami losowi i wiecznie pojawiająca się obok niej śmiercią. Podczas czytania bardzo jej współczułam, że musi tyle przechodzić, i to w dodatku sama. Bez miłości i bez rodziny. Jej świat na każdym kroku ociera się o śmierć, a życie w mafijnym świecie nigdy nie było je priorytetem. Za wszelką cenę chciała się od niego uwolnić. Tylko, czy będzie miała możliwość?

Nie polubiłam Natalie, dosłownie mnie wkurzała, mimo że jej współczułam. Była tak cholernie niezdecydowana, że bardzo mocno mnie irytowała. Zachowanie dziecka z podstawówki, ona chce i ona ma to dostać, koniec kropka. Albo te zmiany zdania, nagłe i nieprzemyślane. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek bohaterka działa na mnie jak płachta na byka. A podejmowane przez nią decyzje, były tak bardzo nieprzemyślane, że doprowadziło to do tego, że zaczęłam na nią krzyczeć. Dosłownie.

Między mną a tą historią nie było chemii. A to jest ważne, bo dzięki temu czytelnik zapamiętuje książkę. Pomysł na historię był bardzo ciekawy, można było ja naprawdę świetnie pociągnąć, ale nie z taką bohaterką. Mimo że mężczyźni tutaj też niespecjalnie zdobyli moją sympatię, to lepiej czytało mi się ich rozdziały.

Czułam, że ta historia mnie nie wciągnie. Wiedziałam już to po tym, że gdy zaczęłam ją czytać, wszystko inne było ważniejsze, wszystko mnie rozpraszało i książkę, która ma 300 stron czytałam 3 dni, a to mi się nigdy nie zdarza. Taka liczba stron to dla mnie pikuś, rozgrzewka.

Pokochałam poprzedni tom, do takiego stopnia, że czasami sobie do niego wracam. Wyciągam z półki książkę i sobie kartkuje. Akim podbił moje serce, poczułam z nim taką więź czytelnika z bohaterem. Mimo, że książka była pisana w 3 osobie, to dużo lepiej mi się ją czytało. A wszyscy co mnie znają albo chociaż czytają recenzje, wiedzą, że nie jestem fanką tego typu narracji.

I @paula_books_and_life możesz być spokojna o Aidena, @ksiazkowa_nutka cho na bój o Akima :D Z wielkim żalem muszę przyznać, że Nieznajomy nie porwał mnie tak jak Kochanek.
Choć historia ciekawa, nieoczekiwana i wybuchowa, to Natalie mnie wkurzała niemiłosiernie. Raz waleczna kotka, raz rozmemłane kluchy. I Liam... tam chyba nawet było takie fajne porównanie,
coś o małym piesku do wielkiego bysiora :D Niee no ogólnie żeby nie było, z żartem podeszłam do pisania początku :) Książka napisana jest świetnie, tylko ja to tak za bardzo chciałam porównać do
Marty i Akima :) Dynamika TEJ historii sprawia, że całość wciąga się szybko i nie można się nudzić, wyobraźnia (a przynajmniej moja) działa na maxa, a bohaterowie są wyraziści i można o nich sporo
podyskutować. Czy znajdę tu kogoś kto chciałby? Może ma ochotę? Ja ze swojej strony chcę podziękować Autorce za te pozycje, bo wspaniale się bawiłam z bohaterami obu książek. Liczę na kolejnego
Niebezpiecznego ;) A jeśli była wzmianka, że będzie to błagam o wybaczenie mojej niewiedzy.

coś o małym...

• Mafia