Spirala zła.

Okładka książki Spirala zła. Monika Liga
Okładka książki Spirala zła.
Monika Liga Wydawnictwo: monikaliga.pl Cykl: Psychol (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Psychol (tom 2)
monikaliga.pl
2022-03-15
2022-03-15
kryminał erotyk romans dreszczowiec

Okładka książki Pałka Agnieszka Kowalska-Bojar, Monika Liga
Pałka Agnieszka Kowalska-...

Przeciwności losu ,zaciekłość walka i ta bezsilność...nigdy nie gasnąca nadzieja....brutalna ale majstersztyk pisowni Autorki powala ..

Psychol. Spirala zła to drugi tom serii. To także kontynuacja losów Piotra i Marty. W poprzedniej części oboje postanowili więcej się nie spotykać. Mimo rozstania nie mogą wyrzucić z głowy siebie nawzajem. Żadne z nich nie ma odwagi wykonać tego pierwszego kroku.
Piotra dręczy, że zgubił sens swojej działalności. Nie ma już ochoty na prowadzenie swojego "boznesu". Jednocześnie noe umie przyznać sam przed sobą, że wszystko zapoczątkowało poznanie Marty.
Marta natomiast porocz tęsknoty za Piotrem musi podjąć trudna decyzję w sprawie mieszkania. Jej współlokator postanowil się wyprowadzić, a ją sama nie stać na utrzymanie mieszkania po babci.
Żadne z nich nawet noe podejrzewa, że niebezpieczeństwo jeszcze nie minęło. Jeden z klientów seksklubu Maxa postanawia dokończyć to co zostało przerwane w transmisji na żywo. A jego celem staje się Marta.
Czy tym razem zło zwycięży?
Jakie niebezpieczeństwa czychaja na Martę?
Autorka wie jak budować napięcie. W tej książce ono towarzyszy nam od początku do końca. Po raz kolejny wchodzimy w bardzo niebezpieczny i brutalny świat. Sceny są opisane z brutalną precyzją wywołując ciarki na plecach. Fabuła jest tak poprowadzona, że w żaden sposób nie jesteśmy wstanie przewidzieć co się dalej wydarzy. Jedno jest pewne mamy zapewniony emocjonalny rollercoaster. A to jeszcze nie koniec emocji jakie zafunduje nam autorka. Zakończenie sprawia, że nadal mamy niedosyt.
Książka nie jest przeznaczona dla osób poniżej osiemnastego roku życia. Radzę się dostosować do ostrzeżeń.

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

W tej części poznajemy dalsze losy Marty i Piotra. Oboje po burzliwych wydarzeniach w ich życiu próbują wieść w miarę normalne życie.
Marta wróciła do pracy, stara się żyć bez Piotra i wrócić do dawnego rytmu. Przed nią staje nowe wyzwanie. Bowiem jej współlokator wyprowadza się do dziewczyny co powoduję że nie będzie jej samej stać na opłacenie mieszkania po babci, które dla niej samej jest stanowczo za duże. Więc Marta skupia się na znalezieniu sobie nowego lokum.
Piotr stara się przekonać samego siebie że jest w stanie żyć bez obecności Marty. Ma zamiar wrócić do wcześniejszego zajęcia, jakim było karanie niewiernych żon. Niestety ciągle rozmyślanie o Marcie powoduję że nie jest już w stanie się skupić i w pełni zaangażować w zadanie.
Życia nie ułatwia im fakt że na plecach czują dwa oddechy. Jeden należy do komisarza Zielińskiego, który za wszelką cenę chce odnaleźć Piotra. Oraz do mężczyzny, który był światkiem wydarzeń w piwnicy i jest nie zadowolony z zbyt szybkiego zakończenia. Ma zamiar odnaleźć Martę i dokończyć to co zaczął Max.

Mimo iż książka jest naprawdę momentami ostra i brutalna to nie jestem w stanie nie sięgnąć po kolejną część. @monikaliga.pisarz jest naprawdę świetna w tym co robi, gdyż wie jak poprowadzić akcję aby zachęcić czytelnika do dalszego czytania. Ta książka to totalny rollercoaster emocji. Nie byłam w stanie odłożyć czytania dopóki nie skończyłam. Monika pokazuje nam do czego mogą zaprowadzić człowieka jego własne chore żądze. A osoba, którą wydaje nam się że znamy tak naprawdę nic o niej nie wiemy. Zakończenie poprzedniej części to było coś niesamowitego ale tym razem @monikaliga.pisarz rozwaliła totanie system. Aż boję się pomyśleć co zaserwuje nam w kolejnej części. Ale wkrótce mam zamiar się o tym przekonać. A wy jeżeli nie czytaliście jeszcze tej serii zachęcam do nadrobienia zaległości 😊😘
Autorce dziękuję za e-booka do recenzji 😘😘
#współpraca #współpracabarterowa #bookstagram #czytam #maratonpsychola

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

"Od zawsze mówiono jej, że zło jest brzydkie i odpychające. Mylono się, zło miało piękne oczy, ujmujący uśmiech i melodyjny głos. Uwodziło wyglądem, słowem i zapachem."
"Miasto zasypiało nieczułe na potwora, który niczym drapieżnik przemieszczał się po ulicach. Nieświadome zła, jakie niosło jego życie i ofiar, które dzięki niemu umarły. W cierpieniu, bólu i strachu. Przerażeniu, którym karmił się, a którego pragnął więcej."
Pierwsze słowo, jakie mi przyszło na myśl, gdy przeczytałam zakończenie.... O cholera... Ale się porobiło. No dobra przyznaję, epitet był znacznie mocniejszy.
Psychol. Spirala zła jest kontynuacją losów Piotrka i Marty.
Oboje starają się wrócić do poprzedniego życia, jednak nie potrafią o sobie zapomnieć.
Niestety historia zaczyna się powtarzać. Dziewczyna wpada w oko kolejnemu psychopacie.
Jeden z klientów nieżyjącego Maxa postanawia dokończyć przerwany film. Odnajduje Martę i porywa ją.
Deja vu? No ile razy można wpadać w podobne tarapaty?
Może jedyną jej winą jest to, że przyciąga nieodpowiednich mężczyzn?
Czy tym razem Piotrowi również uda się ocalić dziewczynę?
Jaką rolę w poszukiwaniach Marty odegra komisarz Marcel Zieliński?
Powiem wam, że autorka świetnie ukazała nam ten mroczny i brutalny świat.
Tak się czasem zastanawiam, jak niektórzy muszą mieć "zryty beret" (mówiąc potocznie),żeby puściły wszelkie hamulce i jedyne, co do nich dociera to zaspokojenie własnych, chorych potrzeb.
Nie bez powodu mówi się, że człowiek jest najgorszym rodzajem drapieżnika. Bo o ile zwierzęta zabijają by zdobyć pokarm, o tyle niektórzy ludzie zabijają i torturują dla przyjemności.
Gdy kolejna postać wkracza na scenę wcale nie ułatwia nam to rozwiązania zagadki - kto jest prawdziwym psycholem? Pewne zachowania bohaterów podchodzą już pod dewiacje.
Książka zdecydowanie jest przeznaczona dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Powiem więcej, nawet nie każdy dorosły czytelnik poradzi sobie z tym tematem.
Jeśli jednak zdecydujecie się przeczytać tą historię, to muszę przyznać jedno.
Jest to powieść mroczna, brutalna, pełna przemocy i scen seksu, a mimo wszystko wciąga czytelnika w ten przedstawiony świat pełen wynaturzeń.
Autorka z wielkim wyczuciem gra na naszych emocjach.
A co zrobicie, gdy osoba, którą dobrze znacie okazuje się kimś zupełnie innym?
Nie bez przyczyny mówi się, że "Karma to suka".
Muszę przyznać, że zakończeniem tego tomu autorka zwaliła mnie z nóg. Jestem ogromnie ciekawa dalszego ciągu tej historii.
Tym, którzy odważą się sięgnąć po tą powieść polecam gorąco.
Współpraca barterowa z autorką Moniką Ligą
monikaliga.pisarz

"Psychol. Spirala zła" jest to kontynuacja dalszych losów Marty i Piotra.
Mężczyzna nie potrafi zapomnieć o Marcie i w tym celu rozważa wrócenie do zleceń od swoich klientów.
Kobieta także nie może o nim zapomnieć.
Wszystko układa się tak jak nie powinno.
Marta musi sprzedać mieszkanie, a Piotrowi już nie sprawia tyle satysfakcji zlecenie co wcześniej a wręcz go brzydzi.
Dodatkowo powracają do kobiety z podwójną siłą demony przeszłości i zostaje ona porwana po raz kolejny.

Kim jest tajemniczy porywacz i dlaczego właśnie porwal Martę?

Czy uda się kobiecie uratować?

Czy ta sytuacja zbliży jeszcze bardziej do siebie Piotra I Martę?

Już od pierwszych stron książka mnie porywała, ale wiedziałam że tak będzie bo ksiazki autorki biorę w ciemno.😻
Tak jak w pierwszej części mamy brutalne i mocne sceny, tak i w drugim czeka nas to samo.
Fabuła którą się śledzi w pełnym napięciu. W ogromnych emocjach przeżywałam historię naszych bohaterów a w szczególności Marty.
Bohaterowie jak zawsze świetnie wykreowani. Zaskoczyło mnie to, że pojawiły się dwie nowe postacie, które wniosły trochę tajemniczości w tej historii.
Ja osobiście nie mogłam się od niej oderwać.❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
A zakończenie mnie po prostu wmurowało😱 do tego stopnia ,że lecę czytać kolejną część. 😍😍
A Wam polecam z całego serducha tą książkę , jeśli tak jak Ja uwielbiacie takie mocne klimaty.❤️‍🔥😈

"Psychol. Spirala zła" jest to kontynuacja dalszych losów Marty i Piotra.
Kobieta także nie może o nim zapomnieć.
Wszystko układa się tak jak nie powinno.

Piotr przestaje czuć się dobrze z tym co robi, a Marta zaczyna coraz częściej tęsknić za mężczyzną. Wszystko szłoby w dobrym kierunku, gdyby nie jeden z klientów nieżyjącego Maxa. Facet porywa Martę i chce dokończyć to, czego nie zrobił jego poprzednik. Czy mu się uda? Czy Piotr zdoła po raz kolejny ocalić kobietę?

Tom drugi utrzymuje poziom pierwszego. Jest mocny i brutalny, ale chyba jestem już przyzwyczajona do tego typu lektury i pewne sceny nie robią na mnie wrażenia.

Z ciekawością śledziłam losy Piotra i Marty. Byłam ciekawa jak rozwinie się ich relacja. Fajnie czytało się też rozdziały z punktu widzenia Marcela i Nataszy.

Ebook rozbiłam sobie na dwa wieczory. Czyta się go dość szybko, choć w tej części wydaje mi się, że było więcej ciągłego tekstu. Niekiedy spowalniało mi to całą akcję. Zakończenie pozostawia lekki niedosyt, a rozwiązanie zagadki było dla mnie prawdziwym zaskoczeniem. Od razu sięgam po trzeci tom.

Tom drugi utrzymuje poziom pierwszego. Jest mocny i...

Drugi tom jakoś niespecjalnie mnie przekonał.
Oczekiwałam czegoś mocnego, mocnego napięcia.
A tu ciągła fabuła , mało dialogów.
Męczyłam się...
Może ostatni tom będzie ciekawszy?

Drugi tom jakoś niespecjalnie mnie przekonał.
Oczekiwałam czegoś mocnego, mocnego napięcia.
A tu ciągła fabuła , mało dialogów.
Męczyłam się...
Może ostatni tom będzie ciekawszy?

Brutalna, chwilami przerażająca. Mogłoby się wydawać, że Marta i Piotr wyszli już na prostą po wydarzeniach z pierwszej części. Oboje próbują powrócić do swoich codzienności i żyć tak jak przedtem gdy się poznali. Jednak nie potrafią o sobie zapomnieć. Autorka wciąga nas w ich relację oraz kolejne szokujące wydarzenia.

Co tu się odjaniepawliło, to ja nawet nie...

W pierwszej części poznaliśmy Martę i Piotra. W drugiej części poznajemy ich bliżej. Widzimy jak przełamują swoje obawy, wychodzą z ukrycia i poddają się wzajemnej fascynacji. Dopada ich niestety przeszłość. Piotr ratując Martę z opresji, wplątał oboje w łańcuch powiązań w świecie brutalnych seksrozrywek. Komuś się nie spodobały poniesione straty i będzie dochodził swoich należności.

Co tym razem spotka naszych bohaterów? Czy będą w końcu mieli szansę na szczęście i bliskość?

Zanim się o tym przekonamy, czeka nas prawdziwy rollercoster wrażeń. Jeśli jedynka wydawała się brutalna i okrutna, tak dwójka wchodzi na wyższy poziom seksualnych dewiacji. Mamy tu gwałt, przemoc, totalne wynaturzenie, które mają jeden cel - zaspokojenie żądz jednego z bohaterów, a w zasadzie antybohatera. Jego sposób pojmowania świata, swojej władczości, kierujące nim motywy i retrospekcje pokazujące rozwój jego chorej seksualności... Ciary, dreszcze, obrzydzenie, groza. I choć natężenie okrucieństwa wzrasta z kolejnymi rozdziałami, przez drugą połowę w zasadzie się płynie. Z niedowierzaniem przewracałam kolejne strony czekając na koniec tej tortury, licząc na szczęśliwe zakończenie (jak banalnie to brzmi w odniesieniu do Psychola...). Przerażające, że człowiek jest w stanie dla własnej satysfakcji zrobić drugiemu takie rzeczy. I że nie jest to wytwór fantazji Autorki, takie rzeczy dzieją się naprawdę...

Nie wiem, skąd pomysły na taki rozwój wydarzeń, ale jeśli tempo zostanie podtrzymane, to nie wiem, czego spodziewać się w piątym tomie, skoro jesteśmy w zaledwie drugim...

Co tu się odjaniepawliło, to ja nawet nie...

Druga część serii "Psychol"...

"Psychol. Spirala zła" autorstwa Moniki Ligi to mroczny thriller erotyczny, który wyciągnął mnie w niebezpieczną grę emocji, pożądania i brutalności. Książka kontynuuje losy bohaterów, Piotra i Marty, którzy mimo rozstania nie potrafią oderwać się od wspomnień i próbują wrócić do swojego dawnego życia.

Autorce udaje się stworzyć niezwykle intensywną atmosferę, w której bohaterowie muszą zmierzyć się z demonami przeszłości. Piotr traci sens swojej działalności, a Marta tęskni za mężczyzną, który dla niej oznaczał znacznie więcej niż tylko wdzięczność za uratowanie. Dodatkowo, konieczność sprzedaży mieszkania po babci stawia przed nią nowe wyzwania, gdyż nie jest w stanie utrzymać go sama.

Kiedy jeden z klientów nieżyjącego Maxa postanawia kontynuować przerwany film nagrywany w piwnicy seksklubu, sytuacja staje się niebezpieczna. Marta zostaje ponownie porwana, a poziom brutalności i niebezpieczeństwa znacznie wzrasta. Bohaterowie muszą zmierzyć się z własnymi lękami, a ja zostałam wprowadzona w świat pełen emocji, pożądania i strachu.

Monika Liga doskonale operuje napięciem, przedstawiając sceny, które wstrząsają i prowokują do refleksji. Opisuje brutalność z niezwykłą precyzją, co może być szokujące dla niektórych, dlatego słusznie zawiera ostrzeżenie przed treściami przeznaczonymi tylko dla dorosłych.

Fabuła jest nieprzewidywalna, a zaskakujące zakończenie sprawiło, że książka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Autorka świetnie operuje językiem, tworząc wizualne obrazy i nakierowując wyobraźnię na mroczne sceny.

"Psychol. Spirala zła" to mocny, brutalny, a jednocześnie emocjonalny rollercoaster, który wciągnął mnie w mroczną grę psychopatów, erotyki i sensacji. Doskonale napisana i przemyślana, książka, która z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy poszukują intensywnego doświadczenia literackiego w klimatach thrillera erotycznego.

Druga część serii "Psychol"...

Autorce udaje się stworzyć niezwykle...

• Z biblioteki stacjonarnej/internetowej