Zaufaj przeznaczeniu

Okładka książki Zaufaj przeznaczeniu K. A. Zysk
Okładka książki Zaufaj przeznaczeniu
K. A. Zysk Wydawnictwo: Pascal Cykl: Club Sensual Desire (tom 2) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Club Sensual Desire (tom 2)
LoveBook
Pascal
2022-03-09
2022-03-09
BDSM litraura polska

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...

Bardzo prymitywna.

Bardzo prymitywna.

Historia kusi każdym rozdziałem aż do końca. Nie chcę się przerywać czytania.
Bardzo mi się podobała opowieść o miłości tych dwojga. Zmysłowość oraz splot różnych wydarzeń nastraja emocje czytelnika, nie pozwala uciszyć własnych myśli.
Świetna na wakacyjne wieczory.

Historia kusi każdym rozdziałem aż do końca. Nie chcę się przerywać czytania.
Świetna na wakacyjne wieczory.

Drugi tom zdecydowanie lepszy od pierwszej części. Bohaterowie zdecydowanie bardziej „zdecydowani” 😜

Trochę zawiodłam się podobnych schematem wydarzeń co w obu tomach - szczególnie po koniec książki :) obie bohaterki udają się do tego samego miejsca 🏥 szkoda ze nie można było tego bardziej urozmaicić :)

Po stracie można być bardziej ostrożnym. Jednak przesada w jakiejkolwiek dziedzinie nie jest dobra.

Adeline jest samotną atrakcyjną kobietą. Po zdradzie narzeczonego tuż przed ślubem, nie chce się z nikim wiązać.
Duncan Frensby jest zamożnym człowiekiem, posiada kilka klubów nocnych i ciągle się rozwija. Często korzysta z klubu Sensual Desire,aby rozładować napięcie seksualne. Po ciężkiej chorobie i stracie wielkiej miłości, zamknął się w sobie i nie szuka bliższych relacji z żadną kobietą. Bardzo często dochodzi do spotkań Adeline i Duncana u ich wspólnych przyjaciół Julianny i Austina (bohaterowie pierwszej części Klubu Sensual Desire).
Coś ich ciągnie do siebie, kobieta chciałaby czegoś więcej,ale czy może konkurować ze zmarłą narzeczoną Duncana?
Czy mężczyzna otworzy serce na nową miłość?
Od samego początku książki relacje między tą dwójką są bardzo luźne, łączy ich tylko seks i nie chcą niczego więcej,ale z czasem ona chciałaby czegoś więcej. Duncan wysyła sprzeczne sygnały jednego dnia przyciąga Adeline, a drugiego odpycha.
Aby się dowiedzieć jak zakończą się relacje tych dwoje polecam przeczytajcie tę książkę.
Bardzo podobało mi się,że mogłam poznać dalsze losy bohaterów z pierwszej części ,mam w planach kolejną część tej serii.

Fajnie napisana książka , która opisuje nam trochę co to jest BDSM. Książkę czyta się lekko i szybko, jest dużo różnych dynamicznych akcji. Bardzo podoba mi się styl autorki. Polecam.

Książka taka jak lubię - jest miłość , erotyka , wątek kryminalny , akcja dynamiczna - historia wciąga i szybko się czyta.

!!!Recenzja!!!

Tragiczne wydarzenia zawsze należy zostawić gdzieś ukryte w pamięci i zacząć żyć dalej. Rozpamiętywanie przeszłości zwłaszcza tej bolesnej w żaden sposób nam nie pomoże, a może sprawić tylko to, że staniemy się zgorzkniali i nie będziemy potrafić otworzyć się na nowe doznania. Życie jest jedno, więc nie warto tkwić w przeszłości.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Adeline i Duncana przyjaciół bohaterów z pierwszego tomu tejże serii. Kobieta podkochuje się się w mężczyźnie bez wzajemności, co sprawia, iż bardzo cierpi. Duncan nie chce dopuścić do swego serca Adeline, gdyż cały czas jest w nim Amelia, która przed kilku laty była jego narzeczoną. Niestety kobieta zmarła niedługo przed ich ślubem wskutek śmiertelnej choroby z czym Duncan nie potrafi się pogodzić. Adeline jest w stanie zrobić wszystko dla Duncana, by się do niego zbliżyć, nawet decyduje się na chodzenie do Clubu Sesnual Desire w celu realizacji fantazji Duncana związanych z BDSM. Kto stanie na drodze Duncana i Adeline i czego się dopuści względem młodych bohaterów? Jak potoczą się relacje między Duncanem i Adeline? Jaki będzie koniec tej historii? O tym w książce „Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu” autorstwa K.A. Zysk.

Przeszłość

Duncan nie potrafił pogodzić się ze śmiercią ukochanej i dlatego wszelkie kobiety, które stanęły na jego drodze nie potrafiły przebić się przez mur wokół jego serca. Nauczył się zagłuszać trochę te myśli chodząc do klubu gdzie oddawał się uciechom związanym z BDSM, ale to nie rozwiązało problemu. Niestety wiele osób po takiej stracie nie potrafi się podnieść i zawalczyć o lepsze jutro. Szczęśliwie Adeline jest uparta i nie poddaje się tak od razu, ale o jej staraniach i ewentualnych skutkach przeczytacie już sami. Przypadek Duncana jest doskonałym przykładem tego, że ludzie oziębli, zgorzkniali itd. nie zawsze są tacy z natury, gdyż czasem skrywają bolesny sekret będący przyczyną ich postępowania. Tylko druga osoba może pomóc w walce z cieniami przeszłości.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się płynnie, choć niektóre elementy z wydarzeń lub zachowań postaci wydawały mi się podobne do tych spotykanych w pierwszym tomie. Natomiast gdzieś tak w połowie pozycji historia zaczęła nabierać tempa i stała się bardzo emocjonalna. W książce występują pikantne sceny o zabarwieniu BDSM, co niewątpliwe zadowoli fanki gatunku. Okładka pasuje do poprzedniego tomu, a także do treści, gdyż para przedstawiona na niej wygląda na zamożną, a złotawa kolorystyka wokół jej jeszcze bardziej to podkreśla, a właśnie Duncan, jak i Adeline byli dość bogaci. Pozycję można czytać bez znajomości poprzedniego tomu. Gorąco polecam książkę wszystkim lubiącym emocjonalne i nieprzewidywalne historie z nutkę pikantnego erotyzmu w tle.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce K.A. Zysk oraz Wydawnictwu Pascal.

!!!Recenzja!!!

Zarys fabuły

W książce...

Kompletnie nie mogłam wejść w tę historię. Tak było do setnej strony, do momentu gdy wybuchnęłam histerycznym śmiechem. Stwierdziłam nie jest źle - czytam.
Polecam Wam też przeczytać.
Historia napisana bardzo lekkim piórem. Dzięki czemu czyta się błyskawicznie. Świetnie wykreowana postać głównej bohaterki, jej pyskówki rozwalały mnie na łopatki. Przyczepię się do wątku BDSM było go malutko. Został za to poruszony trudny temat, a mianowicie, czy można wygrać z miłością do ducha? Jak kocha się osobę pogrążoną w żałobie od kilku lat? Jak przebić się przez skorupę smutku i cierpienia?
Żeby się o tym dowiedzie trzeba sięgnąć po książkę.

Polecam Wam też przeczytać.

Lubię książki z motywem klubu, ale przeczytałam ich już tak dużo, że trudno mnie w nich czymś zaskoczyć. Mimo to "Zaufaj przeznaczeniu" czytałam z ogromną przyjemnością i nie mając wrażenia wtórności. Bardzo fajnie nakreśleni bohaterowie i napięcie. Z chęcią nadrobię pierwszy tom cyklu.

• Romans
  • Polscy autorzy