Lekkomyślność

Okładka książki Lekkomyślność Hannah Fielding
Okładka książki Lekkomyślność
Hannah Fielding Wydawnictwo: London Wall Publishing literatura obyczajowa, romans
Indiscretion
London Wall Publishing
2022-03-15
2022-03-15

Piękna okładka i to by było na tyle. W środku egzaltowana fabuła i dziwni bohaterzy.

Bardzo czekałam na tą książkę Hannah Fielding, zachęcona lekturą dwóch poprzednich powieści tej autorki. Ta nie była już tak udana, jak "Koncert", czy "Pieśń Nilu", ale jak najbardziej godna uwagi. Ciekawie zbudowana fabuła, osadzona w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku w Hiszpanii, w połączeniu z barwnym językiem autorki, która z wielką lekkością maluje słowem krajobrazy, oddaje emocje, rodzinne sekrety, intrygi i płomienny romans... Czego chcieć więcej? No i cudna, gorąca i niezwykła Andaluzja, ze swoimi tradycjami, niezapomnianymi widokami, corridą i flamenco sprawi, że jeszcze długo dźwięczeć Wam w uszach będą kastaniety.
Polecam

⭐Recenzja⭐

🌺 "Lekkomyślność" to kolejny wspaniały romans autorstwa Hannah Fielding.

🌺 Alexandra jest pół Angielką pół Hiszpanką.
Jest niezależną i nowoczesną kobietą, która z trudem wpasowuje się hiszpańskie realia. Podróżuje po Hiszpanii, aby spotkać się z krewnymi, z którymi do tej pory nie utrzymywała kontaktów.
Zakochuje się w Salvadorze, który jest jej kuzynem. Jest on niezwykle charyzmatyczny i namiętny, oraz wydaje się, że ma powiązania z Cyganami.
Jej podróż to długą droga odkrywania nie tylko rodziny, ale również poznawania ekstrawaganckiej kultury Hiszpanii oraz prawdziwej miłości.

Co ją czeka w tym fascynującym kraju?
Czy odnajdzie szczęście i miłość?

🌺 Moim ulubioną książką autorki jest wciąż "Pieśń Nilu", ale ta powieść również bardzo mi się podobała. Akcja powieści toczy się wiosną 1950 roku w Hiszpanii, a ponieważ jest to jeden z moich ulubionych krajów, i wiedząc, że autorka jest mistrzynią barwnych opisów, czułam, że to będzie prawdziwa uczta. I po raz kolejny autorka zabrała nas w cudowną podróż tym razem do gorącej Andaluzji. Tam możecie poczuć ten niezwykły klimat namiętności, i oczyma wyobraźni zobaczyć piękne i zapierające dech w piersiach widoki.
Okładka wspaniale odzwierciedla charakter powieści i jest niezaprzeczalnie jedną z najpiękniejszych w mojej biblioteczce.
Jeśli lubicie klimatyczne, romantyczne opowieści, jesteście fanami opisów, które przenoszą was do innego świata, to koniecznie sięgnijcie po tą pozycję.

⭐Recenzja⭐

🌺 "Lekkomyślność" to kolejny wspaniały romans autorstwa Hannah Fielding.

🌺 Alexandra jest pół Angielką pół Hiszpanką.
Zakochuje się w Salvadorze, który jest jej kuzynem....

• Samodzielne
  • Posiadam :)